Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Samo da Noksa smogne snage, naguta se brufena i sa pokidanim stomačnim mišićima u finalu stane na megdan Rafi sa išijasom (propustio čovek sve mečeve ATP kupa, znači debelo povređen, da nije - onda bi igrao). MTO ovde, MTO onde, bolne grimase i jauci... pravo finale koje Oziji zaslužuju s obzirom na fenomenalnu organizaciju turnira.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ovo prvo i da poverujem, al da ti je super 😂😂😂

 

Pa jeste, vama je bolje kad se ovako pise, jer to je neki prosek kako se ovde pise, meni je zanimljvije nego da se konstantno macujem sa vas 4234523535, svima lepo :61:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Pa jeste, vama je bolje kad se ovako pise, jer to je neki prosek kako se ovde pise, meni je zanimljvije nego da se konstantno macujem sa vas 4234523535, svima lepo :61:

Pa ne, prosek treba da bude da se svaka losa vest o fedu neutralise, i da svako od nas da ima njegovu statuu u sobi.

Pa da utefterimo njegov rodj kao dan sveca.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Pa da li je Nadal folirant? 

 

Ni ti bas ne citas moje postove na ovom forumu ako se ne odnose na Novaka ocigledno. 🙂

 

Nije, Nadal je tipican primer modernog gladijatora kojeg je priroda obdarila a mozda je i sa planete Kripton, pa mu povrede od kojih se normalan sportista ne oporavlja nikada ne predstavljaju veci problem i konstantno igra sa njima.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Pa ne, prosek treba da bude da se svaka losa vest o fedu neutralise, i da svako od nas da ima njegovu statuu u sobi.

Pa da utefterimo njegov rodj kao dan sveca.

 

Kakve veze ima Fed i sto njega spominjes na dan kad je veliki Novak izvojevao ovakvu pobedu :smiley33:

lepo ja kazem, zalosno je kakve fanove ima Djokovic, posle ovakve pobede oni misle o Fedu :classic_sad: 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Nije da kopiram Losmija, ali ako je Novak prevarant u vezi povreda, onda je Nadal x2.

 

Mislim da smo na pragu epskog dogadjaja... ukoliko se pretpostavi da je Nadal dvostruki prevarant ti, Drakaris, Novakov navijac pri cistoj svesti i zdravoj pameti, si spreman da javno priznas da je Djokovic prevarant i da sve ono sto zapadni mediji pisu o njemu je istina? :kece: 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

 

Ni ti bas ne citas moje postove na ovom forumu ako se ne odnose na Novaka ocigledno. 🙂

 

Nije, Nadal je tipican primer modernog gladijatora kojeg je priroda obdarila a mozda je i sa planete Kripton, pa mu povrede od kojih se normalan sportista ne oporavlja nikada ne predstavljaju veci problem i konstantno igra sa njima.

Uber duhovit odgovor.

 

Znači, jedan preskoči ATP cup, zbog povrede i igra kao da mu ne fali ništa, ali on nije folirant. Drugom se pojavi problem sa mišićemo posle očigledne povrede na terenu, u vidno lošijem stanju odigra naredna tri seta, prenese ono što mu je doktor na terenu rekao, ali on je folirant. Naravno da su svi sportisti što se tiče povreda hipohondri, jer neke mogu da ih odvoje od terena na više meseci, i neko očekuje od Novaka posle takvog stresa da sam sebi da dijagnozu nakon završetka meča.

Edited by Green23
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

Mislim da smo na pragu epskog dogadjaja... ukoliko se pretpostavi da je Nadal dvostruki prevarant ti, Drakaris, Novakov navijac pri cistoj svesti i zdravoj pameti, si spreman da javno priznas da je Djokovic prevarant i da sve ono sto zapadni mediji pisu o njemu je istina? :kece: 

 

Pa ja sam vec napisao da je Novak preuvelicao povredu posle meca, cim je danas izasao i igrao na relativno dobrom nivou. Samo sam hteo napomenuti da je Nadal po tom pitanju dva puta gori i uopste ne dobija javnu kritiku kao Novak, ali ni priblizno, bar sto se tice najpoznatijih svetskih medija. U svakom Novakovom potezu se gleda da se pronadje sto vise mana. Zbog cega li je tako, ne bih znao da ti odgovorim.

 

E sad, Novak zbog ovoga jeste ispao prevarant i trebao je da cuti i da ne daje svakakve izjave posle meca. Za Nadala smo se uverili ko zna koliko puta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Uber duhovit odgovor.

 

Znači, jedan preskoči ATP cup, zbog povrede i igra kao da mu ne fali ništa, ali on nije folirant. Drugom se pojavi problem sa mišićemo posle očigledne povrede na terenu, u vidno lošijem stanju odigra naredna tri seta, prenese ono što mu je doktor na terenu rekao, ali on je folirant. Naravno da su svi sportisti što se tiče povreda hipohondri, jer neke mogu da ih odvoje od terena na više meseci, i neko očekuje od Novaka posle takvog stresa da sam sebi da dijagnozu nakon završetka meča.

 

Nemoj da me teras da opet dobijam opomenu od Zoe 🙂

 

Smatram da me vredjas ovakvim postovima, jer si jedan od onih koji ce ovde da potenciraju kako sam mrzitelj Djokovica kako je jasno da nikad ne pominjem Federera kada se nesto lose desi a na Djokovica skacem i slicno i oko takve percepcije mojih postova nemam apsolutno nista protiv, svako moze da veruje u sta hoce i ne bude u pravu, ali imam mnogo toga protiv kada dodje do ovakvih rasprava i onda veliki poznanici mog lika i dela koji mi ubacuju u tastaturu ono sto nikad nisam rekao nekim cudom se ne secaju da sam ja vise puta potencirao Nadalovu neiskrenost i u najmanju ruku cudne okolnosti vezane za njegove povrede i navodne povrede.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

E sad, Novak zbog ovoga jeste ispao prevarant i trebao je da cuti i da ne daje svakakve izjave posle meca. Za Nadala smo se uverili ko zna koliko puta.

 

Postujem 🤝

 

 

@za tier1 Nolo fenove

Opaaaaa... kako se osecate sto navijate za dokazanog prevaranta?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

Rekao je da je pukao misic pre 2 dana, sad kad ga pitaju sta je zaista, on odgovori kako odgovri, pa :roflmao::roflmao:

 

mislim da je rekao da misli ali nebitno

generalno bi Novak mogao drugacije da hendluje ovakve situacije jer sam na neki nacin daje miniciju za ove napade...sto neko rece on vrvt ima malog hipohondara koj cuci i kljuca ga (u tom smislu sam isti, ako mi nije potaman odmah krece drama 😄 )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jbt na forumu smo, pojedini, duzi niz godina.mislila sam da kada budemo stariji i ozbiljniji ljudi ovakvih komentara nece biti. jeste da u svakom od nas cuci nesto detinjasto ali ostalo sto se ovde manifestuje je neverovatno. 

no, nebitno, valjda zato forumi i postoje. ja sam nasla resenje, ono sto me davi  jednostavno blokiram. toliko vaznijih pisanih stvari ima za ptrocitati i usput i nauciti .

 

 

Edited by vanjabarsa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

mislim da je rekao da misli ali nebitno

generalno bi Novak mogao drugacije da hendluje ovakve situacije jer sam na neki nacin daje miniciju za ove napade...sto neko rece on vrvt ima malog hipohondara koj cuci i kljuca ga (u tom smislu sam isti, ako mi nije potaman odmah krece drama 😄 )

 

Rekao je it's a tear, I know it is a tear.

 

I hocu da ostane zapisano da sam mu jedini dao benefit da posle takvog meca ne zna bas sta prica, dok su svi ostali bili pesimisti i rekli da mu je doktor verovatno rekao tim recima. Ne znamo ni da li je doktor native english speaker (mada bi trebalo, Australija).

 

Usrao je sam ovu situaciju, do guse.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...