Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

6 hours ago, zoran59 said:

 

Perverzni  covece, na teniskoj temi si nasao da pises o seksu!?

Sramota!

:classic_biggrin:

Zorane,ja sam iskljucivo mislio na forumasku aktivnost,u pisanju. Sad..zasto si ti i kako to povezao sa seksom..ja bih se zabrinuo na tvom mestu :classic_tongue::classic_biggrin:

U prilog ovoj mojoj tvrdnji ^ ide i cinjenica da sam zaspao..Gledao sam neki NBA i oko ponoci trokirao..:classic_sad: Hebote,gori sam od penzionera..a nekad sam bio kul tip. Vidim prosle Osaka i zenamajkakraljica,kao i Hsieh. Karatsev..on se vraca tenisu posle velikih problema sa kolenom,jel tako?
Dimitrov izgleda top. Njemu ovako brzi uslovi bas pogoduju. I u brzom Sinsinatiju je uvek dobro prolazio.

 

Link to comment
Share on other sites

Posle ovog poraza Aliasimea, ne mogu a da se be zapitam da li je njegova buducnost zaista svetla. Izgleda da silni porazi u finalima nisu bas slucajni. Danas posle dominacije u prva dva seta, postaje inferiorni igrac na terenu, ne uspevsi da nadje izlaz naredna tri seta iz te situacije. Rezultat je mogao biti i mnogo gori za njega. Bice mu bas tesko da napravi iskorak jer ocito nije stvar u onome sto se dogadja na terenu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milutinov Tata said:

Posle ovog poraza Aliasimea, ne mogu a da se be zapitam da li je njegova buducnost zaista svetla. Izgleda da silni porazi u finalima nisu bas slucajni. Danas posle dominacije u prva dva seta, postaje inferiorni igrac na terenu, ne uspevsi da nadje izlaz naredna tri seta iz te situacije. Rezultat je mogao biti i mnogo gori za njega. Bice mu bas tesko da napravi iskorak jer ocito nije stvar u onome sto se dogadja na terenu.

ja imam utisak da on vec vise od godinu dana stagnira. kao da je resio da promeni nacin na koji igra, pa se izgubio tu negde u transformaciji. cini mi se da to traje od kako je prebacio sediste na Azurnu obalu (ako se ne varam).

Link to comment
Share on other sites

Nemacki komentator u mecu Tim-Dimitrov, a koji je malocas ponovo dovodio u sumnju Novakovu povredu i nazvao ga teatralnim i da preuvelicava, sad kaze kako mora da nesto nije u redu s Timom cim gubi od Dimitrova.

 

Kakva dvolicnost!

 

Evo ga opet ponavlja kako definitivno mora da Tim ima neki problem, nema drugog objasnjenja.

:furious:

Edited by wwww
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tim je obavio veliku stvar da izbaci onog shabana, te je u svakom slucaju spasio turnir.

E, sad, ovo su sigurno posledice tog meca, iscedjen emocionalno i fizicki, nema publike da da energiju, podloga mu ne odgovara, nije u ritmu jer je pocetak sezone s 14 dana karantinom.

A i red je da i Dimitrije dobije neku finu pobedu.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao par postova iznad kako bratku ovde savrseno odgovaraju uslovi za igru.
(no,nije nemoguce da sam dospeo na IL,popularna je ovih dana)

Novak?
Ako bude u mogucnosti da se nesmetano krece,pobedice. U to nema sumnje.
Ostaje,ipak,to 'ako'
Gde ti da dospes na IL, od koga onda insajderske i tracerske informacije da dobijam [emoji16]
Ali meni niko nije na IL, to mi je teska glupost...


Lajovic dobro poceo, koliko dugo ce uspeti da izdrzi, to je pitanje
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...