Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, Boxy said:

 

Za ono sto je folirao povrede i bio drama queen kad god je stigao, ko zna sta mu se sprema 

 

Ako je lakse fedfanovima da to tako predstave, da je folirao, onda ok, ko gubi, ima pravo da se ljuti. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Boxy said:

ili recimo osvojis slem, a misic ti pukao i jos ga lagano osvojis

Ili recimo osvojis Davis kup lagano nakon dzemperuse u Londonu:bravo:

Pa ja bih na njegovom mestu umrla od stida da sam morala izaci pred onolike fanove i reci da sam toliko povredjena da ne mogu ni gem odigrati, a sledece nedelje odigram ladno finale Devis kupa :lol_2: To je bilo foliranje veka! Onaj pun stadion razocaranih fanova kojima su umesto meca Fed - Nole po istoj ceni uvalili Marej - Nole mec :roflmao:

40 minutes ago, Keira said:

Ne sećam se da je Djokovic nekada komentarisao druge igrače onako kako je ovaj njega  , rugao se povredama

Rugala se ruga pa mu bila druga! 

U malo da mu se desi da mu zadnji mec u karijeri bude na AO protiv Novaka iz kojeg je izasao povredjen toliko da je morao 2 ozbiljne operacije na kolenu da uradi.. A bas na tom AO su ga najvise prozivali za foliranje.. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milica said:

jsKRY1j.gif

ovo nije sa Wb  🙂

mec lopte, 40/15, tresu se tribine, citav stadion vileni, a ona kadar nevera.. kao da zna sta sledi.. sta ti je intuicija covece 🙂 nadrealne scene

over & out

Link to comment
Share on other sites

Kad citam Fedove fanove i neke teniske 'novinare' zestoko mi je krivo sto Nole zaista nije takav kakvim ga oni vide. Kad bi Nole na bar 6meseci prigrlio tamnu stranu, tog inner Joker-a (kog i ne znam ni da li ima), i zaista trpao, folirao, a onda se smejao celom atp tur... Steta, uzivao bih da gledam to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Boxy said:

@Milica

A koji je tvoj razlog sto mrzis Federera?

Koji je tvoj razlog sto mrzis ljude koji navijaju za Federera, sto vredjas njih i ne samo njih, nego i clanove porodice? 

 

Pa neka sad ponovo banuju, bas me briga

Ja Federera uopste ne mrzim, ima razlike u tome kad nekog ne volis i kad ga mrzis. Niti mrzim ljude koji navijaju za Federera, samo me nerviraju kad pljuju po Novaku i  njegovoj porodici i kad se bas trude da ovde na forumima pokazu koliko ga mrze.

Ovo o clanovima porodice sto vec drugi put pominjes, to je neka tvoja izmisljotina, stavila sam Gif sa Mirkom ako je to vredjanje onda ok, banujte me. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milica said:

Ja Federera uopste ne mrzim, ima razlike u tome kad nekog ne volis i kad ga mrzis. Niti mrzim ljude koji navijaju za Federera, samo me nerviraju kad pljuju po Novaku i  njegovoj porodici i kad se bas trude da ovde na forumima pokazu koliko ga mrze.

Ovo o clanovima porodice sto vec drugi put pominjes, to je neka tvoja izmisljotina, stavila sam Gif sa Mirkom ako je to vredjanje onda ok, banujte me. 

 

A ne znas ni da citas

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...