Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Zaboravio sam da se zahvalim nasem bivsem treneru, Dusanu Vujosevicu.

 

Naime, kao i svaki pravi patriota, prepoznao je pravog opozicionog kandidata u vidu Borisa Tadica. Kolaju price da mu se, time sto se nasao na njegovoj listi, zahvaljuje na onom cuvenom pucanju penala na Marakani, sto je (kako smo vise puta culi od Avangarde, gtr-a i NUSKNVP-a), presudno uticalo na Gaspromovo sponzorstvo za fk CZ.

 

Hvala Dule, veliki si! Nadam se gostovanju u Hit Tvitu, red je da tu emisiju posle kandidata za predsednika obelezi i nosilac liste. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno smatram da je plasman u osminu finala jednog evropskog takmičenja veliki uspeh, šta god neko pričao i pokušavao posle svega da izvrne činjenice. Kada sam prošlog leta govorio da ćemo doći baš do te faze u Ligi konferencija, govorili su da sam lud, ali sam verovao da možemo, da imamo i tim i trenera koji mogu da iznesu takav izazov i bio sam u pravu. Verujem i da bismo napravili korak više da nismo naleteli na Fejenord, koji ima kvalitet i igrače na nivou Lige šampiona, a u šta ste mogli da se uverite minulog vikenda u holandskom derbiju pomenutog tima sa velikim Ajaksom u Amsterdamu, u kome su tokom većeg dela meča bili opasniji tim, vodili dva puta i zbog individualnih grešaka poklekli pet minuta pre kraja", istakao je Iliev.  
 

:18:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

Djani najavljuje Vučića...?

Iskreno...to baš ide kako treba.

 

Ne bi valjalo da ga najavljuje neko pametan i uspešan.

Teško je pronaći tanji karakter i veću raspikuću od ove lude.

 

Najbahatiji primer kako se očas posla od milionera stiže do uličara.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Crni said:

Jel moguce?

 

4 hours ago, Wingwalker said:

Djani najavljuje Vučića...?

 

Sta ti je cudno? 

 

Pa zaljubljenici u klasicnu muziku ne idu na koncert Jelene Karleuse. 

Za ovu marvu sto se skupila (uterana u tor), Djani je prava mera.  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Još jedan primer čuvenog "grobarstva" i "partizanstine", profitiranja na talasu i ove vlasti, dok u isto vreme na sav glas kukaju nja nja Vučić...Zvezda...Tole, Bjeka, Zeka, PSD, Žoc, Grba...ju nejm it.

 

Ali Dulo mega botina, posle svega opet igra kako Vučić svira, glumi šatro opoziciju i skida glasove Vladeti, jedinom pravom izazovu za Sns na ovim izborima..stvarno epska moralna nakaza.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Evo još jednog sa pričom o profitiranju i Partizanu kao projektu. Kakav blam. Neprijatno.

 

Da uradimo kratak forward na sadašnju situaciju, prosečan Moldavac lakim guglanjem može da poveže uzročno posledičnu vezu između broja trofeja JSDP i SDCZ od dolaska naših simpatizera na vlast 2012. Mi te godine možemo da doživimo kao propast, meni lično jesu mučne, ali s druge strane i lepo je znati kad se sve ovo završi da ćemo moći da kažemo da za vreme diktatora gotovo ništa nismo uzeli i koja je bila njegova bolesna opsednutost svakom sferom sporta.

 

 

 

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

Bese tu neka sezona, mislim da je 2010/21011. Odbojka, kosarka, fudbal, rukomet i vaterpolo- titule osvojio Partizan.

Vaterpolo, kosarka i fudbal-kup uzeo Partizan.

Odbojka- kup Zvezda, Rukomet-kup Vojvodina.

Cuvena dominacija: voda, vazduh, zemlja!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se da sam bilo šta pisao na temu naše dominacije pa ne vredi da podvaljuješ.

Moj upis iznad ukazuje tvom kolegi da ne prosipa gluposti, neprijatno je čitati. 

Da mi nije baš baš mrsko, izvukao bih ti čisto statistički podatak koji slikovito prikazuje uzročno posledičnu vezu između broja trofeja od kako je JSDP postao državni projekat za vreme Vučićevog mandata.

Pa da pričamo o sezoni 2018/19 i toj berbi plodova 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...