Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

11 minutes ago, NMX said:

 

Ali onda se desilo jedno proročanstvo koje mu je sahranilo ozbiljnu karijeru :classic_sad:

 

Nisam ga sahranio kao Feliksa. Zaspao sam na duplom brejku u drugom setu protiv Karatseva uz razmisljanje pa dobro, ima sanse za polufinale ovde, valjda ce da dobije samopouzdanje pa posle polako.

 

Ako kojim cudom ikada cuje za mene odrobijace me da ne trepne.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Djokovic je onom UE Zvereva za 0-15 na 4-5 osvojio turnir vrlo verovatno.

 

3 hours ago, McLeod said:

Aslan Karatsev finalista slema jbt



Evo da se ne bavite prognozama polufinala pred nama, dobili smo jednu siguricu - pobedice sigurno - Novak Karatsev 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, alcesta said:

Ne otpisujte Rafu tako brzo :classic_tongue:

 

Otpisao sam ga i u finalu RG 😏

Ne sumnjam ja da će Rafa odigrati blizu svog maksimuma na ovoj podlozi sutra, ali se nadam da je Cicipas naučio neke lekcije iz prošlosti i da ako psihički uđe kako treba u meč ipak ima prednost na ovakvom betonu. 

Kada kažem da se nadam, to je zato što u ovoj situaciji ne bih voleo Rafu kao protivnika u finalu, da je Novakovo stanje normalno, bio bi najpoželjniji iz ovog dela žreba.

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno ni Cicipas nije imao neku godinu koliko god da se malo igralo tenisa.
Polufinale na RG i titula u Marseju.
Mislim da Rublev moze da dobije Medvedeva ali svakako da je Danil favorit 70-30. Ali obojica igraju bas dobro. I pre tu vidim finalistu nego u mecu Rafa- Cicipas

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...