Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Pogledajte, dragi moji, ove dve strane Tata teme i sve ce vam biti jasno. Upravo je najveci problem navijaca Partizana to sto su cele sezone distrekovani, samo gledaju sta se desava van i oko terena, neke slike tribina, tv emisije...A ni reci o onom najvaznijem - terenu. Tako cele sezone, kako fudbal, tako i kosarka. Kako ne shvatate da dzaba sve drugo kad ste zakazali tamo gde je najbitnije. U kosarci izgubili sve bitne utakmice, u derbijima gubite 3-1 sa kos razlikom preko +10, u fudbalu izgubili dva najvaznija derbija, a u druga dva uzeli samo dva boda... To je ono sto je vazno, ne parole, ne gostovanja na TV Pinkovima (o kojima vi izgleda vodite najvise racuna)... Meni je jako zao sto je tako, vi i sami ne vidite u kakav vrtlog ste upali, daj da pricamo o terenu, vama se o tome ne prica, samo druge neke stvari komentarisete... 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Zao mi Edina covek pukao od muke. Na kraju se utrikivao ko ce pre da odjavi utakmicu on ili kole

Pionir ovlažio od Edinovih suza za otvorenim šutevima.

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2058375010_Brankodrzisveusaci.jpg.5b79dce35f1f145ee00fdef1980825d1.jpg LJULJAAJ ME NEZNOOOO, LJUJAAJ ME FINO POLAKOOOO, LJULJAAJ ME NEZNOOO  A ZNAS DA JE BOLJEE TAKOOOOO 

 

Zaspali suu sada oniiiiii 

U snaznim rukaamaaa 

Budilii se nee bi do kraja serijeeee 

Neka Zoooc samo brojiii 

Svojeeeeee porazeeeeee 

Grobarima je dosta 

CEKANJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 


 

Link to comment
Share on other sites

PG- Leo Westerman 

Sg- Bogdan Bogdanovic, Vanja Marinkovic

Sf- Davis Bertrans

Pf- Jan Vesely 

C- Milutinov, Djordje Gagic

 

Trener: Dule Vujosevic 

 

Da ne pisem na vasoj temi jer bi se shvatilo kao provokacija. Napravite ovakvu ekipu, manite se preplacenih stranac, samo ovu vasu grobariju i vratite dobrog trenera Duloa ili eventualno Trinkija ako cete mu oprostiti.. 

Kad ispunite ove uslove, dodjite da se igramo, ovako je bas jednolicno, bijemo vas bez napora

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Dobrivoje meće...u zavesu ga briše. Deda standardno. A dobili ste Kalinu fore. Zagorcu fala...isporučio kada je trebalo.

Dobrivoje meće...u zavesu ga brise, Avram ne zna gde će, vec na skrge dise.

Deda Standardno trpa sve redom i belezi kredom.

A dobili ste Kalinu fore, iako je rakiju ispijao do zore.

Zagorcu fala...isporucio je kad je trebalo, jest vala, a mi zeleli da dodje kod nas, sve nas jebalo.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je od sinocnog poraza jos teze palo to sto Zoc ove sezone ocigledno nije odrzao obecanje vaskolikoj Srbiji da ce njegov prioritet biti razvoj nasih mladih igraca... Jedini kakav-takav napredak ostvario je Avramovic, ostali ili stagniraju ili cak nazaduju u odnosu na pocetak sezone... Mracni se oblaci nadvili nad Mord...prastajte, Partizanom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Meni je od sinocnog poraza jos teze palo to sto Zoc ove sezone ocigledno nije odrzao obecanje vaskolikoj Srbiji da ce njegov prioritet biti razvoj nasih mladih igraca... Jedini kakav-takav napredak ostvario je Avramovic, ostali ili stagniraju ili cak nazaduju u odnosu na pocetak sezone... Mracni se oblaci nadvili nad Mord...prastajte, Partizanom.

 

koprivica, madar i glas igraju bolje nego na početku sezone, dok se za sve (osim tristana koji je došao kasno i najmlađi je) može reći da su bolji nego pre dolaska u partizan

 

ne znate bre da koristite tatu čak i kada imate temu, u ovom slučaju mladi igrači

pazi ovaj zicer stretene, sramoto za penzionere:

 

https://nova.rs/sport/kosarka/predragvuk-danilovic-partizan-mega-transferi/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

koprivica, madar i glas igraju bolje nego na početku sezone, dok se za sve (osim tristana koji je došao kasno i najmlađi je) može reći da su bolji nego pre dolaska u partizan

 

ne znate bre da koristite tatu čak i kada imate temu, u ovom slučaju mladi igrači

pazi ovaj zicer stretene, sramoto za penzionere:

 

https://nova.rs/sport/kosarka/predragvuk-danilovic-partizan-mega-transferi/

 

Pa ne vidim da Smajli igra bolje nego na pocetku sezone; ne vidim da je odigrao neke dominantne utakmice u seriji, dapace od kad je dosao Lesor on je u drugom planu. Koprivica vec ima 23 godine, pitanje je dal spada u mlade igrace, ali ajde da kazemo da je napredovao u odnosu na prethodnu sezonu, jer je tada u proseku za Partizan imao 0 poena, a sad 4-5-6. Kako je npr. Milutinov napredovao u tim godinama, svi se secamo. Tristan vise igrao u prethodnom klubu no sad. Trifunovica da ne spominjem. Od ovih starijih, NBA prospekt Zagorac propo, trostruki ABA sampion Dangubic propo. 

 

Sve u svemu, dobitak za srpsku kosarku dupla nula, ajde nek bude jedna nula i jedna jedinica, ali i to je mnogo slabo u odnosu na ono cemu smo se nadali i sta nam je obecavano. Jedino sto je dobra stvar je sto je Zoc razigrao mlade srpske trenere poput Alimpija. Eto, bar da je taj EC osvojen pa da se za nesto uvate navijaci Partizana, ali avaj...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cooper said:

Da li se neko iz kluba oglasio zbog ove gadosti?

Posle se neki pitaju zašto su igrači Partizana odmah otišli u svlačionicu posle svega što se dešava prošle i ove sezone...
58ad77fdb143c155f4016909bf9e6fd8.jpg

Ajde molim te.Jel treba igraci Zvezde da napustaju ceremoniju dodele pehara zbog tvojih postova ovde?

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Jel Tea uopste u klubu? Nije kao da su igraci pevali sa svojim trenerom nesto ovako, pa da se klub oglasava:

 

 

Edit: a da, ni tada se klub nije oglasio.

Koji su ovo kompleksasi jbt, al sta ocekivati od kreatura kao sto su Stanoje, Lola, Babovic, Stojke. Osvojili 4 za redom i odmah bi nekog da siluju, jebu, gase, dok mi osvojimo 5 za redom i dobar dan i dovidjenja, nebitni ste komsija mali i sve je to normalno. Cak i Stanojeve suze vise nikom nisu zanimljive.

Nismo isti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Pa ne vidim da Smajli igra bolje nego na pocetku sezone; ne vidim da je odigrao neke dominantne utakmice u seriji, dapace od kad je dosao Lesor on je u drugom planu. Koprivica vec ima 23 godine, pitanje je dal spada u mlade igrace, ali ajde da kazemo da je napredovao u odnosu na prethodnu sezonu, jer je tada u proseku za Partizan imao 0 poena, a sad 4-5-6. Kako je npr. Milutinov napredovao u tim godinama, svi se secamo. Tristan vise igrao u prethodnom klubu no sad. Trifunovica da ne spominjem. Od ovih starijih, NBA prospekt Zagorac propo, trostruki ABA sampion Dangubic propo. 

 

Sve u svemu, dobitak za srpsku kosarku dupla nula, ajde nek bude jedna nula i jedna jedinica, ali i to je mnogo slabo u odnosu na ono cemu smo se nadali i sta nam je obecavano. Jedino sto je dobra stvar je sto je Zoc razigrao mlade srpske trenere poput Alimpija. Eto, bar da je taj EC osvojen pa da se za nesto uvate navijaci Partizana, ali avaj...


Balsa je pre 15ak dana napunio 22 godine i ovo mu je prva seniorska/profesionalna sezona u karijeri. 
 

Ipak, najjaci je deo - “ovo nije ono sto nam je obecavano” 😂😂

 

Sto kaze uini, u moru materijala, em masite, em izmisljate, jednostavno numete. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kendrick said:


Balsa je pre 15ak dana napunio 22 godine i ovo mu je prva seniorska/profesionalna sezona u karijeri. 
 

Ipak, najjaci je deo - “ovo nije ono sto nam je obecavano” 😂😂

 

Sto kaze uini, u moru materijala, em masite, em izmisljate, jednostavno numete. 

 

Da znas, mi ne umemo da izmisljamo - vi ste majstori za izmisljanje. 

 

S druge strane, deremo vas gde stignemo, pa nam je to neka uteha.

 

P.S. Kao sto i sam kazes, napunio je 22, kako se u Srbiji kaze "uzeo je 23. godinu", prema tome hvala sto si potvrdio da sam napisao istinu.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Cavani said:

Koji su ovo kompleksasi jbt, al sta ocekivati od kreatura kao sto su Stanoje, Lola, Babovic, Stojke. Osvojili 4 za redom i odmah bi nekog da siluju, jebu, gase, dok mi osvojimo 5 za redom i dobar dan i dovidjenja, nebitni ste komsija mali i sve je to normalno. Cak i Stanojeve suze vise nikom nisu zanimljive.

Nismo isti.

 

XqWBzp4.jpg

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Da li se neko iz kluba oglasio zbog ove gadosti?

Posle se neki pitaju zašto su igrači Partizana odmah otišli u svlačionicu posle svega što se dešava prošle i ove sezone...
58ad77fdb143c155f4016909bf9e6fd8.jpg

 

Sta je veca gadost? Tea primitivac ili njegov brushalter? 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...