Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Sve bi se ovi antikamerunci bunili da im uleti igrač tipa Embiida.

Ne smeta igrac tipa Embid, ali ne dao Bog da mi ekipa ima 9 stranaca od 12 igraca, i da ta trojica domacih ne predju 15 minuta ukupno na terenu. Bio bi mi bas gorak ukus.

A sa druge strane imas totalnu suprotnost. 

 

I sad vec nije retkost da cujem ili neutralne ljubitelje kosarke ili Partizanovce koji nisu zagrizeni da govore kako mnogo radije gledaju Zvezdu nego Partizan, pre svega zbog domacih igraca i mladog Petruseva. 

 

 

 

 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:

Javio mi se danas jedan virtuelni prijatelj iz Haife, pozeleo sve najbolje pred utakmicu veceras... ne zaboravljaju letosnju podrsku, bas bas gospoda 🙂 

Vama komsijama je bas lepo 😊 

 

gde god igra Zvezda u evropi i u svetu, u fudbalu ili basketu vi sklapate prijateljstva 😊

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Troteri said:

Ne smeta igrac tipa Embid, ali ne dao Bog da mi ekipa ima 9 stranaca od 12 igraca, i da ta trojica domacih ne predju 15 minuta ukupno na terenu. Bio bi mi bas gorak ukus.

A sa druge strane imas totalnu suprotnost. 

Znači, dolaskom Vildoze i Kampaca  navijanje za Zvezdu je gorče nego pre njih?

 

Ili je sve ok pošto nisu Kamerunci?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Znači, dolaskom Vildoze i Kampaca  navijanje za Zvezdu je gorče nego pre njih?

 

Ili je sve ok pošto nisu Kamerunci?

Ne. Imati nekoliko stranaca je neminovno.

 

Imati 9 bez učinka domaćih je prosto.... razlog da oni neutralni i nezagriženi Partizanovci mnogo više respektuju Zvezdu i radije je prate, i to je to. 

 

@Patriota iz kauca

Čim si se javio takvim odgovorom, znači zabolelo te je. I verovatno i oko tebe ljudi to pričaju.

Edited by Troteri
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Opotavkom pojedinih igrača i razvojem drugih, raste i učinak domaćih. 

 

S druge strane, dolaskom Argentinaca uloga domaćih će se smanjivati, zar ne? A tako će i gorčina rasti. Ili ipak neće ako rezultati budu dobri?

 

Sve to na stranu, tvoj stav je ok, i ja volim da vidim razvoj mladih igrača i neke nove bisere naše košarke i smatram da klubovi moraju da ih razvijaju. Problem je u tom insistiranju na Kamerunu i Gani (ne kod tebe) gde je valjda Madar ok jer je Izraelac.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, degutatno je to prebrojavanje krvnih zrnaca, baš degutatno. Može da bude zajebancija na račun Obradovića pošto je jelte, sam sebi skočio u stomak sa izjavama i to je ok ali to potenciranje učinka domaćih koje se obično završi krilaticom Zvezda Srbija je fuj...Ovo Kamerun, Gana ne bih ni komentarisao, takvima mesto ne da nije na forumu, nego na planeti zemlji...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Barkley#34 said:

Opotavkom pojedinih igrača i razvojem drugih, raste i učinak domaćih. 

 

S druge strane, dolaskom Argentinaca uloga domaćih će se smanjivati, zar ne? A tako će i gorčina rasti. Ili ipak neće ako rezultati budu dobri?

 

Sve to na stranu, tvoj stav je ok, i ja volim da vidim razvoj mladih igrača i neke nove bisere naše košarke i smatram da klubovi moraju da ih razvijaju. Problem je u tom insistiranju na Kamerunu i Gani (ne kod tebe) gde je valjda Madar ok jer je Izraelac.

 

Pa, uloga nekih će se svakako smanjiti. Pogotovo bekova tipa Pefijeva. Ali Zvezda je i sa Vildozom imala baš ozbiljan učinak domaćih igrača (npr utakmica u Pireju), i nema razloga da se to drastično menja i sa Kampacom. Jednostavno pozicije od 2 do 5 većinom pokrivaju i domaći igrači.

 

Da se razumemo, čitava ta priča je i počela od pre tipa 3 godine kada je Tegeltija brojao poene domaćih igrača i ponižavao, a i generalno Grobara koji su nas polivali zbog petorke stranaca, silnih Braunova, Pantera, Gistova i sličnih. I iskren da ti budem, legitimno polivanje je bilo. Meni ta ekipa Zvezde nikako nije legla (ne samo zbog loših rezultata). Poprilično volim našu reprezentativnu košarku i smatram (opet, samo moj stav, poštujem i drugačiji) da i Zvezda i Partizan kao glavni naši klupski predstavnici koji dobijaju enormne pare od države imaju obavezu da ne zapostavljaju interes reprezentacije i naših klinaca. Pa makar taj igrač dobacio do kvalifikacija i prozora "samo". A pritom prepoznaje se sve to i u krugovima evroligaških portala, novinara, stručnjaka (i domaćih) pa se svako malo prebrojavaju učinci, minutaže domaćih igrača; hvale se ekipe sa identitetom poput Žalgirisa, Zvezde, i slično. Lakše se povežem sa takvom ekipom...

I eto, od pre 2 godine se situacija okrenula, Tegeltija utihnuo, Partizanovcima je odjednom to sasvim okej, i uz naravno onu Željkovu priču o "12 domaćih", iskoristim ponekad priliku da "polijem" braću preko puta kao što su mene polivali jer im je Željko baš otišao na pogrešan put. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Au, brate, očigledno je da nije iz Kameruna, tj. nije crnac, pa bi ga oni koji prozivaju za Gana-Kamerun lakše prihvatili.

Ma druze, zajebavam se, los pokusaj da navedem nekog da me prozove antisemitom ili tacnije antijevrejem pa da bacim "foru" u fazonu "guglajte sta znaci sarkazam". 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...