Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

Jos jednom se potvrdilo kolika je Igokea sprdnja od kluba. Ovo se pre desetak godina desavalo u KLS nekim OKK Beogradima i Slogama.

 

Naravno, nisu sprdnja jer su Partizanova filijala nego zbog toga sto cak i Zadar ili Krka zadrzavaju citav tim na okupu citave sezone, a ovima ostaju samo igraci koji vise nisu za kosarku (Wright u drugom mandatu), dok igrac koji se iole pokaze odlazi (Wright u prvom mandatu).

 

Dobar izbor za Apica. On je taman za drugog centra, sto u Partizanu ne bi mogao da bude (njima fali 1. centar), a ne bi mogao ni u Crvenoj zvezdi (fali nam 3. centar).

Link to comment
Share on other sites

 

Zbog loše epidemiološke situacije u regionu, čelnici ABA lige u dogovoru sa klubovima razmatraju opciju odlaganja početka takmičenje i blizu su odluke da to i urade, nezvanično saznaju "Vijesti".

Početak ABA lige zakazan je za 19. septembar.

Start će, po svemu sudeći, biti pomjeren za 14 dana.

Link to comment
Share on other sites

Imaju na 4 Ilića i Nikolića, na 5 Barovića, Apića i Nikolića. 

 

Po broju imaju dovoljno igrača, ali mislim da im objektivno treba jedan 4/5 igrač, po mogućnosti solidnog šuta.

 

Dok spolja trojka Kobs, Von, Ejim, deluje sasvim korektno.

Link to comment
Share on other sites

Dovešće oni sigurno nekog nosioca pod koš, ovo je tanko što imaju. Barović je ja mislim još uvek povređen, a i nije neka klasa. Zoran Nikolić nikako da se razvije u nešto jače od trećeg centra, ja sam mislio kad se pojavio onako krupan i pokretan da će biti ozbiljan igrač. Aleksa Ilić mi je jedan od onih mladih igrača za koje navijam da nešto urade, najbolji beli atleta u ABA ligi, šteta što je dosta tanak sa košarkaškim elementima a i ubiše ga povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Baron23 said:

E moj brate koliko si ti zastranio sa tim dokazivanjem KLS>ABA, da ni ne znaš u Zadru za afere Wroten ili Glen Big Baby Davis da ne idemo dalje.

 

Upristoji se.

 

Naravno da nisam pisao da je KLS>ABA, samo da KK Igokea radi ono sto su KLS klubovi radili pre 10 godina. Kakve veze ima Glen Davis koji se u medjuvremenu oprostio od kosarke i nije igrao nigde samo ti znas. Nijedan igrac KK Zadar nije presao u drugi klub nakon igranja za Zadar i u sred sezone, kao sto su to uradili brojni igraci KK Igokea.

Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo skupina. Ovaj naš koji nema licenciran Windows, Ostoja kome stoji iPhone kao ime. Pola njih sa desktop računara bez web kamere :lol_2:
activate windows cesto iskace i na potpuno regularno licenciranim windowsima, unazad od nekog patcha, zaboravio sam kog

meni isto iskace, odem na troubleshoot i on ga ispravi...tako traje neko vreme pa opet

a nemanje web kamere i nije neki zlocin

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...