Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

Ovaj tekst je vec kacen i ne vidim nikakav problem u njemu. Odlican je. Nema ovde nikakve mrznje prema njemu, niti se govori o tenisu, govori se da u ovom vremenu kada jedan Tramp zavlada, kada ima milion prevaranata kojima se daje prostor, jedan profesionalni teniser uzme slovo i prica o bosanskim piramidama i kako se ne bi vakcinisao protiv Kovida i slicne gluposti.

 

Poslednja recenica je tako tacna, i hvala Novaku sto je bio milosrdan.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McLeod said:

ne smem ni da zamislim njihov zivot kad se penzionise, to je raspad kao kad si u osnovnoj skoli

Otidji molim te na temu Rodzer Federer da vidis kako devojcica iz osnovne skuplja slicice, kackete, clanke iz novina gde se pojavi  bilo sta o njemu, kako broji koliko puta jos treba da spava do pojave santa spirita na terenu u Dubaiju, pa ces shvatiti da treba za njen zivot da se zabrines, a ne za nas kad se ovaj penzionise. 

Edited by Milica
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima da li se prozivaju navijaci raznih kosarkasih i fudbalskih klubova sto nose dresove ili neka druga obelezja?

Ali treba pratiti jos neki sport, treba biti fan sporta da bi se to shvatilo ,a ne busati se u gasterbajterske grudi, navijati za svetog Nolenceta i nama prosipati neke mudrosti.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da podsetim da je ime topika "Cijeg ljubimca vise boli",a ne "Kako vise uvrediti sagovornika/icu licno"

Dajte se kontrolirat',sto bi rekli braca Hrvati.

 

Ja samo vracam i nikad necu precutati...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, McLeod said:

 

...Kada je Federer igrao ta finala to je do tada bilo nevidjeno, posle toga su i ova dvojica to radila pa ono, jbg, ko im kriv sto nisu bili prvi kao sto je Federer sve uradio prvi i prakticno i napravio njih obojicu i gurao ih dalje da ga stignu.

 

Ja guglao oldest tennis slam finalist kad ono... Ken Rozvel (još i pobedio sa 37 godina). Znači, netačno je da su ta Rođina finala do tada bila neviđena, mediji su napravili takvu sliku.

 

I da se razumemo, ništa ja nemam protiv Rođe (navijački, cinično, čak mi i odgovara da što duže igra i "čisti" teren pre nego što mu naleti Noksa koga ne može da dobije na slemovima skoro 9 godina). Ono što mi je nelogično, to je da su Rafa i Noksa osvojili u zadnje vreme (recimo deceniju) 70% slemova a 80% vremena bili na prvom mestu, a većina teniskih medija, bar se meni čini, vrlo teško prihvata tu činjenicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Boxy said:

Mislim da ce mu ostati malo vise od toga, ali to sam samo ja, ostraceni fed fan :classic_sleep:

 

@McLeod

problem je sto neke stvari koje napisu, toliko vredjaju inteligenciju, da je malo teze precutati, a koliko znam ovo nije fan klub Novaka Djokovica niti forum na njegovom sajtu...doduse, moguce da bi mnogi to voleli, pa da se onda dive svetom Nolencetu na miru, bez ikakvih upadica

 

Pa postoji i masa tvojih postova koji bas vredjaju inteligenciju, a to se ne moze opravdati time sto ovde ima masa ljudi kojima je Novak sve i svja i pisu isto tako wtf komentare. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AgroLaki said:

 

Pa postoji i masa tvojih postova koji bas vredjaju inteligenciju, a to se ne moze opravdati time sto ovde ima masa ljudi kojima je Novak sve i svja i pisu isto tako wtf komentare. 

 

Pa sta sad, neka baci kamen prvi onaj koji nikad nije napisao wtf komentar...ako bi 2 coveka ovde pisala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...