Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

8 hours ago, steva cenejac said:

Po relevantnim informacijama Primorska je potpuno bez para, tako da ne mogu platiti Covvid testove za Ljubičića i njegovu porodicu, avionsku kartu za Gibbsa, stigao nije ni Luković.

Vrlo verovatno neče ni startati u sezonu.

 

Surprise, surprise.

 

Umesto da su ih odmah izbacili iz lige, a na njihovo "ali, nacicemo pare" da kazu "a sta se nas to tice?".

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Haggard said:

 

ima ih puno, al su zato matori i netalentovani. postavlja se pitanje cemu sluzi taj fmp.

 

Pa sluzi da bi Covic imao drugi klub u ligi.

 

Mislim, trebaju im ti igraci da bi izborili opstanak. Pitanje je, zasto da opstaju u ligi? Dovoljno je tuzno da mi kao klub nemamo nijednog igraca ispod 20 godina koji moze da ima dobre brojke u ABA ligi kao Teodosic, Erceg i Labovic pre 15 godina, ali, ako je vec tako, daj da igraju u ABA2 ako nisu dovoljno talentovani.

 

Oni trenutno imaju sledeci sastav ako gledamo godiste:

 

1989, 1993

1994, 1991, 1998

1996, 1996

1996, 2000, 1992

1998, 1997

 

Ovde nema nijedan igrac mladji od 20 godina. Tu su tri igraca mladja od 23 godine.

 

FMP nije filijala Crvene zvezde. FMP je samo drugi tim predsednika Crvene zvezde, slicno kao kada bi kupili Krku pa tamo poslali Filipa, Boldena i Oja da igraju sa nekim slovenackim igracima od 20 i nesto godina.

 

2 hours ago, propolis said:

Jaramaz I Nenadic nece minute jedne biti na 1.

 

Pitao sam za pozicije 1 i 2.

 

Tu je pet igraca, bar jedan od njih nece igrati. Mada, nije ni bitno. Taj klub ionako sluzi kao zabava dvojici Covica.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, goldberg said:

 

Pa sluzi da bi Covic imao drugi klub u ligi.

 

Mislim, trebaju im ti igraci da bi izborili opstanak. Pitanje je, zasto da opstaju u ligi? Dovoljno je tuzno da mi kao klub nemamo nijednog igraca ispod 20 godina koji moze da ima dobre brojke u ABA ligi kao Teodosic, Erceg i Labovic pre 15 godina, ali, ako je vec tako, daj da igraju u ABA2 ako nisu dovoljno talentovani.

 

Oni trenutno imaju sledeci sastav ako gledamo godiste:

 

1989, 1993

1994, 1991, 1998

1996, 1996

1996, 2000, 1992

1998, 1997

 

Ovde nema nijedan igrac mladji od 20 godina. Tu su tri igraca mladja od 23 godine.

 

FMP nije filijala Crvene zvezde. FMP je samo drugi tim predsednika Crvene zvezde, slicno kao kada bi kupili Krku pa tamo poslali Filipa, Boldena i Oja da igraju sa nekim slovenackim igracima od 20 i nesto godina.

 

 

Pitao sam za pozicije 1 i 2.

 

Tu je pet igraca, bar jedan od njih nece igrati. Mada, nije ni bitno. Taj klub ionako sluzi kao zabava dvojici Covica.

Nemoj

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...