Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

10 hours ago, John Terry said:

Nisam gledao Novaka danas. Ali sad sam odgledao highlights-e. Ovaj Rus je makar top 20 igrac sa ovom igrom, a mozda i vise. Be zna gde je do sad bio ali ovo nije bila laka pobeda iako je 3-0.

With all due respect, Karacev moze samo da pije kafu sa top 20 igracem.

 

To sto se neko zapali na 2-3 meca i izudara vinere sa obe strane ga nikako ne cini top20 igracem, ni blizu. Juce je bilo evidentno koliko zapravo on nije za ovaj nivo tenisa. 

 

I to ne samo zbog toga sto je glatko izgubio, nije ni prvi ni poslednji koga je Novak rutinirao, vec zato sto ima toliko rupa u igri cim se zaigra malo ozbiljniji tenis.

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno Cicipas nema plan B. Udaraju ravno, pokusava da ga probije sto naravno ne moze. Nema varijacije nikakve, da presece tempo razmene slajsom , da miksuje. Igra onako kako Medvedev voli i naravno da ce ovaj da ga izbusi kada dobija iste lopte koje ne promasuje nikada

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Petar 91 said:

Bukvalno Cicipas nema plan B. Udaraju ravno, pokusava da ga probije sto naravno ne moze. Nema varijacije nikakve, da presece tempo razmene slajsom , da miksuje. Igra onako kako Medvedev voli i naravno da ce ovaj da ga izbusi kada dobija iste lopte koje ne promasuje nikada

Sumnjam da bi mu bilo kakvo miksovanje uopste i pomoglo, nije Medvedevu potreban ritam, moze on u svakakvom blatu da se snadje.

 

Jos pre par godina sam pisao o tome, dok nije bio ni blizu ovoliko dobar, gotovo da nije moguce protiv njega kontrolisati ritam poena, on je majstor da se iz 2 udarca iz bilo koje situacije vrati u neutralni reli. S tim sto je sad postao mnogo bolji u zavrsnici i koristi prvu priliku da predje u ofanzivu, sto ranije i nije radio.

 

Mislim da ovde ne postoji nikakav plan koji Cicipas moze da izvrsi a koji ce mu doneti dobar rezultat. Jednostavno je nadigran u svakom aspektu igre i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...