Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Al ban zato sto je lika koji je ubio nekog nazvao ubicom. Jako baš. Isto bilo i sa rasistom na klupi FKP, psuje crnačku majku al ako kažeš da je rasista to je no no po pravilniku. Ćoki nije problem, ohrabruje se čak.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:

nakon odlaska Novice ko nasleđuje kapitensku traku a ko surovi nadimak ?

greota da propadne...

 

Traku ce dobiti Lucic, a nadimak ce se samo prosiriti na celokupnu generaciju posto ce to raditi redom narednu sezonu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fedor said:

Traku ce dobiti Lucic, a nadimak ce se samo prosiriti na celokupnu generaciju posto ce to raditi redom narednu sezonu. 

upravo to...pazarite nekog domaćeg kapitena za još kilo para...

Zagorcu bi ionako vazda spadala jer će kalirati od sedenja.

 

...a koja crna generacija ....?

Srpski KK ''Želimir & Gladijatori''

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Predragdjape said:

NMX dobio moderatora i odmah poceo sa postavljanjem kojekakvih pravila. Pitanje je, da li je on pametan ili su moderatori pre njega manje pametni kad se nisu setili da postave ista na temi koja sluzi za prepucavanje?

:classic_laugh:

Pa nije on sam izmislio i postavio "nova" pravila, nego ceo moderatorski tim a nekom mora da zapadne da to i postavi, ne mogu svi zajedno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

:classic_laugh:

Pa nije on sam izmislio i postavio "nova" pravila, nego ceo moderatorski tim a nekom mora da zapadne da to i postavi, ne mogu svi zajedno

 

Naravno da je ceo tim postavio pravila. Jos samo da ih se pridrzavate ravnopravno. Ako cete ovako da moderisete tu temu, bolje je sklonite u potpunosti pa cemo onda samo na jednom uljudnom nivou da diskutujemo na obe teme. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, prolup said:

Al ban zato sto je lika koji je ubio nekog nazvao ubicom. Jako baš. Isto bilo i sa rasistom na klupi FKP, psuje crnačku majku al ako kažeš da je rasista to je no no po pravilniku. Ćoki nije problem, ohrabruje se čak.

Nije problem nazvati rasistom nekog ko čini rasizam ali jeste problem nazvati ubicom nekog ko nije ubica. Je l' treba dodatno objašnjenje?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gledaoc said:

E5xj_FlWEAArh1j?format=jpg&name=medium

Krenulo zahvaljivanje

 

"Pristojan" budzet :Hail:

 

Kako je ex trener KKCZ odvaljen od realnosti, to je neverovatno

 

edit: Ćoki je verovatno najbolji nadimak koji taj smrad moze da ocekuje. 

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Barkley#34 said:

Dakle, poenta priče je da ne znaš ni jedno ni drugo ali te to ne sprečava da prozivaš zbog obe stvari. 

 

Reče Terza pre metar dana da imate 16,5 hektara zemljišta u vlasništvu, kada je pričao o ozgradnji u Surčinu. Otkud sad to da nemate ništa i da ste samo korisnici?


Što takva zamena teza? I te kako znam koliko je ugovor imao Artjom i to sam napisao. To je sad javno dostupna činjenica, sve drugo - uključujući i to kolko ste “zaradili” raskidom - su spekulacije.

 

A za vlasništvo, pa to se bar lako proveri. Vlasnik zemlje je Grad Beograd, iako se ceć decenijama priča da će korisničko pravo biti prebačeno u vlasničko, to se nikad nije desilo. Janjušević je npr. 2000ih ćapio parče te zemlje na kome je danas Maxi. 

Link to comment
Share on other sites

Zamena teza je kad ti kažeš da li znamo koliko smo plaćali Parah... a onda se ispostavi da ga nismo ni plaćali niti platili na kraju, sa svim batovima.

 

Zar tu gde je Maxi nije bila Avalica ranije? Možda to nije spadalo u Zvezdino zemljište. A što se tiče istog, citirao sam direktora Zvezde, ne gtr, avangardu ili Vučelu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Naravno da je ceo tim postavio pravila. Jos samo da ih se pridrzavate ravnopravno. Ako cete ovako da moderisete tu temu, bolje je sklonite u potpunosti pa cemo onda samo na jednom uljudnom nivou da diskutujemo na obe teme. 

Ja ne moderisem, slobodno smete da se svadjate sa mnom :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prolup said:

Al ban zato sto je lika koji je ubio nekog nazvao ubicom. Jako baš. Isto bilo i sa rasistom na klupi FKP, psuje crnačku majku al ako kažeš da je rasista to je no no po pravilniku. Ćoki nije problem, ohrabruje se čak.

 

Možda ti ne znaš da saobraćajka sa smrtnim ishodom nije ubistvo, ali Sprivel svakako zna. Fora realno nije loša (u vakuumu), ali je malo preterana i degutantna.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Uh, dobro je, ja sam mislio da su Vucic i ekipa najgori, ali hvala Bogu sto su oni na vlasti, ipak ima nade za nas.


Eponim, u smislu simbol, oličenje, kao što je to isto za mene i srBska Majka Arkanova Udova - oličenje truleži Srbije u poslednjih 30ak godina. Tako i Ćoki. Ne uzrok. 

 

 

1 hour ago, prolup said:

. Ćoki nije problem, ohrabruje se čak.


Jao, uvredio sam ti Legendu, oprosti, molim te.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Barkley#34 said:

Zamena teza je kad ti kažeš da li znamo koliko smo plaćali Parah... a onda se ispostavi da ga nismo ni plaćali niti platili na kraju, sa svim batovima.

 

Zar tu gde je Maxi nije bila Avalica ranije? Možda to nije spadalo u Zvezdino zemljište. A što se tiče istog, citirao sam direktora Zvezde, ne gtr, avangardu ili Vučelu.

Midliš da se Parah .. neće naplatiti preko BATa?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Možda ti ne znaš da saobraćajka sa smrtnim ishodom nije ubistvo, ali Sprivel svakako zna. Fora realno nije loša (u vakuumu), ali je malo preterana i degutantna.

Pri čemu, koliko znam, utvrđeno je na sudu da pešak nije smrtno stradao od udarca Žocovog auta.

1 minute ago, pavijan2 said:

Midliš da se Parah .. neće naplatiti preko BATa?

Zar se nije već naplatio? Ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...