Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Meni je ovde najvise bilo zao njegove supruge, jer je to zaista bilo isuvise neumesno.

 

Sa druge strane, nadam se da ce najogavnija "pesma" ikada smisljena, kad si bio dete malo, biti iskorenjena jednom zauvek.

 

Bukvalno mi bude muka kad je cujem. Ne znam kakvi su bolesni mozgovi to uopste mogli da smisle i sastave. 

  • Like 15
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno sa kojim mozgom ti ovo pevas a znas ko ti je i sta zena vise od svih ostalih... Nedelju dana pre toga izjavis kako ste gospoda ili sta vec a sada prvi se ti uhvatis za mikrofon i pevas najogavniju pesmu IKADA,imas li mozga bar malo?

Link to comment
Share on other sites

Meni je hit bio kada je mali predpubertetski Vanja Marinković, krenuo sa onom ko je :ebe sledeći? Pa sinko moj, ti jos ni Desanku nisi upoznao kako treba. Što reče neko, stoka na tribinama peva sve i svašta, ne može se to uvek ni kontrolisati ali kada igrači i treneri, oni koji su valjda najsvetlija tačka jednog kluba,pevaju takve gadosti šta tek očekivati od primitivaca na tribinama a koliko vidim ima ih na forumu kojima ovo nije ništa strašno.

Edited by K.Dot
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

U međuvremenu se Anđušić javno izvinio i to je skroz ok i dovoljno. Nije ubio čoveka.

 

 

 

Mozda jedina gora stvar od ovog prostackog ponasanja je ovaj pokusaj vadjenja.Ako si smeker izdrzi do kraja a ne pljuni pa polizi

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Danilo, sine, govedo jedno... 😞 I izvinjenje... onako, bedno.

Isrkreno se nadam da je Ivana sredila da Danilo propusti koju utakmicu (ne mislim na neku povredu vec da je dobio takav otisak po obrazu da ce ga biti blam da se pojavljuje par dana).

 

56 minutes ago, Instinkt said:

Moram priznati da Nedović šmekerski tatiše 

Od onog tvita #plakaosiceodecembar do ovog gifa i ako nemaš gde da spavaš, fino ga meće, nema šta :v

Tako treba i Tata da izgleda in my opinion.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi sta je promaklo urbanom NUSKNVP tviterasu, izoblicenom od mrznje

 

Quote

Predsednik Partizana je, posle Nebojše Čovića, bio gost u istom Jutarnjem programu. 

 

Sinoć smo imali jedan incident pred oko 18.500 gledalaca. I imamo prvog čoveka kome ćemo zabraniti ulaz u dvoranu. Mi smo identifikovali ko je taj čovek, da je ušao, ne znam kako, bez karte i da je kada vodimo sa desetak razlike, tako reaguje na sudiju, da pljune sudiju. Puno ulaza ima, neko iskoristi priliku da se negde provuče, ali sankcionisaćemo i ljude koji su pustili takvu osobu.

Svaki sledeći takav slučaj će biti istražen do kraja.

 

Imali smo i sraman transparent prema državi, i mi radimo istragu, ulaze dve osobe sa maskama na licima koji su postavili transparent na minut-dva, a napisali su ga u toaletu par minuta ranije, nekakvim sprejom i to su onda objavili na društvenim mrežama. ☹️

 

Imali smo i situaciju da je ubačen transparent ''nećemo strance u ekipi''. Mi nismo reprezentacija, mi smo KK Partizan koji želi da osvaja trofeje. Šta ima veze da li je trener iz Čačka ili iz Bijelog Polja? Kakve to veze ima? Da li imamo devet igrača iz Srbije ili iz inostranstva? Svi bismo mi voleli sve domaće igrače da imamo, ali pitaćete me jesam li osvojio neki trofej prošle godine, a ne da li sam imao strance ili domaće igrače. Ne možemo da dovedemo Bogdanovića, ili Jokića. Za nas je najvažnije da osvajamo trofeje i da utakmice budu odlično organizovano, da sklonimo vansportske stvari'',

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

U međuvremenu se Anđušić javno izvinio i to je skroz ok i dovoljno. Nije ubio čoveka.

 

 

 

Sto je najgore nije se ni izvinio.

Ovo 'nek prasta ko hoce, ko nece ne mora', nije nikakvo izvinjenje niti izjava coveka kome je iskreno zao zbog svog postupka, vec coveka koji se uplasio reakcije koja je usledila. 

Dovoljno govori o sebi, dobije Baskoniju, konacno pocne nesto da igra a u glavi mu Zvezda. Krsticic mu je izgleda ozbiljan damage u glavi ostavio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Sto je najgore nije se ni izvinio.

Ovo 'nek prasta ko hoce, ko nece ne mora', nije nikakvo izvinjenje niti izjava coveka kome je iskreno zao zbog svog postupka, vec coveka koji se uplasio reakcije koja je usledila. 

Dovoljno govori o sebi, dobije Baskoniju, konacno pocne nesto da igra a u glavi mu Zvezda. Krsticic mu je izgleda ozbiljan damage u glavi ostavio.

 

Bio sam malko i sarkastičan, ali utisak mi je da me je 10 ljudi kvotovalo. Manje interesovanje bi bilo da donesem ekskluzivu da je Kampaco oslobođen 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Aman 2 said:

To sto je Andjusic uradio ne prilici profesionalnom sportisti. Mozga bez.

Ali jos jaci su mi ovi sto najavljuju osvetu u Pioniru. Pun ih je forum.

 

Koji su ti? Mozes li da ih "quote-jes?

 

18 minutes ago, srlepajce said:

 

 

dug Stefanu Jankovicu kuku 🫥

 

Ne cveta cveće ni u njihovo preduzeće :classic_biggrin:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Andjusic deluje kao prilicno normalan i korektan lik, tako da ga ne bih zbog ovog izolovanog incidenta poredio sa uber seljacinama kao sto je Gobelja i slicni. Stvarno nedopustivo da ovo dozvoli sebi sa tolikim iskustvom. Da je uradio Trifa sa 22,23 godine posle najbolje utakmice u karijeri pa i da shvatis. 

Sreca pa je Neda uleteo, neka mu sibne neko na twitteru link od topika da nam se pridruzi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...