Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

15 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Uzalud ja apelovao...

 

 

Previse predvidivi... Iste "fore" u krug nakon svakog poraza Zvezde. Fmp hehe registracija Kampaca hehe stub srpstva hehe i tako u krug jos od prvog poraza u El na ovoj temi dal si ikada-mene voljela-kao tebe ja.

 

Jedino se Kendrick potrudio sa nekom slikom dal da klikne kkcz uzivo ili kkcz regular, to cak i nije toliko lose...

 

A Partizan kad izgubi utrkuju se ljudi ko ce da bude kreativniji dovoljno je pogledati samo ovu protiv Fenera ili bilo koji njihov poraz.

 

Ni u kreativnoscu i domisljatosti nismo isti, da ne kazem nebo i zemlja, sto nesto govori...

 

Vi ste magovi kreacije. Srecom vam se ne vrti sve sa robija rumunija, budzet, anti-srpstvo.

 

Ali novitet je da je i tebe malo izgleda krenula nervoza, cim iznosis tako nevešte "cinjenice" o nasoj "neoriginalnosti".

 

Skoro pa bih pomislio da nisi nikad spokojniji.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

 

Vi ste magovi kreacije. Srecom vam se ne vrti sve sa robija rumunija, budzet, anti-srpstvo.

 

Ima i toga ali svakako nije sve i netacno da se vrti sve oko toga. Neuporedivo vise kreativnosti nakon vasih poraza dok obrnuto bas retko uglavnom to izgleda kao sto izgleda poslednjih par stranica. Vrati pa vidi pa uporedi.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Bilo je jasno da mi koji igramo Evroligu nećemo moći da se odazovemo za Grčku, jer i mi i Partizan igramo svaku utakmicu kao finale zbog plasmana u plej-of, ali sam bio na raspolaganju za drugu utakmicu. Nemam fizički problem koji je mogao da me spreči da nastupim, ali rečeno mi je da nema potrebe da se forsira. Nije bila moja odluka, već odluka selektora. Tako je bilo i u prethodnom prozoru. Svestan sam da je delikatna situacija, da se igra utakmica za plasman na Svetsko prvenstvo i siguran sam da će momci to da izguraju, ali eto, krivo mi je što i ja ne mogu da pomognem u tom plasmanu", pojasnio je Nemanja Nedović u razgovoru za Mozzart Sport.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ivan9 said:

Ih Arena pa Arena, prasio je on zadnjice i po tim arenama. Doduše zadnjica nije bila crno bela tada. A ni crno beli nisu ni znali šta je to Arena...dok nije došao jedan sa velikim crvenim usnama i rekao "arena će biti od sada vaš dom, bez plaćanja naravno, kao i porez što ne plaćaste nikad"

Arena je pomenuta jer u njojzi igramo poslednje kolo protiv Pao.

 

A za to da nismo znali šta je to Arena, neki smo gledali košarku i pre 2011.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ima i toga ali svakako nije sve i netacno da se vrti sve oko toga. Neuporedivo vise kreativnosti nakon vasih poraza dok obrnuto bas retko uglavnom to izgleda kao sto izgleda poslednjih par stranica. Vrati pa vidi pa uporedi.

 

Vidim, objektivnost cesto prevagne kod tebe/vas. Svaka cast.

 

Pa samo je kuper (koliko god da su mu fore - "fore") kreativniji nego vi djuture.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

Isprasio 3:2 i negativnom kos razlikom. 


Da ne spominjemo kradju u drugoj utakmici.

Mada realno, to mu je najveca serija koju je dobio u karijeri. 

 

A bolja kos razlika u 2 Aba derbija, a kup? Plus igrao i Kls, niste dosli, jbg.

 

Spomeni slobodno drugu utakmicu, ni blizu sudijskih gresaka koliko u 3. i 5. mecu kao i drugi abaligaski derbi. Ili smejurija sto iskljucise Radonju u kupu a Zeljko preti znamo svi sta, pa nista...

 

Pa malo li je? Kad je Dule dobio neki znacajno skuplji tim u plej of seriji? A moze i Zoc? Ne mogu da se setim nesto... Ako moze bez odgovora kad je Radonja osvojio 9 el titula ili otisao na f4, znaci nije to tema, vec kad je neko od ove dvojice dobio znacajno skuplji tim u plej of seriji? Hvala unapred.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Alex_Serbia said:

Pa samo je kuper (koliko god da su mu fore - "fore") je kreativniji nego vi djuture.

 

Genijalno.

 

9 minutes ago, fillam said:

E, a šta to govori, za nas sa jeftinijim ulaznicama?

 

"Da smo mi ovde a oni tamo..."

5 minutes ago, fillam said:

 

Makabi 2010, sportski pozdrav.

 

Mislim na titulu ne na evroligaske plej of serije.

Edited by Brat od Korneta
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

 

 

Dzabe prenosis ovu izjavu ovde jer Kendrick svakako nece procitati on ce i dalje po svom o Nedovicu jer crno beli ugao gledanja na stvari se ne sme napustiti ma kakav dokaz, cinjenicu i argument mu poslao. 

 

De ce da prizna sad da je desetina stvari sto su kacili oko Nedovica on i brat mu, da to sve macku o rep i da je Pesiceva odluka bila... Slagao Nedovic ovo sigurno ubedice sebe i tako ce nastaviti svoj krstaski pohod.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Dzabe prenosis ovu izjavu ovde jer Kendrick svakako nece procitati on ce i dalje po svom o Nedovicu jer crno beli ugao gledanja na stvari se ne sme napustiti ma kakav dokaz, cinjenicu i argument mu poslao. 

 

De ce da prizna sad da je desetina stvari sto su kacili oko Nedovica on i brat mu, da to sve macku o rep i da je Pesiceva odluka bila... Slagao Nedovic ovo sigurno ubedice sebe i tako ce nastaviti svoj krstaski pohod.

 

Brate, idi slobodno i napisi sta ti je na umu, nisi potpisao ugovornu obavezu da neces pisati na tata2 vise nikada. Glupo je da sve ostale teme ispastaju. Let it all out.

Link to comment
Share on other sites

Steta sto nisam napisao odma na sta sam tacno mislio iako smo pricali o abaligaskoj plej of seriji Radonje. Prosto izgleda moras sve uvek precizno u milimetar jer su majstori da od drveta naprave sumu a kad pises cinjenice i istinu da te optuze da revitaluzijes kad im dodjes u goste, a posle pak pisu na kkcz temi da su dobrodosli svi da pisu i da bi voleli da cuju druga misljenja... Drago mi je da sam nasmejao komsije ako nista drugo.

 

Dobro ima Dule tu jednu evroligasku seriju protiv Makabija, znaci to je sve za 13 sezona Evrolige il kolko vec je bio? U Aba nista? Zoc nikad ni u El ni u domacim sampionatima dobio nekog znacajno skupljeg? 

 

Podsetio bih vas samo da je Radonja 10 godina mladji od Duleta i Zeljka i da nije ni blizu sa krajem karijere a Dulo je svoje zavrsio pritom nigde nista nije uradio osim u Partizanu (Radonja 2 titule sa Bajernom a i Buducnost je dobro vodio) a i Zoc ce uskoro po svemu sudeci blizu kraja karijere jos sezonu, dve eventualno a nije dobio nikog znacajno skupljeg u plej of seriji...

 

Radonja je skinuo vise skalpova velikanima u svojih 7 evroligaskih sezona no Dule za 13, a ima i dosta bolji procenat pobeda na gostovanjima... Steta sto nije naleteo na Makabi kog je i sam isprasio dosta puta i koji svake druge sezone vec 15 godina nema nikakvu hemiju nakrca amere i neretko se ne plasiraju na f4 iako uvek imaju sastav za to pa je naleteo na Cska u top8 koji je osvojio te sezone...

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, brate, šteta... 

 

Btw, nije ni Radonja nikada pobedio značajno skuplji tim u plejofu ABA lige.. Doduše, pošteno se pošibao kad su napravljeni egal uslovi, GG za to.

 

Inače, revitalizacija - preporod, vraćanje života. A relativizacija je reč koju tražiš. 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...