Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ruku na srce, vi njemu ne priznate dobru foru ni kad je napise. Necete tu "slabost" sebi nikada dopustiti i tako sabotirate napredak celog topika.

Ruku na srce, udelim mu smajli ili thumbsup kad je dobra fora, jednom-dva puta sam i pohvalno prokomentarisao, proprati ti to malo bolje. 😉

Ova tema bi i trebala da sluzi tome, izmedju ostalog (price o platama igraca). 

 

Nazalost poslednju dobru foru je napisao prosle godine. 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Ruku na srce, vi njemu ne priznate dobru foru ni kad je napise. Necete tu "slabost" sebi nikada dopustiti i tako sabotirate napredak celog topika.

Otkucah u gugl ovo isto i prvi rezultat su ulaznice za Partizan-FMP.

 

Tek neki peti su za Zvezdu vezani linkovi i to zato što sezonske važe i za FMP dvoranu.

 

I aj sad, kako da mu lajkuješ kad je fora glupa.

 

A i da je dobra...dokle? Dokle te gluposti?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupovi upisi sigurno neće doprineti napretku topika jer mu ne odgovara osnovna ideja ove teme. Cenim da upis treba pre svega biti zabavan sa obe strane plota...naravno jednima više, drugima manje. Poželjno je da bude adekvatan trenutku, aktuelan ili da bar donese neki novi info i tako pokrene diskusiju (mačevanje) u nekom novom smeru. Red je da si spreman i da braniš taj stav pa makar i sa par ispaljenih metaka.

 

Kup samo baci kamen preko plota i utekne bez traga.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ruku na srce, vi njemu ne priznate dobru foru ni kad je napise. Necete tu "slabost" sebi nikada dopustiti i tako sabotirate napredak celog topika.

Ruku na srce nisi u pravu jer ima onih koji to čine.

 

Kad je dobra fora ne gledam sa koje strane brda dolazi za šta je Filam najbolji primer... Ili Barkli...

 

Sa druge strane verovatno imamo drugačiji pogled na to šta dobra fora znači tako da bi bilo lepo da nama po tom pitanju slepim kod očiju objasniš šta to njegov prethodni komentar čini dobrom forom...

 

Ali dobro, bitno je da njegove "fore" imaju pozitivan efekat na napredak topika, za razliku od nas koji ih ne prepoznajemo i tako gušimo napredak.

 

Link to comment
Share on other sites

Pošto imaš viška vremena, taman možeš da nađeš poslednju dobru...

 

Btw nisi ni morao da kažeš da je dobra, dovoljno je što si udario plus na obe njegove "fore" što je dovoljno da se onako na prvu zaključi da misliš da je dobra...

 

E sad zašto si to uradio i jel u pitanju nedostatak kriterijuma, nemogućnost da se razlikuje dobra od loše/nepostojeće fore ili navika da mu po defaultu lupaš plusić za sve što napiše ovde - nije na meni da razlučujem...

Link to comment
Share on other sites

Komšiluk, čini mi se da vas veliki vođa ponižava, uzvraćajući uslugu ekipi s tribine

 

Quote

"Što se tiče navijačkih stvari to traje decenijama, ali je nešto izraženije u Zvezdi. Imali ste velika previranja kada je dolazio Prosinečki i kod Alena Omića. Zvezda se trudila da sa prostora bivše SFRJ nema ljude druge nacionalnosti, za razliku od Partizana na primer, koji se ponosio time što ima članove drugih nacionalnosti. Neko će raći da je to uticaj tajne policije, pričam o prošlosti i nečemu što se zbivalo pre 40 ili 50 godina", rekao je Vučić gostujući na TV Prva.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

Realno, ne znam kako još možete da navijate za taj klub. Zar vam ga posle 10 godina Vučić nije smučio?

Realno, meni nije jasno kako se posle 75 godina i jedan grobar uopšte rađa!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gledaju deca neku deciju televiziju... prvo isao neki kviz, sledi pitanje za tim od jednog decaka i devojcice i pita ih voditelj pre pitanja "za koga navijate?", oba deteta kazu "za Zvezdu", kaze voditelji "ok onda ce vam ovo pitanje sigurno biti lako - navedite sve igrace fk Partizan" 😄 nakon smeha, kaze voditelj "salim se, pitanje je koji tim je 1991. godine osvojio kup evropskih samipona"... znala deca tacan odgovor. 

 

Jutros opet gledaju taj kanal, neka emisija gde deciji voditelj ugoscava neke poznate licnosti - u ovoj epizodi Kecman. U nekom trenutku pita Kecman "za koga navijas?", dete odgovori "za Zvezdu". 

 

Ima nade. 😄 

 

P.S. Kecman mi i ranije bio gotiva, sad jos vise, bas je dobar bio u emisiji, nadam se da su i moji nesto pokupili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Realno, ne znam kako još možete da navijate za taj klub. Zar vam ga posle 10 godina Vučić nije smučio?

 

18 hours ago, Cooper said:

Igraj napadaj, sve od sebe sada daj, za Zveeeezduuuu...

Ajde komšije, danas se navija za vas, da dobijete ovaj Kimki u Kazanu...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@panteliaTo je ljubav iz interesa, poznatije kao prostituisanje.

 

@Alex_Serbia evo, ovo Kuperovo iznad jel dobra fora ili klasičan spin?

 

Ovo jeste tema za zajebanciju i trljanje na nos, ali pričati o tome da je Zvezda sns klub a ignorisati činjenicu da je bukvalno svaka uprava Partizana od nastajanja do sada (kao i Zvezdina) bila bliska vlasti, a da je današnji predsednik KKP jedan od najvećih podguznih muva Vučića...to može samo apsolutno netolerantna, neduhovita, zlonamerna spodoba.

 

Jel ti ili bilo ko drugi misli da mi volimo Vučića? Da mi volimo što se u ovoj zemlji novac daje samo Zvezdi i Partizanu i što su naši klubovi predmet konstantne politizacije? Volimo?

 

Ajde bre....

 

Koji dobri fazoni, čovek je flipnuo s mozgom.

Edited by Edward Louis Severson III
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...