Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ono što je očekivano jeste da je Čović iskoristio trenutak da potencijalno stekne prednost u već viđenoj seriji. Ima ogroman procenat navijača koji su željni žestoke kazne za Lesora iza sebe, tenzije ionako ogromne su još povećane, oči javnosti i mediji pomno prate razvoj situacije. Još sud, policija, ih, milina...

 

Izostanak Lesora je možda najveći hendikep po KKP kada pričamo o igračima. Osetljiva pozicija gde imamo samo dva igrača, čovek je (iako sa smešnim šansama) kandidat za MVP EL. 

 

Ja sam okej da se sprovedu sankcije koje će biti nezavisne, po pravilima takmičenja. Kakva god da su, nisam ih čitao. Nisam okej sa time da se sudstvo u Beogradu meša u ovaj incident jer imam ravno 0% poverenja u njihovu nezavisnost i poštenje. Baš Čović, kao i Terzić obavljaju javne funkcije gde vlada velika medijska pažnja i uspešno izbegavaju svaki sudski poziv. Apsolutno sam uveren da je uplitanje policije i sudova mehanizam koji dolazi upravo od njega, koji podjebava i ruga se tim instancama decenijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BattleBender said:

Ne, OVAJ je mozda antipaticni lik koji tu i tamo zna da uradi nesto sto je npr znao da radi Vesely na svako kucanje (a kucao je vala dosta).
Ovaj Rid je kao i Lesor jedna neopevana debilcina i mandrilcina, koja ne zna da se iskontrolise. I dokaz da takvih mandrilcina u sportu ima, jer su sportisti uglavnom ne toliko osvescene osobe.
Ni Veselog i ne Petruseva niko ne sme da udara za ove stvari.

Ali ta mandrilcina, Lesor, se uzdigla i poverovala u vitesku vaznost generisanu na osnovu jednog drugog fenomena. Patoloskog.
Jer bez pricanja o pojedincima i samim ljudima, vec generalno, to sto generise kosarkaski klub Partizan je jedna od najgorih patologija u ovoj drzavi.
FKCZ i KKP su vrlo verovatno generatori 2 najgora drustvena fenomena:

- Prvi (FKCZ) podizu nivo nekakve ksenofobije/sovinizma/nacionalizma, i to kroz vreme nekako normalizuje neke stavove, emocije, spustaju se tresholdi normalnog itd.... Takve vibracije i narativni su neizostavan deo kad je u pitanju taj klub.

- Drugi (KKP) su slava jednog tako infantilnog ponasanja u vidu potenciranja nekakve uzvisenosti, pateticnog elitizma(dobar deo njih je naucio negde avangarde i crtanja murala partibrejkersima), u domenu jedne totalno nebitne stvari... nekakav spomenik totalno nezrelog i zabludnog koriscenja nekakvog kosarkaskog kluba (cus, kosarskog kluba, koji jos malo pa maltene na amaterskom nivou u Evropi) da se poveca osecaj zivotne svrhe. Jer ja navijam za VELIKI KK Partizan, to meni daje snagu, to je svrha ovog zivota, ne postoji nista velicanstvenije. Kada vidim veliku masu ljudi koja pokazuje veliki naboj povodom toga, vidim samo gomilu ljudi koje neozbiljnije shvatam nego da npr vidim gomilu ljudi od 40,50 godina koja se lozi danas na Green Day npr.  I da, veliki ste kao i FKCZ, kao i KKCZ, kao i FKP, sve dok  gospodar, ovaj AV, ili prethodni AV, ili naredni AV odluce da im u datom momentu ima smisla da kupuju Vas socijalni mir. Kad nema vise gospodara, bicete na nivou finskog prvoligasa.

I oba fenomena, koja u normalno svetu bi trebalo da budu irelevantna izvesno dovode do odvratnih sranja, jer se ljudi loze, ignorisajuci koliko je to absurdno.
Naravno, ljudi koji veruju u oba fenomena, imaju osecaj da postoji kosmicka, prirodna i zdrava privilegovanost da ta 2 kluba budu sampioni... 
 

Pre neki dan pricam drugaru sve ovo.

 

U principu post koji zasluzuje pin i to na svakoj temi na ovom pdfu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Da, BB radi za Nebojsu 😂😂😂

Taman posla, to niko nije rekao.

 

Ne projektujte svoj način razmišljanja na druge ljude.

 

Na primer, ja sam sklon mistifikaciji nekih stvari, zato je i prepoznajem kod BB.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Fat Zadd said:

 

Ko je super? Ja ? Jesam.  I cak sta više ponosan na sebe i na način na koji se, sam se uvek ophodio prema protivniku , osobama koje navijaju za suprotni klub, kao i na to da nikada nisam vredjao igrace , navijače sa tamne strane brda... kao I na to kako vaspitavam svoju decu.

 

Ako je ovo sa Instagrama napisao Petrusev, ako je njegov nalog, apsolutno MORA da popije jednu zestoku novcanu kaznu I suspenziju od strane kluba.

I da preispita malo svoje stavove i ponasanje,  jer je ovim napisanim uvredio ne samo igrače KKPa, vec I svoje saigrace.

 

Ako je nalog fake,  znas sam sta ti je ciniti  😄

Opismeni se malo pa ćemo da pričamo. 

Za početak, piše se ili čak ili sta više. 

Sportski pozdrav. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

 

 

Dakle niko iz cz nije drukao o cemu ste potrcali da pisete gde ste to usvojili kao suverenu istinu vec ga je zvala policija, povlacim svoju izjavu o jadnosti jer ocigledno nije Zvezda nista drukala. Pretpostavljam da ce neko od vas da napise da je i Misko lazov odnosno da je po nalogu Zvezde isao da tuzi il sta vec ali za mene je ovo u svetu stvarnosti relevantniji dokaz od rendom forumasa a to je da je njegov agent napisao da ga je zvala policija.

 

https://www.google.com/amp/s/www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php%3fyyyy=2023&mm=03&dd=15&nav_id=2303445&version=amp

 

2 hours ago, kendrick said:

Lesor nije nabo Petruševa

 

Nego sta je? Pogledaj snimak opet.

 

 

2 hours ago, kendrick said:

Nabod čoveka od 210 i 120 kg

 

Lesor ima 206 i 112kg a Petrusev 211 i 107kg. Ako je verovati sajtu na kom sam proveravao.

 

Pises kao da je udario nekog od 180cm i 70kg pa je ovaj trebao da padne valjda il da bude ozbiljnije povredjen kako si napisao, jednostavno ga je pogodio u bradu a ne u arkadu recimo a i u polovini sekunde Petrusev vidi da ce dobiti udarac sto je verovatno izbegao barem par cm da mu ne razbije nos na primer a i stabilnost nogu da docekuje udarac kad vidi nije isto kad bi ga nabo neocekivano sa ledja na primer kao Ledej pa bi ovaj pao verovatno kao sto se Letonac iz Manrese dobrano zaljuljao, mada krenuo je Lesor i ovde sa ledja i trenutku dok se okrece ovaj ga vec udara.

 

2 hours ago, kendrick said:

Novčana kazna, suspenzija do kraja regularnog dela

 

Slazemo se. Mada do kraja regularnog dela je samo jos 5 meceva a po abaligaskim propisima je od 3 do 15, ne znam detalje sta se gleda za 3 sta za 15 al za mene je prihvatljivo sve kako kazu pravila pa bilo 3 ili 15.

 

2 hours ago, kendrick said:

Ne treba osakatiti jedan tim zbog nepromišljenosti, idiotizma jednog igrača

 

Ovo nije ni hot take ni hard core nego ne znam kako da nazovem, sve sve ali nepromesljenost jednog igraca...

 

Ne slazemo se, jer nije bio nepromisljen vec promisljen jer je jasno cekao da se zavrsi mec a i vec pre toga je hteo da se bije na istom mecu. Kao i Kupu u Nisu. Tamo je i Kampacu podmetnuo nogu. Takodje je i krenuo da se bije s nekim iz publike u Aba plej ofu, a tamo se i hvatao za onu stvar ka navijacima. Slikao se sa provokativnom zastavom Petruseva i Kalinica i vikao jebi cigane. Krajnje nepromisljen lik izgleda.

 

Lesor:

 

 

 

 

spacer.png

 

 

Ipak da je to samo jedan igrac bilo bi mozda prihvatljivo. Mada ne pricamo o rendom novopridoslom igracu nego je to  Lesor kojo je vec igrao u Zvezdi i ako se dobro secam nije imao nijedan jedini ispad ni protiv Partizana a ni protiv uzavreloj seriji protiv Buducnosti. Sada je plus dosta stariji i valjda bi trebao biti zreliji, igracki jeste daleko zreliji ali jos nisam upoznao ljude koji sa zreloscu idu unazad. Moze biti da je i do okruzenja odnosno navijaca Partizana koji ga u svemu tome podrzavaju sto na drustvenim mrezama sto na ulici sto na tribini nakon utakmice i da se on nije susreo sa takvom popularnoscu i da je slab pod takvim pritiskom i da je emotivno nezreo i dalje, ali... Ima nesto i do trenera, zapravo ima mnogo. Ne postoji promil sanse da bi u Zvezdi imao vise od dva ispada, dakle do jednom, dva puta je mozda i shvatljivo ali sam ti nabrojao poprilican broj situacija i da ne bude da se radi samo "o jednom igracu" idemo i o drugima:

 

U Aba plej ofu je i Panter pokazivao srednji prst i to cak 2 puta na istoj utakmici je i gadjao navijace necim sto je bilo baceno na parket dal upaljac ili sta god da je nevazno. Mitrovicu je prosle sezone nabio prst u oko nakon cega je ovaj bio povredjen nekoliko nedelja, to je mozda i slucajno iako nije delovalo bas tako al realno niko ne moze tvrditi da je 100% namerno, ako neko zna gde se moze videti snimak toga neka posalje secaju se ljudi toga sigurno. Takodje ove sezone i koleno u onu stvar Nedovicu. Dakle i Panter sa 4-5 "ispada" izrazito nesportskog ponasanja.

 

Prvi put(ne slika sa snimka vec sam snimak izlaska iz tunela):

 

 

Drugi put:

 

spacer.png

 

Ovde se vidi i kad je gadjao Panter kao i Lesor na kraju:

 

https://www.instagram.com/tv/CeQh3WDljQa/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

spacer.png

 

Ledej je imao udarac sa ledja (ovo nije bilo protiv Zvezde) sto izlazi iz granice nesportska licna sto je slucaj kao kad je Vildozi uvalio lakat (iako to nije bilo svirano na primer kao ni Lesoru nad Kampacom nad Petrusevim ili Smajlagica nad Petrusevim u Kupu itd itd.) kada je udario Ivanovica u medjunozje (ne ono kad se Dzoni povredio to je bilo slucajno vec situacija iz plej ofa vidi se iznad na linku instagrama). Ne mogu pronaci jos neke snimke Ledeja na primer kada gura Davidovca sa ledju u kontri i ovaj pada il ga bese vuce za dres dok vodi loptu, sto opet nisu svirali kao nesportsku. Taj snimak je kacio @Laki21 a ja ne mogu da ga nadjem. Bilo je jos njegovih laktanja i niskih udaraca koje ne mogu da nadjem barem 4 za koje ne mogu naci snimak da ne ispadne Ledej manje prljaviji od Lesora i Pantera jer je zapravo daleko gori.

 

https://www.maxbetsport.rs/prljav-potez-ledeja-partizan-ubedljivo-gubi-a-njegov-igrac-iz-cista-mira-snazno-udario-protivnika-video-385205/

 

 

Trifunovic:

 

 

 

Andjusic sa "Zvezdu da mi ponude" zatim se izvinjavao (kao i Zoc konstantno se izvinjava a konstantno mu se igraci ponasaju nesportski) zatim se nakon izvinjenja dobrovoljno smesio i dopustio Lesoru da mu rukom odobrava istu pesmu. Ovo poslednje je realno zanemarljivo ali pokazuje koliko izvinjenje nije bilo iskreno i koliko se nije stideo dok je to radio sto se vidi nakon drugog klipa.

 

 

 

Ne mogu naci snimak kada Koprivica sa ledja saplice bese Holinsa ono je bilo takodje hard core nesportski da ne kazem da je ozbiljno mogao da se povredi. Ako neko zna na sta mislim neka postavi tj. ako zna gde mogu pronaci klip. Takodje kada Holins zakucava u letu cini mi se opet Ledej ga odguruje gde je mogao bas ozbiljno da se povredi da je bio neko slabije fizicke gradje gotovo sigurno, ako neko zna i taj snimak neka posalje. Za to cak nije sviran ni faul a kamoli nesportska.

 

Dakle imas 15+ situacija (6 razlicitih igraca sto mu dodje pola tima) a ne jedan nepromisljen potez tako da demagogiju ala Zoc mogu proci na nekim drugim mestima mozda. Kad smo kod Zoca i njemu se mogu naci minimum 15+ izjava samo iz ove dve sezone gde vredja razum svakom navijacu Zvezde, odnosno prodaje demagogiju svojim navijacima, sto mozda ima smisla kada Partizan igra sa stranim timovima ali kada igra sa Zvezdom sto gleda cela Srbija i deli se odgovornost mu je daleko veca i sve sem objektivnosti na konferencijama je direktna odgovornost potpirivanja mrznje. Narocito jer se radi o nekom ko predstavlja sportski sektor i ko je toliki autoritet.

 

https://nova.rs/sport/evroliga/zek-ledej-zvezda-partizan-evroliga-pionir-21-kolo/

 

Samo jedna rendom izjava a mnogo puta su maltene svi igraci Partizana pricali kako slusaju i moraju da slusaju Zeljka. Ne bih da ulazim u teorije zavere da je Zoc organizovao onakvo ponasanje svojih igraca na onom aba plej of derbiju gde je bilo 6-7 situacija samo od igraca, plus od strucnog staba, plus od klupe gde su sedeli Savic i ostalo rukovodstvo i sto je sve bilo jasno da je jednom mozda nesto slucajno a 15ak poteza na jednom mecu iz jednog kluba nisu, ili mozda i jesu slucajni i spontani, ali da veliki Zoc im je dopustio da to rade svakako jeste jer su u tom maniru i nastavili i dalje. Da im se on najebao majke nakon tog derbija i izdrao se u njegovom stilu jebacu vam sve ako ikada pomislite da uradite nesto nesportski na derbiju, poprilicno sam siguran da bi ga i poslusali svi do jednog, ovako se to ponavlja iznova i iznova a nemocni Zoc samo sleze ramenima i izvinjava se iznova i iznova, hoce to. Dakle u najmanju ruku on se ne obaziro istinski na to.

 

Zvezda i Partizan u ponasanju igraca i trenera poslednje 2 sezone su nebo i zemlja (kao i onomad Radonjic i Vujosevic i ti igraci tada) i to je de facto. Niko nije savrsen pa smo i mi imali stezanje misica Kalinica (nakon Trifunovica), nesportski potez Vildoze ka igracu Cibone (komentator rekao da ga je sve vreme provocirao sto nismo videli kod Petruseva a sto se i videlo na snimku da je nicim izizvan nakon flopa krenuo da se bije a na kraju i nista mu nije rekao kad ga je udario cak ni uzvratio a ovaj i dalje hteo) i Mitrovica koji pokazuje da ima muda a ne kao Lesor ka navijacima da ga uhvate za muda gde je jasno pokazao prstima ka navijacima pa ka svom polnom organu al nek bude i to da je ista situacija (a nije).

 

Dakle u sportskom sektoru nebo i zemlja po sportskom ponasanju a i ljudskosti i po meni je bas licimerno uopste javljati se na tu temu ko navija za Partizan, na neke druge teme mozda i mozete. Niko ne nabija to na nos toliko iz cista mira koliko kad se javite na ovu temu a poprilicno ste glasni ovih dana ovde kao i onda za vreme plej ofa, pa onda izokrecete da to neko potencira a kad bi ste se vodili onim "nekad je pametnije zacutati" siguran sam da to niko ne bi nabijao na nos ili i ako bi to bi govorilo o njemu a ne o vama. Ista je situacija i sa sudjenjem i opravdanjima ili forsiranjem gresaka na svoju stetu kojih je poslednje 2 sezone neuporedivo vise na nasu u maltene svakom derbiju. Obraz sta je to, mada ja i razumem donekle jer ima ona vasa da realnost nije briga na koju se obazirete. Zato i sve ovo pisem, iako cete i dalje po svom a ne po objektivnom i racionalnom jer to je za vas misaona imenica uz mozda cast nekoliko izuzetaka nekada, vec ujedno i olaksam sebi dusu uvek pisajuci istinu i realnost. I da budem posten i da se razumemo da je obrnuta situacija i ja bi i dalje navijao za takvu Zvezdu sa istim zarom kao i vi za ovaj Partizan tako da to ne pisem s te strane, niti trazim da ista osudite vec samo da ne zamenjujete teze i ne javljate se na teme gde nije uporedivo da se izjednacavaju Zvezda i Partizan. Sve sto je lose iz Zvezde osudicu bez problema al nije realno jednostavno na ovu temu razgovarati vise i uporedjivati bilo sta.

 

Ako ce da se prebaci prica sa sportskog sektora i raspirivanja mrznje na Covica, da, ima velikog udela, ali nikad ne zaboravite da imate Tegeltiju kao zaposlenog u Partizanu koji truje ljude na dnevnom nivou i prosecno tokom jednog meseca neuporedivo vise o Zvezdi nego Covic o Partizanu, kog inace prati odnosno i slusa/gleda vise navijaca Partizana pa i Zvezde ukupno nego sto slusa Covica u jutarnjim a koga i podrzava veci broj navijaca Partizana nego Zvezde Covica, za ovo postoji gotovo desetine argumenata a o tome sam vec pisao odnosno crtao pa ne bi da se ponavljam. Sem Covica i nemate kome da zamerite sta nesportski (koji uzgred i nije sportki sektor) a sa druge strane pola tima, trener, sportski direktor sa 4-5 ispada, Ostoja sa takodje toliko ispada i Tegi sa stotinu ispada samo po jednoj sezoni od cega su bar tri cetvrtine lazi ili spinovanja dok Covic koji i spinuje ali vecinski potencira cinjenicama (sto takodje ne opravdava da treba da spominje Partizan i sto u najmanju ruku ne podrzavam) poput poreza, bezanja iz Kls-a i slicnih stvari oko kojih pominje Partizan.

 

Sto bi rekao Zoc videli ste ko podgreva atmosferu i ko je jedini krivac...

 

Ono sto potvrdjuje i ovaj forum a radi se o uzorku od recimo oko 100 navijaca ukupno oba kluba sto je nemali uzorak, narocito jer ima mnogo zagrizenih navijaca da se tako izrazim, je da je (iz perspektive navijaca) Zvezda daleko blazi subjektivizam, daleko veca racionalnost, daleko veca samokritika. Da je Partizan daleko veci subjektivizam, daleko manje samokritika pa i daleko jaca emocija odnosno snaznija a ja bih rekao i agresivnija i svakako daleko manje pravednija. Sa pozitivne strane po vas to bi bilo da prosecan navijac Partizana vise voli svoj klub nego prosecan navijac Zvezde sto je istina i moze da se ljuti ko hoce ko navija za Zvezdu na mene sad (kad se radi o kosarkaskom klubu) ne radi se o nekom preterano vecem procentu ali svakako vise ako pricamo o proseku jednih i drugih, ali i da daleko vise mrze Zvezdu nego sto je obrnut slucaj, ovo ne samo da je prosek nego se radi o velikoj vecini (ovo poslednje ne na ovom forumu vec generalno al to zna i moja baba). Kod mnogih i velike vecine (ne sa ovog foruma vec generalno) navijaca Partizana je podjednaka ljubav prema Partizanu=mrznja prema Zvezdi a kod manjine cak i izrazenije ovo drugo odnosno izrazenija mrznja od ljubavi pa se i manjia navijaca Partizana sa foruma i ovde vise upisa ostave o Zvezdi no o svom klubu. Kod nas ne poznajem nijednog jedinog navijaca kome je i blizu podjednako ljubav prema Zvezdi i nevolenje Partizana, to cak nije ni uporedivo.

 

Sportski pozdrav komsijama, cak i onda kad je Partizan ocigledno nesportski nastrojen prema Zvezdi od trenera do trecine igraca, kao sto cine Zvezdini igraci i trener i sportski otpozdravljaju i nakon svega toga i dalje se bave sobom i gledaju da oni budu ispravni i sportski se ponasaju i ako verujem da nije lako da nekad necim ne uzvrate pa bilo to i lajt varijante stezanje misica Kalinica. Sportski pozdrav komsijama cak i kad se javljaju na teme gde nije bas casno javiti se a glasniji su i pisu vise, sportski pozdrav uvek cak i kada se svim silama trudite da nas uvecete u svoj brlog na svim nivoima i izjednacite neizjednacivo.

 

Sportski pozdrav i malo da se odmori i od ovog ludila od teme. Cujemo se oko finala.

 

 

 

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pantelia said:

Gospodin Brat od Korneta pomeo Avangardu zatvorio temu i bacio kljuc.

 

Sada se ocekuje jako saljiv odgovor (mozda i 2) sa medjusobno podignutim prsticima.

 

Nesto mi govori da ovo pises napamet. Ako si i uzeo da citas, nema sanse da si jos uvek zavrsio.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Iskreno vise volim prljave igrace nego ove moralne manekencice. Cak mi je Lazic zbog toga i najdrazi u ovoj bezmudaskoj ekipi i Kobra. Mozda i Bentil..ostalo papuce nezainteresovane.

 

Prljav je i Petrusev samo nema mudasca za nesto vise..vec je provokator samo. Lesor je glup realno..i bice pod pritiskom sad. Da KKP ima jos jednog dobrog centra, dobili bi Zvezdu 3-0 lagano...zato i udara Cova na najslabiju kariku sad kad je dobio penal za to.

 

Kalina i Lazic su bili poezija pravih prljavih igraca...al ne seljaka, vec sa smekom te izlude da se ne primeti.

 

Covic je poznat sa vezama u policiji tj ovim iznad, sami policajci su se upisali od smeha, a Petruseva pojeo blam.

 

Avodzobi, Smit...igraj pravu musku kosarku...ne budi tetka!

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cooper said:

Liku je čitav opus stalkovanje i spuštanje rasprave na lični nivo, ne obaziri se i bez citiranja. Zbog ignor liste.

 

Lice, tebi je kompletan opus provociranje, podjebavanje i zelja da od ovoga napravis svinjac koji lici na voljenu ti Avangardu. U to ulazes sumanutu kolicinu vremena i truda i sluzis se falsifikatima i lazima. Umesto da se pokrijes usima i budes srecan sto te nisu sutnuli (kao sto bi uradili na svakom normalnom forumu) ti si se nasao da nekog prozivas. Vidim da si lagano dokurcio i vlastima foruma, nadam se da ce kraj biti kao na B92 (s tim sto ti ovde neces imati zastitu da se izdrkavas sa gomilom naloga).

 

P. S. Znam da citas

 

Edit:

 

24 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nesto mi govori da ovo pises napamet. Ako si i uzeo da citas, nema sanse da si jos uvek zavrsio.

 

Nisam, procitao sam sve, lepo je sumirano. Mozda malo prestrogo, ali u sustini taksativno navedeno.

Edited by pantelia
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Auuu... moram priznati da me veoma zabavlja da čitam komšijske komentare, uopste nisam imao predstavu da nas se baš toliko plaše (ljudi na centru imaju TRI, što trenutna što bivša, reprezentativca, i sva trojica su osvajala medalje na velikim takmičenjima, a ukakili se od nekog Lesora, koji je retko kad u 12 kod Francuza)... Lesorov potez je za svaku osudu, debilan i nepotreban i treba biti kažnjen, ali mi je smešno koliko se ovde likova ponaša kao da nikad nije videlo tuču na sportskoj utakmici... hahahahhaha, prosto neverovatno. Što se mene tiče, ne bih imao nikakav problem da im damo Lesora fore u eventualnom susretu u plejofu ABA lige, ali kako trenutno stvari stoje ne bi me čudilo ni da ih neki Zadar ili Derbi izbace pre nego i stignu do nas.

 

Pitanje za upućene, ne ispratih danas da li je bila validna vest u pitanju, ali da li je istina da su iz Zvezde tražili da se Partizanu oduzmu bodovi, jer je na grafici u prenosu utakmice između Splita i Partizana greškom pisalo da je Lesoru u samom finušu utakmice dosuđena peta lična? Ne pitam da bih provocirao, ali prosto mi je nerealno da uz svu današnju tehnologiju niko nije prvo proverio pa onda počeo da plače (prikriva sramotu koju je doživeo od Cibone)... bukvalno mi je na nivou onog kad je mali Alek na početku korone na nekoj konferenciji izjavio da u Americi na svakih pet sekundi pogine jedan čistač prozora.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DKH said:

Auuu... moram priznati da me veoma zabavlja da čitam komšijske komentare, uopste nisam imao predstavu da nas se baš toliko plaše (ljudi na centru imaju TRI, što trenutna što bivša, reprezentativca, i sva trojica su osvajala medalje na velikim takmičenjima, a ukakili se od nekog Lesora, koji je retko kad u 12 kod Francuza)... Lesorov potez je za svaku osudu, debilan i nepotreban i treba biti kažnjen, ali mi je smešno koliko se ovde likova ponaša kao da nikad nije videlo tuču na sportskoj utakmici... hahahahhaha, prosto neverovatno. Što se mene tiče, ne bih imao nikakav problem da im damo Lesora fore u eventualnom susretu u plejofu ABA lige, ali kako trenutno stvari stoje ne bi me čudilo ni da ih neki Zadar ili Derbi izbace pre nego i stignu do nas.

 

Pitanje za upućene, ne ispratih danas da li je bila validna vest u pitanju, ali da li je istina da su iz Zvezde tražili da se Partizanu oduzmu bodovi, jer je na grafici u prenosu utakmice između Splita i Partizana greškom pisalo da je Lesoru u samom finušu utakmice dosuđena peta lična? Ne pitam da bih provocirao, ali prosto mi je nerealno da uz svu današnju tehnologiju niko nije prvo proverio pa onda počeo da plače (prikriva sramotu koju je doživeo od Cibone)... bukvalno mi je na nivou onog kad je mali Alek na početku korone na nekoj konferenciji izjavio da u Americi na svakih pet sekundi pogine jedan čistač prozora.

https://sportske.net/vest/kosarka/novo-saopstenje-zvezde-zahtevamo-istragu-protiv-partizana-zbog-splita-489244

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Liku je čitav opus stalkovanje i spuštanje rasprave na lični nivo, ne obaziri se i bez citiranja. Zbog ignor liste.

 

Stalkovanje bi trebalo znaciti trolovanje, a autoprojekcija je cudo. Psihologija kaze da svako iznosi sta ima u sebi, pa evo primera gde forumas kom je dobro ne citav ali vecinski opus stalkovanje optuzuje druge za to gde mi se pritom mozda omane jednom u 100 upisa mada zasigurno nikad namerno nisam ista trolovao ako to nekom tako izgleda a tek mozda 5 od 100 upisa da je nesto licni nivo i to uglavnom nikaf zapocinjao prvi.

 

Ima i ona "lopov na ulici vice drste lopova".

 

Tako je i ne samo sa Kuperom vec i sa drugim navijacima Partizana (ne puno mozda 10ak njih i deo njih mi je sasvim ok) ovde koji potenciraju sudijske greske cak i kad im se okaci da ih je bilo vise ili znacajno vise na stetu Zvezde pa se prave ludi. Kada kace Vildozu ili pricaju o Kalinicu a o svojim redovima ih imaju puta 15 i daleko gorih nesportskih ponasanja pa to nekim suludim upisima pokusaju da izjednace "pa to ima i kod vas". Kada pricaju o Covicu koji prosecno recimo 10ak ili 15ak puta tokom sezone kaze nesto o Partizanu (sto naglasavam uvek da ne podrzavam u najmanju ruku) a u svojim redovima imaju Tegeltiju koji puta 15 puta vise pise o Zvezdi na dnevnom nivou na svom profilu kog prati veliki broj ljudi ili prica u svojoj emisiji cini mi se dva puta nedeljno koju gledali nemali broj ljudi i to iskljucivo navijaca. Kada pricaju o sns Zvezdi a u svojim redovima imaju predsednika sns clana jos i onog medju onima sa najmanjim karakterom medju njima. Kada pricaju o "falsikovanju" dugova gde niko iz Evrolige ne spomene rec falsifikat vec neispunjeno obecanje (a tokom iste sezone bude Fibin bat da i oni duguju veliki novac svojim bivsim igracima samo ih ne kazne jer Evroligu ne interesuje Fibin bat jer su u sukobu) a njihova legenda Dusko Vujosevic kaze da ima dokaz da je Ostoja falsivikovao dokumente i za to se prave ludi. Kada pricaju o pomoci ove vlasti Zvezdi a u eri ove vlasti imaju skuplji tim od nas (maltene polovinu ove vlasti 12/13 13/14 14/15 21/22 22/23 iako su manje sezona igrali El iako je Zvezda prodala igrace za oko 6 miliona eura a oni za 0 iako je Zvezda dobijala nekoliko miliona od Evrolige a oni maltene 0) i daleko najskuplji u svojoj istoriji. Mogao bih ovako do sutra al dosta za veceras...

 

"Svak je rodjen da po jednom umre cast i bruka zive dovijeka."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, pantelia said:

Gospodin Brat od Korneta pomeo Avangardu zatvorio temu i bacio kljuc.

 

Sada se ocekuje jako saljiv odgovor (mozda i 2) sa medjusobno podignutim prsticima.

Evo od komšije je dobio podignuti prstić za iskazanu analitičnost i objektivnost.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DKH said:

Auuu... moram priznati da me veoma zabavlja da čitam komšijske komentare, uopste nisam imao predstavu da nas se baš toliko plaše (ljudi na centru imaju TRI, što trenutna što bivša, reprezentativca, i sva trojica su osvajala medalje na velikim takmičenjima, a ukakili se od nekog Lesora, koji je retko kad u 12 kod Francuza)... Lesorov potez je za svaku osudu, debilan i nepotreban i treba biti kažnjen, ali mi je smešno koliko se ovde likova ponaša kao da nikad nije videlo tuču na sportskoj utakmici... hahahahhaha, prosto neverovatno. Što se mene tiče, ne bih imao nikakav problem da im damo Lesora fore u eventualnom susretu u plejofu ABA lige, ali kako trenutno stvari stoje ne bi me čudilo ni da ih neki Zadar ili Derbi izbace pre nego i stignu do nas.

 

Pitanje za upućene, ne ispratih danas da li je bila validna vest u pitanju, ali da li je istina da su iz Zvezde tražili da se Partizanu oduzmu bodovi, jer je na grafici u prenosu utakmice između Splita i Partizana greškom pisalo da je Lesoru u samom finušu utakmice dosuđena peta lična? Ne pitam da bih provocirao, ali prosto mi je nerealno da uz svu današnju tehnologiju niko nije prvo proverio pa onda počeo da plače (prikriva sramotu koju je doživeo od Cibone)... bukvalno mi je na nivou onog kad je mali Alek na početku korone na nekoj konferenciji izjavio da u Americi na svakih pet sekundi pogine jedan čistač prozora.

Bold 1 - naravno da treba (prema pravilniku)

Bold 2 - i ja se tome pomalo čudim

Lesora treba kazniti i spustiti napetost. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...