Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

 Njemu  u ovoj fazi karijere vrv i više odgovara brža podloga. Nije rad (ne može) da grinda kao pre .

 Nego ne volim kada loptica odskače višlje  , onda se više igra sa spinom a preferiram ravnije udarce.

 

Za USO je bila priča da su dodavali pesak u tu podlogu, a najviše do usporavanja je došlo po meni zato što konstruckcija tih ogromnih stadiona nije prvobitno radjena sa namerom da imaju krov. Imam utisak da vazduh teško cirkuliše u novim uslovima

 

 

Spoiler

Ništa od nocnih mečeva radnim danom neču moči da gledam u ovom izmenjenom turniru. To mi je sada najveci problem:furious:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

KYzIuEN.jpg

“Non ci penso proprio al non giocare. […] C’è un po’ di amarezza perché mi sono allenato bene per un bel po’ ma tutte le buone sensazioni che avevo sono scomparse nelle ultime due settimane e mezzo“. 

Google prevod: Једноставно не размишљам о томе да не играм.  [...] Има мало горчине јер сам прилично дуго тренирао, али сва добра осећања која сам имао нестали су у последње две и по недеље “.

https://www.ubitennis.com/blog/2021/02/07/australian-open-nadal-la-schiena-non-sta-molto-bene-ma-al-ritiro-non-ci-penso-proprio/

Sto znaci da je zbog karantina dosao u ovu situacija, sta li je onda sa onim jadnicima koji 15 dana nisu nos promolili iz sobe.. 

Link to comment
Share on other sites

stojanovic prosla prvo kolo .

gael ispao , u suzama na konf. 

kerber ispala i naravno uz pohvale organizatorima kaze da je znala kako ce izgledati karantin 2x bi razmislila o dolasku i da je naravno sve to uticalo na njen ritam, igru ...

ocigledno da svima ovakvi uslovi pre turnira ne odgovaraju.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za Ninu Stojanovic, bas lepa i po rezultatu, cini se kao rutinska pobeda protiv Begu :thumbsup:

A nagrada, sledece kolo igra protiv zenemajkekraljice

 

A Milman ispao u 1.kolu, taj se nalozi samo kad vidi Federera u zrebu :classic_dry:

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Kao Kirjos kad vidi Nadala ili Djokovica, a Federeru se malte ne naguzi sam.

 

Nadam se da ta zenamajkakraljica nece mnogo da davi sudije ako krene lose.

 

Kirijos je pobedjivao Federera, igrao poprilicno tesne meceve, on se naguzi Mareju ako cemo da pravimo neko poredjenje...

 

A kad smo vec kod njega, u fazonu je od 1.gema :classic_ninja:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ma ok, poenta je da svako ima nekog na kog se posebno "lozi" ako me razumes.

 

Ma znam, ali Milman me izrazito nervira, posebno posle onog dzukackog poteza prosle godine kad je namerno topio loptice znojem da bi bile teze :furious:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakoje lepo sto nema linijskih, nema chelendza, nema zadrzavanja igre oko premisljanja da li da se trazi chelendz ili ne, nema svadje s sudijama oko zvanja linija, nema zvanja strateskih chelendza.

ovim su bas ubrzali igru, reklo bi se.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...