Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

@Sam BPa tagovao sam ga. :classic_biggrin:

 

56 minutes ago, berti said:

Pa jesam li ja ili neko sa foruma pisao transparent o legendi Covicu ili neke navijacke budale?  Pa se kace ovde slike. Transparenti o legendi Covicu imaju veze sa ljudima sa foruma isto koliko i pisanje grafita tih principa sa ovin istim forumom.

A tebi ne smeta kada se ovde stavljaju idiotarije sa gtr u kojima se aludira na seljacizam u navijaca Zvezde naspram kulture u vaskolikog grobarstva. Jedno brdo, dva univerzuma. Ceca i Metallica. Pa se kace tvitovi nekog maloumnika koji cigane naziva gurbetima, kako vec. 

Sve finoca neka...

Zanimljivo je što praviš paralelu između Čovića i Veljinih Principa. Ali je istovremeno niđe veze.

 

Drugo, napisao sam već, ako se jasno napiše ovde da smo mi divlji, dođoši, ovakvi, onakvi, protura se šovinizam... čemu čuđenje kad se odgovori na isti glup način?

 

Ništa, nastavi da prosipaš zlo, neću te više prekidati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

@Sam BPa tagovao sam ga. :classic_biggrin:

 

Zanimljivo je što praviš paralelu između Čovića i Veljinih Principa. Ali je istovremeno niđe veze.

 

Drugo, napisao sam već, ako se jasno napiše ovde da smo mi divlji, dođoši, ovakvi, onakvi, protura se šovinizam... čemu čuđenje kad se odgovori na isti glup način?

 

Ništa, nastavi da prosipaš zlo, neću te više prekidati.

Dakle, kada su postavljane slike Arkana, da li si reagovao, bunio se? Da ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad udjem ovde (sto je prilicno retko), lupim sebi par vaspitnih samara.Sve pomislim bice nekih kvalitetnih podjebavanja (danas udjem da procitam kako nas komsije s pravom tovare) , da se nasmejem malo, kad ono dno, cemer i jad.

Gasite ovo djubre od teme, bukvalno mi se povraca od procitanih gadosti😔

Edited by Gudura
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kronostime said:

Ma da, oklevetao GTR siroma` Arkana - patriJotu, postenog pekara i poslasticara i udovu mu.:twak:

Aj ne pravi se blesav. Kao sto pominjanje principa vredja ogromnu vecinu navijaca Partizana i sve na ovon forumu, tako pominjanje Arkana i kacenje njegovih slika vredja navijace Zvezde na forumu. Ali, ovde je kao Arkanovo pominjanje ovde neka duhovotost.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Aj ne pravi se blesav. Kao sto pominjanje principa vredja ogromnu vecinu navijaca Partizana i sve na ovon forumu, tako pominjanje Arkana i kacenje njegovih slika vredja navijace Zvezde na forumu. Ali, ovde je kao Arkanovo pominjanje ovde neka duhovotost.

Vecinu navijaca na ovom forumu vredja brojanje krvnih zrnaca Vokriju. :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Gasi Tatu...dajte pol.
Kada se ovako zavati sa dna kace, daleko je to od sprdnje u dokolici.
Pustiš ,,no limits" i čas posla trula riba i kurtoni plutaju po površini.

Bar jedna linija da se podvuče od vodenice za meso, saobraćajke i Njofre pa tamo do Krcuna, para sa Kosova i atentata.
Zdravo pameti kada se to iznova koristi kao argument na sportskoj temi...
....porodične tragedije, ljudi ginuli...ubijani, a ovde se tim mačuje kao onim bejzbolka na naduvavanje...eto sprdamo se malo.


  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gasi tatu čim ne ide Zvezdi. [emoji846]
Može i tako...ali mora se priznati da npr. Čoki i fotka: ,,pokradoše ovaj narod", gif sirtaki Radonja i onaj NBA roster sa zadranima...to je i zabavno i lepršavo za konzumaciju...ali ovo iskopavanje mumija, pa Star Wars oko grba...udba, ozna, kominterna
...to kad zagrabulja nije gušt ni akterima takvih duela...jer kad on tebe zapiša - a ti njega govnetom.
Tu samo vakum guma ili četka kenjara pomažu, ali neće niko to da pipa.

Ic not fani...




  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

I taman kad @Kronostime konacno treba da se slozi sa necim, jer vise ne postoji ni jedan argument protiv toga, on okrene pricu na drugu stranu i izbegne direktan odgovor 😄 vidjeno toliko puta. 

 

To se zove trolovanje, tipa ti mu napises "danas ce biti lepo vreme, suncano, ali ne preterano vruce", on odgovori sa "lepa vremena u Srbiji su danas samo za rezim i njegove pristalice", ti mu kazes "ma ne, mislio sam na vremensku prognozu", on odgovori "prognoza su da je i dalje na vlasti crno-crvena koalicija".

 

Svi njegovi postovi na ovoj temi su bukvalno takvi, e sad, to je donekle u redu jer tema i spada u neku vrstu deponije, problem je vise sta moderacija misli da uradi sa nekom ozbiljnijom, a zustrijom raspravom, dakle, ne sa trolovanjem i flejmovanjem, nego bas sa raspravom u kojoj obe strane iznose neke argumente. Nije za regularne teme, ali nije ni za ovu, dakle nedostaje nam neka takva tema na ovom delu foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

problem je vise sta moderacija misli da uradi sa nekom ozbiljnijom, a zustrijom raspravom, dakle, ne sa trolovanjem i flejmovanjem, nego bas sa raspravom u kojoj obe strane iznose neke argumente. Nije za regularne teme, ali nije ni za ovu, dakle nedostaje nam neka takva tema na ovom delu foruma.

 

A sta je nama smetalo da se ganjamo iz teme u temu i argumentovano raspravljamo? 🙂 Smorili smo sve, ali barem nije trolovanje i glupe fore 😄 Da otvorimo temu "Birtija kod Goldija i Kojnea"? 🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...