Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ali kako nas kenja...

ukenjalo nas da Partizan dovede Žoca, pa sistemom sipaj njima, sipaj nama...op, Dante i Naneli, op, Nedović i Bentil....i op, iz iz FRAJER Luca Vildosa u dresu Crvene Zvezde.

ukenjalo nas da izgubimo od Zadra...

ukenjalo nas da u prvom EL derbiju Lidej demonstrira ultimativni ,,hold my beer" gaf kada pored dva igrača na Vildozi u zadnjem prodoru on pomaže sa Nedare na krilu...

to be continued...




  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Tango said:

Dolaskom zvalavog na vlast i samaranjem Cokija od strane Dzaje krenuo je uspon K.kczfmpradnickibasket.....i svaka cast na tome....kulminacija sile je bio ulazak pantera na E.L utakmicu na silu potpomognut drzavom.....

 

A jbg, daj sta das. Posluzice i ovak komsija za kakavo-takvo tatisanje... 

 

Pisi cesce druze!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, K.Dot said:

Nesto mi je poznat ovaj tango stil? Treba proveriti da li se pocetak pisanja poklapa sa pocetkom jednog godisnjeg odmora na Kubi 😄

 

Sad ja ne mogu da napišem čoveku šta vi trebalo da radi i kakve procedure da sprovodi, jer ću biti banovan za postavljanje dijagnoza.

 

I kako sad pomoći čoveku?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tango said:

Dolaskom zvalavog na vlast i samaranjem Cokija od strane Dzaje krenuo je uspon K.kczfmpradnickibasket.....i svaka cast na tome....kulminacija sile je bio ulazak pantera na E.L utakmicu na silu potpomognut drzavom.....

Aj što Džajić šamara Čovića to je nekako i normalno, al što Čović šamara Robiju to je baš naopako.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, prolup said:

Aj što Džajić šamara Čovića to je nekako i normalno, al što Čović šamara Robiju to je baš naopako.

Ne kapiram zasto se ljutite kada sam vam cestitao na pobedi juce....to za Robiju i Covica nisam nigde cuo,znam da je Dejan Anus sam svojom glavom nabadao Covicevu cokulu i coluku nekog(ne znam kog)mu zeta po redu....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Nesto mi je poznat ovaj tango stil? Treba proveriti da li se pocetak pisanja poklapa sa pocetkom jednog godisnjeg odmora na Kubi 😄

 

 

Jebeni Panter....prodati ga u Kinu,Exuma na dvojku i da se kupi plej.....pa jbt Madar,Exum pa mozda i nesrecni Andjusic bolji suteri od Pantera......i opet 50 p za poluvreme u p.m.....

 

Kubanac i da je zgutao meskalin ne bi ovako grabuljao po tastaturi:

 

- on odlično vlada punk-tuacijom i koristi isključivo ,,trotačku'' jer su tri sasvim dovoljne.

- nakon zareza ume da pritisne ''space'' jer poznaje to pravilo i nie mu teško.

- poseduje informaciju gde se na tastaturi nalaze slova sa kvačicama.

- postovi mu imaju ''alajment'' po levoj vertikali.

- nikada ne bi napisao ,,Jebeni Panter'' kada je poznato da mu je druga slava ,,Preobraženje Kevina''.

- njegova taktika je isključivo gerila...sa velikim samopouzdanjem pozvoni na vrata i onda paljba.

 

Mene sada brine da li on uopšte ima povratnu avionsku kartu...

jer ako se nakon stresne polusezone raskalašio po Karibima gangam stajl, u jednoj ruci Kohiba Royal, u drugoj Cuba libre a u krilu neka ,,almost legal'' tanana mulatkinja...

 

...taj neće skoro nazad.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Tango said:

Ne kapiram zasto se ljutite kada sam vam cestitao na pobedi juce....to za Robiju i Covica nisam nigde cuo,znam da je Dejan Anus sam svojom glavom nabadao Covicevu cokulu i coluku nekog(ne znam kog)mu zeta po redu....

ko se ljuti legendo, kez mi ne silazi sa lica ima mjesec dana, samo opleti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:

Kubanac i da je zgutao meskalin ne bi ovako grabuljao po tastaturi:

A možda namerno grabulja da ga ne provalimo? 

 

48 minutes ago, Wingwalker said:

Mene sada brine da li on uopšte ima povratnu avionsku kartu...

jer ako se nakon stresne polusezone raskalašio po Karibima gangam stajl, u jednoj ruci Kohiba Royal, u drugoj Cuba libre a u krilu neka ,,almost legal'' tanana mulatkinja...

 

...taj neće skoro nazad.

Savet, kada istekne 90 dana koliko može da bude, samo neka izađe iz zemlje i uđe (otpliva do Floride i nazad), džaba da ga ne deportuju... 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Wingwalker said:

poseduje informaciju gde se na tastaturi nalaze slova sa kvačicama.

Ma koja tastatura....pisem sa mob.telefona...ako sednem za tastaturu i krenem o svim krivicnim delima coveka koji je ucestvovao u"kontra mitingu" na krivoj strani trebace mi par sati pa napisem"zbirku Cokija kleptomana"....a o tezim krivicnim delima imate i izjave z.svedoka.....e sada kako covek sa takvim pedigreom moze da bude s.radnik.....to je Srbistan.....

  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...