Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

ja imam samo jedno pitanje: ko je zeka jojić??

 

inače, ovo zvuči kao standardna konverzacija sa ekipom kada sam išao na tekme back in the days.

 

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Od miloste prozvan Deka Jojic zbog hitrine kojom pleni na utakmicama

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Slabo je ovo zagrevanje za pocetak finalne serije, sve fudbal. Pih.

 

Gde je tumacenje Zeksove izjave "oba kluba trebaju da igraju EL"- da se zapravo usr'o od finala, pa unapred pravi alibije (znam da se ne radi o tome, nego je to omiljeni srpski sportski termin 😁) ? 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

totajradtoseceni 💥

 

Nego,

 

Zvezda nezasluzeno u EL - 3

Partizan nezasluzeno u EL - 0

То оно незаслужено што је ЕЛ одлучила у цовид сезони да остави исте учеснике за следећу сезону само да би ми играли и она сезона кад је још пре Ф4 одлучено да финалисти иду у ЕЛ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Урош19 said:

То оно незаслужено што је ЕЛ одлучила у цовид сезони да остави исте учеснике за следећу сезону само да би ми играли и она сезона кад је el odlucila da joj se Igokea ipak ne gleda nakon sto se zavrsio aba regulare

 

Malo ispravio. I naravno, šoping Ciboninog mesta. Ne kazem ja da je sve to bila zla spletka vase legende, neka ste iskoristili kad vam se moglo, svako bi.

 

Samo pricamo o ucescima nevezanim za plasman. A mi takvo u EL jos nismo imali.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

 

totajradtoseceni 💥

 

Nego,

 

Zvezda nezasluzeno u EL - 3

Partizan nezasluzeno u EL - 0

Ne pominješ 99. kad ste hteli da igrate plej of za 2. mesto.

Ili je to još bio Kup šampiona.

Fun fact: Partizan osvojio Kup šampiona, a da nije bio šampion države.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Malo ispravio. I naravno, šoping Ciboninog mesta. Ne kazem ja da je sve to bila zla spletka vase legende, neka ste iskoristili kad vam se moglo, svako bi.

 

Samo pricamo o ucescima nevezanim za plasman. A mi takvo u EL jos nismo imali.

Od kad 7. mesto u ABA vodi u EC? 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...