Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

4 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Vucica pre svega (jer je rekao da na drugim mestima treba da iskazu svoje stavove dakle izbori, protesti itd. sigurno nije mislio na Covica tu konkretno mada izmedju ostalog mozda i na njega) i ovo cini mi se 4. put ove sezone da se Zeljko oglasava na ovu temu kad je bilo malo pojacanije vredjanje prema av a Covic se obrni okreni vredja svaku utakmicu u Aba podjednako manje ili vise a Zeljko se nije oglasavio svaki put.

 

 

Nece sigurno, cak je i besmisleno da ih ponavlja.

 

 

Dovodis me u situaciju da branim Zeljka al ja se samo trudim da pisem objektivno na ovoj temi. Jel razumes sta znaci kad kaze da nije njegov? Ne da to nije Partizan, vec nije onakav kakvim ga on vidi i kakav bi on zeleo da bude, a to je kako on naglasava x puta da se sve svede na kosarku i da treba na drugim mestima da navijaci iskazu svoje stavove.

 

Da nije njegov Partizan ne bi se vratio u njega u sigurno.

 

 

Ne moze to da kaze niko od vas jer je to isti Partizan oduvek imao 12 stranaca ili 12 domacih. Moze samo da prestane da navija za isti ko to kaze.

 

 

  Reveal hidden contents

Kao prvo Zvezdi niko nije oprostio dug od 16 miliona zamolicu te da se ne blamiras na tu temu i da ne nastavljamo pricu o tome ovde jer se vidi iz aviona da ne znas bukvalno nista o tome.

 

Ne samo da se nije vratio tad i da nije pomogao Partizanu nego je cak i Zvezdi doneo 2 250 000 miliona od Gudurica i Kalinica u tom periodu. Kako je samo mogao, sram ga bilo...

 

 

Na osnovu cega ovo govoris? Dule je sam rekao u jednom od poslednjih intervjua da je pogorsao zdravstveno stanje jer nije ozbiljno shvatio na vreme i nije vodio racuna a jos tad je znao da ima odredjenih zdravstvenih problema, tim recima. Ne znam samo dokle ce se ponavljati ova izmisljena mantra, valjda dok be postane istina, iako je sam Dule rekao zasto mu se pogorsalo zdravstveno stanje.


Ti vidim mnogo brines o Zeljku a i o Partizanu generalno.

Evo da pocnemo od kraja posto izgleda da ne razumes, a kako bi i razumeo kad vervoatno kosarku pratis od 2011 godine od kad je FMP preuzeo ime od Zvezde i za to jos dobio novac.
Zvezda je u tom momentu imala dug 16 miliona evra i to je Coviceva izjava.

Dusko Vujosevic je rekao da je receno da dok je on u Partizanu, da Partizan nece dobiti nista od drzave.
Covek je otisao i sada nakon nekog vremena dolazi Zeljko, da se navijaci namire i da se ova vlast predstavi kao neka koja podjednako sve tretira.

Da vam nije ova SNS vlast ne bi vas bilo nigde. I o tome nema diskusije. Ne moze jedan klub da 2011 godine ima dug od 16 miliona evra, a da 2013 godine vec igra Evroligu sa milionskim budzetom.

I Partizan i Zveda su drzavni klubovi i najveci deo novca dobijaju od drzave. Partizan se godinama sa Duletom mucio, proizveo toliko igraca i sa najmladjim timom u EL stigao do final4.
Posle svega toga, Partizan ne dobija nikakvu podrsku od drzave vec su Duleta fakticki oterali i sad su doveli Zeljka i pricaju kako su oba kluba podjednaka. Sramota je kakav tretman u ovoj zemlji ima KKP.


 

Edited by LakiJeMaloNervozan
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LakiJeMaloNervozan said:


Ti vidim mnogo brines o Zeljku a i o Partizanu generalno.

Evo da pocnemo od kraja posto izgleda da ne razumes, a kako bi i razumeo kad vervoatno kosarku pratis od 2011 godine od kad je FMP preuzeo ime od Zvezde i za to jos dobio novac.
Zvezda je u tom momentu imala dug 16 miliona evra i to je Coviceva izjava.

Dusko Vujosevic je rekao da je receno da dok je on u Partizanu, da Partizan nece dobiti nista od drzave.
Covek je otisao i sada nakon nekog vremena dolazi Zeljko, da se navijaci namire i da se ova vlast predstavi kao neka koja podjednako sve tretira.

Da vam nije ova SNS vlast ne bi vas bilo nigde. I o tome nema diskusije. Ne moze jedan klub da 2011 godine ima dug od 16 miliona evra, a da 2013 godine vec igra Evroligu sa milionskim budzetom.

I Partizan i Zveda su drzavni klubovi i najveci deo novca dobijaju od drzave. Partizan se godinama sa Duletom mucio, proizveo toliko igraca i sa najmladjim timom u EL stigao do final4.
Posle svega toga, Partizan ne dobija nikakvu podrsku od drzave vec su Duleta fakticki oterali i sad su doveli Zeljka i pricaju kako su oba kluba podjednaka. Sramota je kakav tretman u ovoj zemlji ima KKP.


 

Ja ne znam do kada planirate da gurate tu pricu sa najmladjim timovima u Evroligi? Zvucite sada,a i tada,kao da su vam nosioci igre Madar,Tristan,Trifunovic,odnosno Vesely,Lucic...a ne epizodisti sa mizernom minutazom u toj istoj EL. 
 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Kiflice said:

Ja ne znam do kada planirate da gurate tu pricu sa najmladjim timovima u Evroligi? Zvucite sada,a i tada,kao da su vam nosioci igre Madar,Tristan,Trifunovic,odnosno Vesely,Lucic...a ne epizodisti sa mizernom minutazom u toj istoj EL. 
 

Pa te sezone je Lucic imao 21 godinu i Veseli 20 godina i cinili su prvu Petorku.

Maric i Kecman kao iskusniji i Bo McCalebb na pleju.

Pored McCalebba jedini stranc je jos bio Roberts, ostalo su bili sve domaci igraci.


 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LakiJeMaloNervozan said:


1 - Evo da pocnemo od kraja posto izgleda da ne razumes, a kako bi i razumeo kad vervoatno kosarku pratis od 2011 godine od kad je FMP preuzeo ime od Zvezde i za to jos dobio novac.
2 - Zvezda je u tom momentu imala dug 16 miliona evra i to je Coviceva izjava.

3 - Dusko Vujosevic je rekao da je receno da dok je on u Partizanu, da Partizan nece dobiti nista od drzave.
Covek je otisao i sada nakon nekog vremena dolazi Zeljko, da se navijaci namire i da se ova vlast predstavi kao neka koja podjednako sve tretira.

4 - Da vam nije ova SNS vlast ne bi vas bilo nigde. I o tome nema diskusije. Ne moze jedan klub da 2011 godine ima dug od 16 miliona evra, a da 2013 godine vec igra Evroligu sa milionskim budzetom.

5 - Posle svega toga, Partizan ne dobija nikakvu podrsku od drzave vec su Duleta fakticki oterali i

6 - sad su doveli Zeljka i pricaju kako su oba kluba podjednaka. Sramota je kakav tretman u ovoj zemlji ima KKP.

1 - SNS nije bio na vlasti 2011 

2 - Nije bilo 16, nego 15. Nije neka razlika na tu cifru, ali ako pises, pisi istinito. Placeno je oko 7.7m. Neki su dobili 100%, a neki 2.5% od ustanovljenih potrazivanja. Sve po potpisanom dogovoru.  

3 - Netacno. Imali ste drzavne sponzore. To sto su se on in Danilovic ponasali prema parama kao da su njigove (u stvari i jesu bile), je druga stvar 

4 - Takodje. Kako moze neko kome se plati WC za EC, pa za EL, kada se dovedu EL igraci da prica o tome ko bi bio gde da nije vlasti. Sve se plasim da ste vi pre 2011 bili u nemilsti pa ste jadni morali sami da se snalazite. 

5 - Pogledaj pod 3 i 4. 

6 - Nismo. Vi ste prosle i ove godine zbirno dobili vise + je KKCZ imala prihode od prodatih igraca, ulaznica i pobeda iz EL. 

10 hours ago, pantelia said:

B(eda)92

91-69

89-64

Bas je i meni ovo upalo u oci. 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LakiJeMaloNervozan said:

Pa te sezone je Lucic imao 21 godinu i Veseli 20 godina i cinili su prvu Petorku.

Maric i Kecman kao iskusniji i Bo McCalebb na pleju.

Pored McCalebba jedini stranc je jos bio Roberts, ostalo su bili sve domaci igraci.


 

Sta kazes? 🙂 Ubedjen sam da Lucic nije igrao vise od 4-5 minuta po mecu,cak cu i proveriti. Vesely je imao znacajniju minutazu,ali daleko od onoga sto ti pises. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...