Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, Boxy said:
7 minutes ago, Losmi17 said:
Kao sto neki ne mogu da prihvate da ce rekord biti potucen.
 

Ko?

Tvoj sticenik.

 

I ne, nemoj mi tu pricu on uziva u tenisu, bla bla bla.

Zato igra jos, bla bla bla.

Ja tu pricu i taj nivo naivnosti ne poznajem.

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ga zanimaju i rekordi i trka u slemovima i nedeljama, isto kao i Djokovica i Nadala.
Kada se pojavila sansa za no 1, momentalno je ubacio Roterdam da bi dodao jos nedelja na konto i postao najstariji no1.
Djokovic je budala sto to nije uradio u dve sezone kada su mu marej i nadal oteli year end br 1 na kraju sezone umesto da je dodao jos neki turnir pred kraj godine.
Hvala Bogu dozvao se 2020. i zavrsio trku za broj jedan i pre zavrsnog matersa.

Link to comment
Share on other sites

Pa prva je počela njegova polovina, to je onda bilo dobro, a sad šta ćemo.

A valjda neko može da uživa i u igri i u obaranju rekorda, niste mi jasni, svi oni su zaluđeni tenisom inače ne bi bili tu gde jesu. Mogli su odavno da idu u penziju sva trojica i uživaju dok se mlađarija krlja po slemovima, umesto da se i dalje deru po treninzima svakodnevno, zarađuju povrede uz pare i podređuju životni raspored turnirima. Da ne pominjem još sad u doba korone kakvo je to maltretiranje. Nijedan rekord nije toga vredan ako ne radiš ono što voliš. Što im posle ovoliko godina nije svega dosta govori dovoljno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je Grigor (neko odavde bas ne voli kad se napise npr.Grisha) bas ozbiljan materijal za finale. Ocekujem da polu-anonimni Rus ne moze da bude KarasveTM bas u svim partijama,pa bi bratko trebalo da ga sredi i na kvalitet i iskustvo.
A ni Novak ili Sasha po vidjenom nisu nepremostive prepreke.

Edited by Crni Bombarder
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovde komentarisan Feliksov mec i da li sam to cak i ovde procitala, ali on od kad je poveo 2:0 skroz se zaledio i nije vise mogao da pogodi teren.

A Dimitrov nije neiskusan i kakve god da je imao probleme sa glavom, sumnjam da ce to da se pokaze protiv Karatseva.

 

Pre par godina je odigrao onaj neverovatna mec sa Nadalom u polufinalu, tako da mu definitivno AO lezi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni je Grigor (neko odavde bas ne voli kad se napise npr.Grisha) bas ozbiljan materijal za finale. Ocekujem da polu-anonimni Rus ne moze da bude KarasveTM bas u svim partijama,pa bi bratko trebalo da ga sredi i na kvalitet i iskustvo.
A ni Novak ili Sasha po vidjenom nisu nepremostive prepreke.

 

tenor.gif?itemid=13531377

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Jeste da je ovo staro, ali sad sam tek videla Denisovu izjavu na konferenciji o onoj svađi sa sudijom :classic_biggrin:

 

Quote

Denis Shapovalov, who had words with the chair umpire who denied the No. 14 seed’s request for a bathroom break after the fourth set of his lengthy five-set, first-round win over Italian wunderkind Jannik Sinner:

“I do think it's a dumb rule. Especially for me, I've got the smallest bladder ever, so I literally got to [use the bathroom] every set. It's difficult, especially when you're on that court for so long. Before the match I'm trying to hydrate as much as possible, so yeah, I gotta pee, man.”

:18:

Ovo mi liči malo na ono kad je Monfis objašnjavao sudiji da se crnci više znoje, ali on makar nije išao u detalje :lol_2:

 

 

https://www.tennis.com/pro-game/2021/02/10-things-know-about-aslan-karatsevs-run-australian-open/92922/

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Losmi17 said:

Tvoj sticenik.

 

I ne, nemoj mi tu pricu on uziva u tenisu, bla bla bla.

Zato igra jos, bla bla bla.

Ja tu pricu i taj nivo naivnosti ne poznajem.

 

 

Cekaj, ti stvarno mislis da Federer ijednog trenutka iskreno misli da moze da se vrati na prvo mesto sa 40 godina? Ako je i od njega, mnogo je. Ne verujem da je tolko deluded

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ozu said:

 

Cekaj, ti stvarno mislis da Federer ijednog trenutka iskreno misli da moze da se vrati na prvo mesto sa 40 godina? Ako je i od njega, mnogo je. Ne verujem da je tolko deluded

Ne.

On misli da moze da otkine mozda jos jedan, dva slema na prepad i time zabetonira goat mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rođa misli da može da osvoji još neki slem, ako se poklope kockice + mnogo para ima od sponzora, ali možda to zavisi od konkretnog igranja.
Mislim, nije sve u uživanju, ima nešto i u šuškama.
Roger je dobio 300 miliona od uniqla na 10 godina, a sa njima je od 2018., zar zaista neko misli da ce on igrati do 2028.? [emoji52]
Jedan od razloga zasto i nije nastavio sa najkom, jer su uslovljavali igranje...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

 

Karacev treći :classic_biggrin:

 

1 hour ago, stray_cat said:

Rođa misli da može da osvoji još neki slem, ako se poklope kockice + mnogo para ima od sponzora, ali možda to zavisi od konkretnog igranja.

Mislim, nije sve u uživanju, ima nešto i u šuškama.

Da uzmemo Anu, koja nije Fedu ni blizu ni marketinški ni po uspesima, a ima doživotne ugovore i odrađuje sponzorske obaveze pa je i dalje u medijima iako je u penziji odavno. Evo su je sad opet zvali da je pitaju šta misli o turniru, mogla bi sigurno biti i mnogo prisutnija u medijima da želi. Šta misliš kad ona u penziji tako dobro stoji s medijskom pažnjom (a i finansijskom sigurno), koliko puta treba to umnožiti za penzionisanog Federera? Imaće samo da probere šta mu se svidi, sve da sutra završi karijeru. Plus što ionako već ne zna koliko para ima da mu to sad bude neki motiv da ostaje u tenisu ako ne želi.

E sad, šansa za još neki slem je skroz druga stvar :classic_cool: verujem da mu je to jedan od glavnih motiva i dalje.

 

Samo ne znam kako opet pričamo o Federeru na ovoj temi...

 

Je li to i Svitolini vreme da se pridruži Monfu? Nema ni smisla da ga pusti da je čeka toliko :classic_sleep:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Ne.

On misli da moze da otkine mozda jos jedan, dva slema na prepad i time zabetonira goat mesto.

 

Pa nema goat mesta sve i da otkine dva slema, a vece su sanse da godzila izadje iz morave nego da on sa 40 godina uzme dva slema. Izgubio je rekord nedelja broja 1 i svakako nadal nece stati na 20,a ni novak na 17

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...