Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, 12Laki said:

Na svaku negativnu kritiku na racun Feda tu je Boxy da ga odbrani. :))

 

1 hour ago, Losmi17 said:

Samo sto mene niko ne moze da samara, jer se iskljucivo cinjenicama bavim.

 

Zato ti nista i ne pokusavas, plitak potok i bez pokusaja 👀

 

 

Prvo, proslava Feda prosle godine, proslava o kojoj Ozmo prica i poredi je sa Djokovicevom (samo kliknite, namesten je tacan trenutak)

 

 

Drugo, ovde se prenose raznorazni tvitovi likova koji imaju mozda 50 pratilaca i neki anonimus blogeri koji pljuju po Djokovicu i tada niko ni rec da kaze, a posebno ne ovi "objektivni i kriticki nastrojeni" Djokovicevi fanovi. Niko od njih da kaze: preterujete, zasto bas svaku glupost sa neta ovde stavljate...

Ali meni se prebacuje bukvalno zbog svakog posta, a ovde sam kritikovala tekst na sajtu naseg najjaceg sportskog kanala, tacnije Ozma,  koji ocigledno nema blage veze kako je Fed prosle godine proslavio. Ali dovoljno je ubaciti u blog: jao jadan Djokovic, smrc smrc a Federeru prosle godine nista nisu rekli...a to sto Federeru nije imalo sta da se kaze, jer je proslavio kao da je odrao nekog 3 puta po 6:0, to nema veze.

Ukratko, licemerstvo level: pro

 

I trece, ako vam smeta sto stalno branim Feda, a vi me stavite na ignore i tako se pridruzite vec odbranom drustvu, jer ocigledno njima i pripadate, iako izgleda na prvi pogled drugacije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Mora Boxy da donese ravnotezu na forumu kako bi forum bio citljiviji.

Steta sto nije rafafan, kako bi samarala loshmija gde ga dohvati. :kece:

 

:heart:

 

1 hour ago, Darth Steva said:

Sad kad izgubi sve rekorde primicemo je toni, lavrnja i ja kod nas u squad. :s_d:

 

hehe, in your face @alcesta, dobih lagano clansku kartu iako je ne zelim :classic_biggrin:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Boxy, ne znam zasto si mene quoteovala, ja nisam pisao o Fedovom/Novakovom slavlju.
 
Samo sam napisao da je neverovatno da skaces na svaku stvar o fedu.
Ti rece da se bavis samo cinjenicama, ja sam isto samo iznela cinjenice, ali si ti ipak nasao za shodno da prokomentarises.
Link to comment
Share on other sites

A sto bi se pisalo ruzno u Novaku? Ispada kao da se to ocekuje i da je pozeljno...a najvise se inace kriticki pise o njemu. Pa,i neki od njegovih ponajvecih fanova na forumu su itekako znali da budu ostri prema nekim njegovim postupcima,odlukama itd. Kritika prema njemu itekako postoji na ovom forumu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nepodnosljivo je vise kolika se hajka vodi, pa sad na kzn nakon svakog meca prica o Novaku. Svakog igraca su pitali.

Poslednji od svih je rafaelo koji navodno takodje sumnja u Novakovu povredu.

 

Kako niko nije postavio pitanje kako je moguce da povredjen igrac igra onako kao nadal? Kako niko ne pita kako se volsebno oporavio od povrede koja se najbolje leci mirovanjem?

 

Kakvo vreme klosara na sve strane.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pocinjem da razumem Noleta zasto se navukao na sve te pomodarije za bogate, meditiranje, godzi bobice, izvore energije i slicne budalastine. Da sam u njegovoj poziciji da mi medijski lesinari mere godinama svaku rec, gest , cak i jebeno radovanje jer si izvukao pobedu u mecu gde si bio ubedjen da ga neces ni zavrsiti, zaterao bih u picku materinu i medije i tenis i iznajmio ranc u nekom zivopisnom predelu ove divne planete i krckao na miru sav taj zaradjen novac. E zbog toga ima moje postovanje kakav god da je i kakve god mane imao. On je samo covek od krvi i mesa, sa manama i vrlinama, koji udara lopticu i koji je doziveo ispunjenje svojih snova

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Imao je svo pravo svetaTM da proslavi pobedu. Ne bi bezveze rekao da mu je jedna od najjemotivnijih ikada.
No,to je sada vec proslost..idemo dalje. Nemojte,molim vas,da nastavljamo diskusiju u tom smeru.

 
I ja nisam rekla nista protiv njegove proslave, ali je suludo porediti njegovu i Fedovu proslavu, nemaju nikakvih zajednickih tacaka.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...