Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, Losmi17 said:

Opet gore kalkulatori.

 

Vazda je to najbitnije

Meni je broj nedelja i osvojenih sezona ravno slemovima. To je potvrda ko je najbolji teniser.

 

 

Cak i jedan Rodja kad je imao vise slemova od Samprasa je rekao dok god nema vise nedelja na prvom mestu da ne zasluzuje da se zove najboljim teniserom ikada.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Ako ima nesto pozitivno iz svega ovoga, ima obezbedjene bodove, 2000 bodova. Sto mu garantuje ostajanje na prvom mestu vise vremena.

Jeste, ali ovo prosipanje slemova, I generalno fizicko raspadanje na slemovima jos tamo od USO-a 2019, ne sluti na dobro.

Link to comment
Share on other sites



...
Mene bolela ledja dva dana i odem kod jednog starca
..
i ledja me vise ne bole.


Jer poznato je - bez starca nema udarca.

Usput, drago mi je da tvoja medicinska karijera napreduje, od infektologa / pulmologa ideš hrabro ka polju fizioterapije / sportske medicine [emoji106]

Sent from my phone using their app

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo ruglo od Novakove proslave i jeste za ismejavanje.
 
Svaki jebeni put dozivim transfer blama.
To jeste , i meni je totalno glupo ,ali opet mi je ovaj lik totalni debil i dijabola.
Bukvalno jedini nacin da ostane relevantan i u medijima je pljuvanje po Djokovicu kada vec u zadnjih godinu dana ima odigran jedan turnir , a u zadnjih par godina 1 rezultat vredan paznje..
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kriva za Igu:classic_sad: pohvalih je na kraju prvog seta i urekoh je.

U pauzi izmedju dva seta ode dete u WC i vrati se neprepoznatljiva :ajme:

Evo je servira za ostanak u mecu. 

 

Izgubi na kraju... 

Nadam se da ce izvuci pouku iz ovog meca, a to je nikad ne idi u WC ako ti na terenu ide dobro! 

 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Vidi ga Mats :classic_dry:

 

Mora da osvoji AO da bi se približio Rafi i Rogeru...duvaj ga baksuze. 

 

Ako mlohava baba danas ne pobedi, verovatno nikada do kraja karijere neće pobediti. Ajmo Noleeeee

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

Zverev rece da je bilo lakse riternirati jer loptica nije toliko brzo letela kod servisa. To bi onda bilo zgodno sto se tice Raonicevog servisa. Videcemo. Novak nije trenirao s nekim gorostasom (da bi simulirao Raonicev servis) pred mec kao sto obicno radi.

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo liči na istegnuće posle finala USO 2011, samo se nadam da se izbegne scenario iz DC protiv Delpa :default_sofa:

A ako je do bodova mogao je i da izgubi prvo kolo ili da ne igra uopšte, to je ovde nebitno.

 

Nisam ni očekivala da Sabalenka dobije Serenu, nije dovoljna za to gola snaga, treba i glava.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...