Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 hours ago, Kooineeperk said:

Na promociji dresova. Rekao je Americki igraci kostaju 5mil dolara, a kako je dolar otisao gore (a placaju im plate u dinarima) ti ugovori sada opterecuju budzet kao da su 6mil dolara. 

 

Verovatno je i Exuma uracunao u te americke igrace.

 

Nema sanse da igraci kao sto su Punter, LeDay ili Nunnally imaju toliko mnogo preko 1 miliona. Negde sam procitao da je Nunnally pre nekih 2 ili 3 sezone u Feneru imao 600 hiljada, Punter pre Armanija nije imao velika primanja, LeDay je pre koju godinu igrao u Zalgirisu.

 

Dakle, tu je veca sansa da je Mijailovic strpao Exuma u kamp Amerikanaca (igrao NBA, individualac koji prvo gleda kos), nego da trojica imaju 2 miliona.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

 

Verovatno je i Exuma uracunao u te americke igrace.

 

Nema sanse da igraci kao sto su Punter, LeDay ili Nunnally imaju toliko mnogo preko 1 miliona. Negde sam procitao da je Nunnally pre nekih 2 ili 3 sezone u Feneru imao 600 hiljada, Punter pre Armanija nije imao velika primanja, LeDay je pre koju godinu igrao u Zalgirisu.

 

Dakle, tu je veca sansa da je Mijailovic strpao Exuma u kamp Amerikanaca (igrao NBA, individualac koji prvo gleda kos), nego da trojica imaju 2 miliona.

Ma jok samo bus plus kartice kikiriki i časovi ljubavi.

Dok ne odu.

A onda BATko Zabata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Verovatno je i Exuma uracunao u te americke igrace.

 

Nema sanse da igraci kao sto su Punter, LeDay ili Nunnally imaju toliko mnogo preko 1 miliona. Negde sam procitao da je Nunnally pre nekih 2 ili 3 sezone u Feneru imao 600 hiljada, Punter pre Armanija nije imao velika primanja, LeDay je pre koju godinu igrao u Zalgirisu.

 

Dakle, tu je veca sansa da je Mijailovic strpao Exuma u kamp Amerikanaca (igrao NBA, individualac koji prvo gleda kos), nego da trojica imaju 2 miliona.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:
9 hours ago, Benito said:
Cudna neka vremena dosla, Zelimir vozi Ficu a Nebojsa placa obestecenje za Vildozu emoji16.png

Trebalo je Želimir da uzme stojadina.

 

Ljubavna priča Lyrics

 

Sunčano jutro nedeljom prepodne
Naspi u kanticu malo mlake vode
Dodaj mi i taj deterdžent

Pazi kako brišeš tu šoferšajbnu
I nemoj da oštetiš niklovanu ručku
Dodaj mi i tu meku krpu
Da operem našeg stojadina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Verovatno je i Exuma uracunao u te americke igrace.

 

Nema sanse da igraci kao sto su Punter, LeDay ili Nunnally imaju toliko mnogo preko 1 miliona. Negde sam procitao da je Nunnally pre nekih 2 ili 3 sezone u Feneru imao 600 hiljada, Punter pre Armanija nije imao velika primanja, LeDay je pre koju godinu igrao u Zalgirisu.

 

Dakle, tu je veca sansa da je Mijailovic strpao Exuma u kamp Amerikanaca (igrao NBA, individualac koji prvo gleda kos), nego da trojica imaju 2 miliona.

Au koliko izmišljotina i paušalnosti u samo jednom postu. Mrzelo te da koristiš google ali te nije mrzelo da opravdavaš g.Mijailovića?

Tako samouvereno pišeš kao da si imao uvid u sve ugovore.

Evo ja ću da ti ispišem šta sam sve našao za 2min pretraživanja na google, bez potebe da se prisećam šta sam pročitao negde ne 2 ili 3 godine.

Kevin Punter je imao na stolu prošle sezone ponudu Armanija za 1,2 miliona koju je odbio da bi prešao u EC Partizan(plus je potpisao ugovor na 2 godine, po tvom mišljenju opadajući).

Nunnely je prošle godine imao ugovor od $1,489,065(eto tačno u dolar). Prešao je iz Makabija kao najbolji igrač u KKP. Zamenio TelAviv za BNV. Pretpostavljaš koliko je lep TelAviv i koliko se amerikanci u njemu osećaju kao kod kuće. Ali je prevagnulo to što mi je g.Mijailović obećao da će voziti LandRover.

Taj LeDay koga se sećaš da je igrao u Žalgirisu pre neku godinu je imao 550.000€(~700.000$) u tom Žalgirisu. Prešao u Armani za manju platu(iako su platili 150.000€ obeštećenja (200.000$)) i onda za još manje pare prešao u EC KKP i to na 2 sezone. Logično zar ne?

 

Na sve to ide nebuloza da je g.Mijailović pomešao Exuma sa amerikancima i da je MORAO da doda njegovu platu da bi stigao do 5 miliona. Samo je tebi neverovatno da trojica igrača koji su pre KKP zarađivali od 1.2 do 1.5 miliona sada u KKP ne mogu da dobace ni do milion i da bi stigli do 5 miliona $(nije 6 nego 5, veruješ valjda g.Mijailoviću) da je potrebno dodati i platu Exuma. 

Da napomenem da je Exum zarađivao: 2020/21 $9,600,000, 2019/20 $9,600,000, 2018/19 $10,600,000, 2017/18 $4,992,385, 2016/17 $3,940,320

Samo slepac ne vidi očigledan silazni trend.

 

Možeš li sad napisati korektan post i sa nekim ciframa kako ti smatraš? Slobodno koristi Google nije sramota.

Svakako ti neću odgovarati i ovo sam video samo kad te neko citira.

 

Edit:

Zaboravih da napišem za Nanelija i Fener. Ne znam koliko je imao u Feneru ali ga je Baskonija potpisala na jednogodišnji ugovor od 1,5 miliona $. Moćna alatka ovaj google. Verovatno je u Feneru imao tih 600.000 koliko se sećaš.

 

Edited by ivan9
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, kendrick said:

Naneli nije menjao Tel Aviv za Beograd kako bezobrazno tvrdiš, već kao i dosta igrača ovog leta (i ranije) klub nije želeo da ga zadrži, što zbog drugačije vizije, što iz nekih drugih razloga. Nedostatak love da isprate njegove zahteve svakako nije bio slučaj. 

 

Sto ne menja činjenicu o njihovim platama :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju kad se podvuce crta opet Zvezda znatno veci budzet i znatno manje zaradila od prodaje sezonskih.

Vise igraca, vise seniora, 3 obestecenja, i slag na tortu Nedovic kao najskuplji igrac ABA.

A ta razlika izmedju budzeta i zarade je znate odakle.

 

To vise niko ni negira, tako da ne znam zasto se vrtite...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...