Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Kakve veze ima Novakova povreda sa igracima? to je deo taktike bio. Mene bolela ledja dva dana i odem kod jednog starca ovde u FR, on samo stisne palcevima dve tacke na celu , da vidi gde je bol, i onda isto pritisne tacke na sakama izmedju palca i kaziprsta, tako i na stopalima izmedju palca i do palca i ledja me vise ne bole.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



 
Tačno. Samo što to i dalje nema nikakve veze sa tvojom izjavom da je preuveličao povredu. Jer, ponavljam, to na 2:0 niko nikada ne radi. Pa ni Novak koji ima nekoliko situacija iz prošlosti gde je, slažem se, umeo da izdrami neke povrede. Ovde to svakako nije slučaj. Povreda je postojala i sprečavala ga da igra punom parom. Što ne znači da danas neće moći (ako je samo istegnuće)


Sam si rekao da je ranije znao da izdrami neke povrede, zasto mislis da i sad nije slucaj?
Zasto mislis da i sad nije bila mnogo manja povreda, ali on je preuvelicao jer je skoro pa hipohondar...i dok se on sabrao, otisla 2 seta
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:


 

 


Sam si rekao da je ranije znao da izdrami neke povrede, zasto mislis da i sad nije slucaj?
Zasto mislis da i sad nije bila mnogo manja povreda, ali on je preuvelicao jer je skoro pa hipohondar...i dok se on sabrao, otisla 2 seta

 

 

Hipohondar je neko ko umišlja da je bolestan BEZ objektivne zasnovanosti. Novak je imao povrdu koja je nastala u toku igre, koju smo svi uživo mogli da vidimo. 

 

I onda neko ko ima decenije iskustva ne provali kojeg je stepena povreda nego mu treba dva seta da skapira pa se onda probudi i kao, ej jbt, izgleda da sam ipak umislio, ja ovo mogu da dobijem. A u međuvremenu ispaljuje forhende 3 metra u aut. Niko tako ne sabira, veruj mi. Nego je bol bio evidentan i prisutan pa dok nisu pejnkileri odradili svoje, nije mogao ni da zamahne kako valja. Ili je čovek psihički bolesnik koji toliko umisli povredu da ne ume da skapira da zapravo povrede nema? Neće biti, jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Iga dobila 1. set, u drugom se si mo na  sabrala i izjednacila.

sad da vidimo kako ce da bude u 3.

 

Sabalenka i Mertens izbacile Zvonarevu i Siegemund.

 

Zverev i Lajovic se jedva dogovorise ko ce da uzme 2. set.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Kakve veze ima Novakova povreda sa igracima? to je deo taktike bio. Mene bolela ledja dva dana i odem kod jednog starca ovde u FR, on samo stisne palcevima dve tacke na celu , da vidi gde je bol, i onda isto pritisne tacke na sakama izmedju palca i kaziprsta, tako i na stopalima izmedju palca i do palca i ledja me vise ne bole.

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...