Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts



Naravno da je mec dobio bolji igrac, ali nije nuzno da se protivnik ovako mentalno raspadne.
...


Meda se nije mentalno raspao, samo nije imao odgovora na Novakovu igru. To nije raspad, to je nemoć i frustracija.

Ali ovo ipak jeste tužan dan...za Fedal fanove.

Sent from my phone using their app

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jesam li ja jedini kojeg nervira sto Pesikan (a to rade i Banjac i Ceronja) prevodi ovaj razgovor?
Cuti covece,pusti da cujemo coveka sta ima da kaze..pola stvari prevede pogresno

Ispravila sam ti :classic_biggrin:

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, fancy said:

Meda se nije mentalno raspao, samo nije imao odgovora na Novakovu igru. To nije raspad, to je nemoć i frustracija.

Ali ovo ipak jeste tužan dan...za Fedal fanove.

Sent from my phone using their app
 

 

To bi mozda vazilo da ga je Novak demolirao u prvom setu, ali nije, bili su egal sve do poslednjeg gema, kao sto sam vec pisao malopre.

 

Da je on od starta bio podredjen u mecu, skroz bih razumeo frustraciju, ovako je samo mentalno kolabirao, kao da je ocekivao jednostavan mec, sto je banalno protiv Novaka na AO.

 

Ne moze da ne bude tuzno za tenis kad vec godinama mladi igraci ne uspevaju da se probiju, i onda kad jednom deluje da jedan od njih moze nesto da uradi, on ovako kolabira. Ni u jednom drugom sportu ne mozemo da naidjemo na ovakvu nemoc bilo koga ko je mladji od 30.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

To bi mozda vazilo da ga je Novak demolirao u prvom setu, ali nije, bili su egal sve do poslednjeg gema, kao sto sam vec pisao malopre.

 

Da je on od starta bio podredjen u mecu, skroz bih razumeo frustraciju, ovako je samo mentalno kolabirao, kao da je ocekivao jednostavan mec, sto je banalno protiv Novaka na AO.

 

Ne moze da ne bude tuzno za tenis kad vec godinama mladi igraci ne uspevaju da se probiju, i onda kad jednom deluje da jedan od njih moze nesto da uradi, on ovako kolabira. Ni u jednom drugom sportu ne mozemo da naidjemo na ovakvu nemoc bilo koga ko je mladji od 30.

 

khm NFL

 

😛

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

ali nije nuzno da se protivnik ovako mentalno raspadne.

Tačno , samo se potcenjuje da se to obično dešava u finalima i protiv Novaka.

Odlična igra , čiste se protivnici a u finalu  čorak.

I za kraj ,,ako je ruža , procvetaće"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Zlo mi je od publike, jebeno zlo. Mada :lol_2: Kraj prvog seta, neki srbenda je nešto dobacio i MEda je napravio UE na kraju :lol_2:

Stvarno me nerviraju ti idioti što zvižde pred servis i dobacuju u toku poena :classic_ninja:

1 hour ago, MilošVB said:

Bitno je da ES odrađuje posao na ovim pauzama 🤢

Baš da vidimo kad počne RG hoće li ići zadnji poen današnjeg meča u svim pauzama :classic_tongue:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...