Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Od jednog totalno, na prethodnom 4umu, nebitnog trola ,koga je gangbangovao ( i sada je slicna situacija ) svako sa malo vise sive mozdane mase, "napraviste" 4umsku zvezu i podrediste 4um njemu... da nepisem da sve pokusaje fora&fazona, em reciklira nebrojeno puta, em ih "pozajmljuje" sa drugih 4uma i Twitter-a...

 

Dok su drugi, daleko bolji i originalniji,  bili istog momenta udaljavani sa 4uma ( znate ono, vezivanje nogu i ruku 😴 ).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako ono, ko o cemu...

 

 

Vase cuveno GTR postenje - uvek ste bili puni tih sranja o postenju. 

Je li, druze agente, je l' ti mislis da je i jedna jedina nasa titula ili vasa titula, u novijoj istoriji, 100% posteno osvojena? Jeste kurac moj! Da je posteno osvojena ne bi se tako lako napadali gde god stignemo.

 

Dok je ona vlast vama trpala u dupe pare, a ostalima vezivala ruke i noge, znali ste da kenjate i smeskate se jedni drugima. A onda... onda je doslo vreme da svedete racune. 

Nema problema! Samo... sto ih niste ranije svodili, a? Nego ste se deceniju i vise izdrkavali po ostalim srpskim klubovima, krali igrace, upadali u sudijske svlacionice, dovodili skupe strance... 

Pa sad kad se kita vise ne dize, e ajde sad malo da se bavimo postenjima.

 

E pa, iskenjam se ja na to vase postenje i na celu tu vasu postenu generaciju!

...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, lepo si se israo po celoj generaciji, a sad trk kod gayde po jo[ jedan sendvi;, treba skupiti snage ya nastavak kenjanja.

 

Inače, apelujem na moderaciju da skloni Kupera, kako bi uvaženi crveno-beli forumaši prestali da pišu ovde.

 

Ili ipak ne bi prestali...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zbog cega bi ga sklonili?

 

Meni je bas interesanrano ( da ne upotrebim kakav tezi izraz 😄 ),  posebno ovi sa moje strane brda ( gde kad kad I ja sam pripadam :classic_biggrin: ) da ne mogu da precute ocigledne gluposti, taj fenomen kao u RL u Srbiji, gde na povrsinu uvek isplivaju I najvise paznje se pridaje ne najboljima, vec najbahatijima i najglasnijima ...

 

Dare & Sirmiume vratite te se!!!!

 

Gde su i sta rade Staresina i Bratanac???  :wink2:😙

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Dobro, lepo si se israo po celoj generaciji, a sad trk kod gayde po jo[ jedan sendvi;, treba skupiti snage ya nastavak kenjanja.

 

Inače, apelujem na moderaciju da skloni Kupera, kako bi uvaženi crveno-beli forumaši prestali da pišu ovde.

 

Ili ipak ne bi prestali...

 

Nema potrebe za takvim upisom, druze @Barkley#34, ovo je Tata. Tebe i tvoje misljenje strasno cenim, jer jedan si od retkih u OBA tabora koji sagledava situacije sa obe strane. 

 

Nemam ja nikakvog gazdu, molim te primeti da se ja ovde "iskenjavam" po celom sistemu a ne ni po jednoj boji niti po jednom liku (mada pocinjem tako, iz prostog razloga sto je sagovornik samo sa te jedne strane). Isto to i Koja radi u klipu. Sagovornik mu je samo sa jedne strane, pa se obraca njemu ali generalno misli na obe zaracene strane. Barem ja to tako tumacim i u tom smislu sam paralelizovao ovo na sport. Da je u pricu upao i neko drugi, sa druge strane, mogao sam da pocnem i sa "Vase cuveno GTR i RSB postenje..."  

 

Ne treba niko ovde da se skloni nikome, vec da svi funkcionisu po nekim normama foruma (ne ovog pojedinacnog nego generalno), a to je da forum sluzi za razgovore, diskusije, cesto i neistomisljenika, a ne jednostrano kenjanje - eno brate toliko drustvenih mreza na kojima to moze tako jednostrano da se radi. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nema potrebe za takvim upisom, druze @Barkley#34, ovo je Tata. Tebe i tvoje misljenje strasno cenim, jer jedan si od retkih u OBA tabora koji sagledava situacije sa obe strane. 

 

Nemam ja nikakvog gazdu, molim te primeti da se ja ovde "iskenjavam" po celom sistemu a ne ni po jednoj boji niti po jednom liku (mada pocinjem tako, iz prostog razloga sto je sagovornik samo sa te jedne strane). Isto to i Koja radi u klipu. Sagovornik mu je samo sa jedne strane, pa se obraca njemu ali generalno misli na obe zaracene strane. Barem ja to tako tumacim i u tom smislu sam paralelizovao ovo na sport. Da je u pricu upao i neko drugi, sa druge strane, mogao sam da pocnem i sa "Vase cuveno GTR i RSB postenje..."  

 

Ne treba niko ovde da se skloni nikome, vec da svi funkcionisu po nekim normama foruma (ne ovog pojedinacnog nego generalno), a to je da forum sluzi za razgovore, diskusije, cesto i neistomisljenika, a ne jednostrano kenjanje - eno brate toliko drustvenih mreza na kojima to moze tako jednostrano da se radi. 

 

 

 

Jeste tata ali nema potrebe da se iskenjava. Zamisli da neko to uradi nad svim uspesima koje ste ostvarili za vreme Čovića ili naprednjaka. Na stranu trpanje para i slične priče, to je pre svega zasluga toga št ste bili bolji u košarci. Hoću da kažem da je ti je taj deo više nego preteran, tj. ja ga vidim tako.

 

OK, moja reakcija je takođe više nego preterana, izvini zbog toga. Ti si baš korektan sagovornik na svakoj temi i nije u redu da kopam rov prema tebi.

 

Onaj drugi deo, za Kupera, nema veze s tobom, nego ste sve pretvorili u bitku sa njim što je pomalo booooring.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Usraste ćaleta...apelujem na moderaciju da briše ovde svaki post duži od stotinjak znakova (razmaci i interpunkcija included) sa dubokoumnim analizama i zakrivljenim paralelama iz slavne prošlosti i opširnim pseudo mudrovanjem. Brate mili...udješ...tras...izadješ...ćao - zdravo.

 

Čitajte haiku....

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites



Inače, apelujem na moderaciju da skloni Kupera, kako bi uvaženi crveno-beli forumaši prestali da pišu ovde.


Zašto da ga sklanjaju - iako od svake teme pokušava da napravi tatu, istina je da je samo jedan, pravi tata i da je samo ovde njegovo prirodno stanište gde je svoj na svome, ko riba u vodi, bez obzira na strašnu devalvaciju dobrih i hiperprodukciju loših fora.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Jeste tata ali nema potrebe da se iskenjava. Zamisli da neko to uradi nad svim uspesima koje ste ostvarili za vreme Čovića ili naprednjaka. Na stranu trpanje para i slične priče, to je pre svega zasluga toga št ste bili bolji u košarci. Hoću da kažem da je ti je taj deo više nego preteran, tj. ja ga vidim tako.

 

OK, moja reakcija je takođe više nego preterana, izvini zbog toga. Ti si baš korektan sagovornik na svakoj temi i nije u redu da kopam rov prema tebi.

 

Onaj drugi deo, za Kupera, nema veze s tobom, nego ste sve pretvorili u bitku sa njim što je pomalo booooring.

 

 

 

Terminologiju "kenjanja" sam samo preuzeo iz klipa 🙂 vidis da sam je posle u drugom postu stavio i pod znake navoda. 

Jeste sve preterano, al' jbg, gledao sam da uklopim sa klipom 😄 dakle smatraj moj post kao slobodnu, pa cak i umetnicku 😄 interpretaciju scene iz drugog umetnickog dela, filma. Mora to da bude preterano a ovo je ipak Tata. Ne bih ovo pisao na nekom drugom delu foruma nego samo ovde i cisto sprdnje radi. 

 

Nema potrebe da se izvinjavas, drago mi je ako smo se razumeli, a mislim da jesmo. 👍

 

Jeste boooooring i zaista ispada tako, bilo bi daleko kvalitetniji Tata kad bi se pored Kupera i Kronosa ukljucio jos neko a ne da moramo da vam pozajmljujemo Goldberga 😄 doduse meni su te "samo-peckajuce" fore jos i najbolje. Jer ko ne zna da se nasali na svoj racun ne treba da se sali ni na tudj. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...