Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ako nije u poslednjih godinu dana ušla u isti onda je ovo velika neistina.

Može li citat toga ili je u pitanju još jedna zlonamerna interpretacija njene izjave?

 

Evo njen ekskluzivni intervju za toalet novine. 

 

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/690713/ruzica-dindic-vucic-je-isti-kao-moj-zoran

 

 

 

Spoiler

Kako ocenjujete rad ove vlade? - Rad ove vlade bih pozdravila. Rekla sam vam svoja očekivanja, mene kao građanina, majke dvoje dece, udovice pokojnog premijera, koji je položio svoj život verujući u viziju evropske, građanske i moderne Srbije. Ako ova vlada bude ostvarila tu Zoranovu viziju Srbije, treba da dobije počast. ♦ Da li je Srbija, deset godina posle ubistva premijera, dobila političara Đinđićevog formata? Deo intelektualne elite poredi delovanje Aleksandra Vučića sa energijom i pragmatičnošću Zorana Đinđića, što je pojedincima u DS zasmetalo. - Meni to ne smeta. Ako on dnevno radi 15-16 sati i predan je poslu, znači da ima dobru inspiraciju i dobar model.

 

Izvinjavam se, Jovana Đinđić ne radi u kabinetu AV već premijerke Ane Brnabić.

 

Realno, to su dve sasvim odvojene stvari i ja se izvinjavam za dezinformaciju.


 

Spoiler

https://www.blic.rs/vesti/politika/djindjiceva-cerka-pri-kabinetu-ane-brnabic-nadeno-resenje-za-tim-koji-podrzava/lwqtx4g

 

Nova menadžerka SIPRU je Dragana Jovanović, a u timu ostaje i Jovana Đinđić, koja je takođe nastavila angažman i u trećoj fazi projekta koja će se sprovoditi u naredne četiri godine.

 

 

Kolko njih boli k za ZĐ kad mogu da se prodaju na ovaj način.

 

A mogu misliti tek ostatak DSa. Kupio ih AV samo tako. 

Edited by Holivud
edit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

 

Nijedan izvor validan je upucan Cokijevim braniocima, niko nije validan ko pominje 1.8 Kampacu i obestecenje za Nedovica. Procitaj opet, bice ti jasnije i vise srece sledeci put...

 

 

Mozes ti da se cupas koliko hoces, postavio si retarda sa tvitera koji lupeta. Mogli biste u centrali malo da proveravate kad postavljate te NUSKNVP debile.

 

A ako ce ova bodlovana prekaljenost (sa sve 3 tackice) da ti pomogne da izbegnes kaznu sto si sam sebe ukopao danas, slobodno, meni ne smeta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Holivud said:

 

Evo njen ekskluzivni intervju za toalet novine. 

 

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/690713/ruzica-dindic-vucic-je-isti-kao-moj-zoran

 

 

 

  Hide contents

Kako ocenjujete rad ove vlade? - Rad ove vlade bih pozdravila. Rekla sam vam svoja očekivanja, mene kao građanina, majke dvoje dece, udovice pokojnog premijera, koji je položio svoj život verujući u viziju evropske, građanske i moderne Srbije. Ako ova vlada bude ostvarila tu Zoranovu viziju Srbije, treba da dobije počast. ♦ Da li je Srbija, deset godina posle ubistva premijera, dobila političara Đinđićevog formata? Deo intelektualne elite poredi delovanje Aleksandra Vučića sa energijom i pragmatičnošću Zorana Đinđića, što je pojedincima u DS zasmetalo. - Meni to ne smeta. Ako on dnevno radi 15-16 sati i predan je poslu, znači da ima dobru inspiraciju i dobar model.

 

Izvinjavam se, Jovana Đinđić ne radi u kabinetu AV već premijerke Ane Brnabić.

 

Realno, to su dve sasvim odvojene stvari i ja se izvinjavam za dezinformaciju.


 

  Reveal hidden contents

https://www.blic.rs/vesti/politika/djindjiceva-cerka-pri-kabinetu-ane-brnabic-nadeno-resenje-za-tim-koji-podrzava/lwqtx4g

 

Nova menadžerka SIPRU je Dragana Jovanović, a u timu ostaje i Jovana Đinđić, koja je takođe nastavila angažman i u trećoj fazi projekta koja će se sprovoditi u naredne četiri godine.

 

 

Kolko njih boli k za ZĐ kad mogu da se prodaju na ovaj način.

 

A mogu misliti tek ostatak DSa. Kupio ih AV samo tako. 

Dakle, onaj izvor koji  sam znam i koji je sto puta pogrešno interpretiran, zbog zlonamernog naslova. Ko pročita tu izjavu vidi i sam da je reč o nečem sasvim drugom. 

 

Kupio jeste deo DS-a, kao i deo LDP-a, LSV, G17+ i još neke šatro nezavisne likove, što lepo govori o njima ali ne znači da je sve kupio. Znam da je u tu vladu zvao još neke likove koji su ga otkačili, tako da nisu svi bili na prodaju.

 

Kao što rekoh, naveo si neistinu za Jovanu Đinđić, nezavisno o tome o čijem je kabinetu reč. Ne znam da li je kod tebe slučaj, ali kao i ovo gore, to je uobičajeno tumačenje onih koji žele sve da izjednače.

 

JĐ je radila u timu koji su naprednjaci nasledili (i to zamisli, bavila se onim za šta se školovala) i koji je osnovan zbog evropskih integracija u toj oblasti. Uopšte nisu bili srećni zbog njihovog rada (iako formalno radi za Vladu), ignorisali su koliko su mogli njihove aktivnosti, posebno jer se bave stvarima koje se ne uklapaju u sliku o zlatnom dobu. Vulin je hteo da ih ugasi, ali zato što su Švajcarci finansirali njihov rad morali su da ih trpe, a i da ne bi dobili packe od EK, dok im je to kao bilo bitno. Pošto su formalno morali da budu priključeni Vladi a Vulin kao nadležni ministar ih nije hteo, stranci su se narogušili pa ih je prvo prihvatila Zorana a posle su prikačeni kabinetu premijerke. Na kraju je finansiranje isteklo, ovi zlotvori su iskoristili činjenicu da su druge stvari sad aktuelne a evropske integracije su zaboravljene pa se ceo rad tog tima ugasio pre skoro godinu dana. Pričalo se da će biti organizovano na neki drugi način, ali pošto nema pritiska spolja ove naravno zabole, tako da su lagano esenesovci uradili šta su hteli - to više nije tema. Znam neke ljude koji su radili tamo i mogu ti reći da nisu dovođeni po političkoj liniji niti su bili u funkciji veličanja vođe.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Panter je imao 1.2+1.5m ugovor. Info od igraca Partizana. 

Ne kazem da Kampacu nije ponudjeno 1.8 i da je laz, kazem da bih voleo da NC izbaci ugovor na videlo pa makar on i bio toliki. 

I ono najbitnije, nebuloza mi je, kao sto sam reko i za Pantera tad, isto tvrdim i za Kampaca, davati tolike pare. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Panter je imao 1.2+1.5m ugovor. Info od igraca Partizana. 

Ne kazem da Kampacu nije ponudjeno 1.8 i da je laz, kazem da bih voleo da NC izbaci ugovor na videlo pa makar on i bio toliki. 

I ono najbitnije, nebuloza mi je, kao sto sam reko i za Pantera tad, isto tvrdim i za Kampaca, davati tolike pare. 

Ja posle svega, da mi sada neko pokaže originalni ugovor, ne bih verovao da je cifra koja piše u njemu tačna.

Ne samo za Kampaca, nego za bilo kog igrača Zvezde/Partizana.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Barkley#34 said:

Dakle, onaj izvor koji  sam znam i koji je sto puta pogrešno interpretiran, zbog zlonamernog naslova. Ko pročita tu izjavu vidi i sam da je reč o nečem sasvim drugom. 

 

Kupio jeste deo DS-a, kao i deo LDP-a, LSV, G17+ i još neke šatro nezavisne likove, što lepo govori o njima ali ne znači da je sve kupio. Znam da je u tu vladu zvao još neke likove koji su ga otkačili, tako da nisu svi bili na prodaju.

 

Kao što rekoh, naveo si neistinu za Jovanu Đinđić, nezavisno o tome o čijem je kabinetu reč. Ne znam da li je kod tebe slučaj, ali kao i ovo gore, to je uobičajeno tumačenje onih koji žele sve da izjednače.

 

JĐ je radila u timu koji su naprednjaci nasledili (i to zamisli, bavila se onim za šta se školovala) i koji je osnovan zbog evropskih integracija u toj oblasti. Uopšte nisu bili srećni zbog njihovog rada (iako formalno radi za Vladu), ignorisali su koliko su mogli njihove aktivnosti, posebno jer se bave stvarima koje se ne uklapaju u sliku o zlatnom dobu. Vulin je hteo da ih ugasi, ali zato što su Švajcarci finansirali njihov rad morali su da ih trpe, a i da ne bi dobili packe od EK, dok im je to kao bilo bitno. Pošto su formalno morali da budu priključeni Vladi a Vulin kao nadležni ministar ih nije hteo, stranci su se narogušili pa ih je prvo prihvatila Zorana a posle su prikačeni kabinetu premijerke. Na kraju je finansiranje isteklo, ovi zlotvori su iskoristili činjenicu da su druge stvari sad aktuelne a evropske integracije su zaboravljene pa se ceo rad tog tima ugasio pre skoro godinu dana. Pričalo se da će biti organizovano na neki drugi način, ali pošto nema pritiska spolja ove naravno zabole, tako da su lagano esenesovci uradili šta su hteli - to više nije tema. Znam neke ljude koji su radili tamo i mogu ti reći da nisu dovođeni po političkoj liniji niti su bili u funkciji veličanja vođe.

 

Možda ja loše interpretiram jer nisam u SRB ali mi se čini da dok je vas tako naivnih AV ima da vlada večno.

 

Iskreno, da je ta Jovana neki kalibar ne bi bila prinuđena da radi za A. Brnabič.

 

Odjebala bi sve to i otišla negde sa strane. 

 

No, zna i ona kako je došla do tog posla i da napolju neće da je plate da farmuje po fejsbuku.

 

Međutim eto, ti je još i žališ, nije je hteo Vulin a jedva je Premijerka prihvatila.

 

Dobar čovek ta premijerka, nema šta.

 

12 minutes ago, uini said:

 

ne, nisu.

kao sto ne bi svi vladali kao slobo ili bili sheshelj a danas vucic.

 

kao sto ti, ja ili dzep nismo isti, iako smo ljudi a ne zivotinje.

 

 

Opušteno maćori, angažujte se malo više oko druge političke opcije oko tih koji "nisu isti" i sve ful. 

 

A nema je, ništa onda. 

 

Vozio DS neku priču 8 godina pa ušao u bračnu postelju sa slobistima, kad već pominješ sps gamad.

Vrv su i to uradili jer nisu isti.

6 minutes ago, Holivud said:

 

 

Edited by Holivud
Dupli
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:


Potvrdio je legenda da je otprilike 4x manje od 8 meleona koje je neko pisao po tim društvenim mrežama, instagramima, čudima. 

 

Laz. Niko nije pominjao 8miliona a i da jeste ovih 4x manje se ne odnosi na 8miliona. 

Kad potrosite vreme da slusate Covica, barem slusajte kako treba. Nema potrebe da lazete. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za pola godine 1.8 miliona, fino. Da su ga platili u julu, bilo bi 3.6 miliona
U pravu si...a da je umesto preko bare došao u KKCZ pre dve godine, do sada bi nas koštao kao pola rostera Partizana, na primer.
Još smo i dobro prošli sa ovih šest meseci ako već Kampaco mora baš kod nas...
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

 

Dobar nagovestaj odgovora na to pitanje je da se nije pevalo Tadicu, Dacicu ili Ljajicu da su pederi kada je bilo isto ili gore nego sto je sada u zemlji, niti su oni bili manji lopovi.

Jedina razlika je sto je Partizan tada bio sampion, a Tadic pevao zavrnutih rukava.

Postujem tvoj stav svakako jer je i meni blizak, ali sumnjam da je vecinski.

Edit. Sad vidim da je vec bila ova debata. Veliki respect za kolegu Dzepa svakako.

Edited by Cavani
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cavani said:

 

Dobar nagovestaj odgovora na to pitanje je da se nije pevalo Tadicu, Dacicu ili Ljajicu da su pederi kada je bilo isto ili gore nego sto je sada u zemlji, niti su oni bili manji lopovi.

Jedina razlika je sto je Partizan tada bio sampion, a Tadic pevao zavrnutih rukava.

Postujem tvoj stav svakako jer je i meni blizak, ali sumnjam da je vecinski.

Edit. Sad vidim da je vec bila ova debata. Respect za kolegu Dzepa svakako.

Već se pričao o tome i milim da je kendrik kačio klip, pevao je kop protiv Tadića, a čak se desilo i da su se vijorile radikalske zastave na jugu, na oduševljenje jednih i ''oduševljenje'' drugih na toj tribini.

 

2 hours ago, Holivud said:

Možda ja loše interpretiram jer nisam u SRB ali mi se čini da dok je vas tako naivnih AV ima da vlada večno.

 

Iskreno, da je ta Jovana neki kalibar ne bi bila prinuđena da radi za A. Brnabič.

 

Odjebala bi sve to i otišla negde sa strane. 

 

No, zna i ona kako je došla do tog posla i da napolju neće da je plate da farmuje po fejsbuku.

 

Međutim eto, ti je još i žališ, nije je hteo Vulin a jedva je Premijerka prihvatila.

 

Dobar čovek ta premijerka, nema šta.

Žalim sve nas jer je iz dana u dan manje onih koji znaju šta rade, jer neki sami odlaze a drugih se ovi gnomovi rešavaju da im im smetaju u šenlučenju. Da l' sam naivan ne znam, niti znam Jovanu, ali joj znam nekoliko kolega sa kojima je radila i znam šta su radili, kako su radili i kroz šta su prolazili i kako su postepeno jedan po jedan dizali sidro. Zbog toga ne mogu da oćutim kada neko bahato, sa strane, paušalno opljune, uz ogradu da ipak nju ne znam lično, kao što rekoh.

 

Moram da priznam da najbolje obožavam kada neko neupoznat, kao što rekoh sa strane, lagano i nadmeno baci ocenu da je sve isto i da su svi isti. Ali, to je ionako priča za druge teme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pavijan2 said:

Ja posle svega, da mi sada neko pokaže originalni ugovor, ne bih verovao da je cifra koja piše u njemu tačna.

Ne samo za Kampaca, nego za bilo kog igrača Zvezde/Partizana.

Pa Covic i pomene neke brojke. Kod njih ispada da svi igraju dzabe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Cavani said:

 

Dobar nagovestaj odgovora na to pitanje je da se nije pevalo Tadicu, Dacicu ili Ljajicu da su pederi kada je bilo isto ili gore nego sto je sada u zemlji, niti su oni bili manji lopovi.

 

 

a vidi. neće ti alek uzeti kampaca, nije neophodno ovo 😱

Link to comment
Share on other sites

Ajde da uzmemo sve nase cifre koje pomene Covic ili neko drugi i da dodamo na njih jos nekih 20% i da kazemo da je to to.

 

Ali hajde onda da konacno od komsija cujemo plate za njihov roster?Za nase igrace znate reklo bi se u paru koliko ko prima, i za koliko love Covic slaze kada iznese neki podatak.Ajde onda konacno budite ljubazni pa podelite sa nama i zarade vasef tima/strucnog staba

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

dačić i vučić da, bili su ratovi sa obojicom. nebitno, samo j da deportujem dete iz zemlje

kad ti ovako pišeš, čemu da se nadam od srbije

Ma slazem se ja da je sada mnogo gore nego od 5.oktobra na ovamo do pocetka jahanja umivenih smradikala, kad izuzmemo ratove. Manje vise 30+ god je ista prica i isti likovi.

Samo kazem da Vucicu pederu nema mnogo veze sa tim. Prvi bi mu general Dule titrao jajca i dalje da je kanuo love koliko ovaj smatra da treba.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Cavani said:

Ako nista drugo bili su ratovi kod tog Dacica, koji jase i dalje. No dobro, nije ni bitno.

 

 

Gljivica i sps su posle 5. 10.2000. bili politički pigmeji dok se neko pametan nije setio da ih vaskrsne kako bi dobio izbore. 

 

Najveći zločin u modernoj istoriji Srbije (ne SRJ i SCG) a niko zbog toga nije odgovarao. 

 

SPS je stranka koja je morala da bude ugašena, uništena, probodena glogovim kocem da se nikad više ne povampiri. 

Ostaviti njih u životu je kao pustiti Pavelića i prvake NDH da šetaju slobodno po SFRJ posle rata.

 

 

 

 

Edited by Holivud
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

 

Kao što rekoh, naveo si neistinu za Jovanu Đinđić, nezavisno o tome o čijem je kabinetu reč. Ne znam da li je kod tebe slučaj, ali kao i ovo gore, to je uobičajeno tumačenje onih koji žele sve da izjednače.

 

JĐ je radila u timu koji su naprednjaci nasledili (i to zamisli, bavila se onim za šta se školovala) i koji je osnovan zbog evropskih integracija u toj oblasti. Uopšte nisu bili srećni zbog njihovog rada (iako formalno radi za Vladu), ignorisali su koliko su mogli njihove aktivnosti, posebno jer se bave stvarima koje se ne uklapaju u sliku o zlatnom dobu. Vulin je hteo da ih ugasi, ali zato što su Švajcarci finansirali njihov rad morali su da ih trpe, a i da ne bi dobili packe od EK, dok im je to kao bilo bitno. Pošto su formalno morali da budu priključeni Vladi a Vulin kao nadležni ministar ih nije hteo, stranci su se narogušili pa ih je prvo prihvatila Zorana a posle su prikačeni kabinetu premijerke. Na kraju je finansiranje isteklo, ovi zlotvori su iskoristili činjenicu da su druge stvari sad aktuelne a evropske integracije su zaboravljene pa se ceo rad tog tima ugasio pre skoro godinu dana. Pričalo se da će biti organizovano na neki drugi način, ali pošto nema pritiska spolja ove naravno zabole, tako da su lagano esenesovci uradili šta su hteli - to više nije tema. Znam neke ljude koji su radili tamo i mogu ti reći da nisu dovođeni po političkoj liniji niti su bili u funkciji veličanja vođe.

 

Sve tačno i lepo pojašnjeno, od A do Š. SIPRU nikakve veze sa ovom Vladom nema, možete misliti kako razni Vučići i Vulini gledaju na kancelarije osnovane i podrzane od strane EU/Švajcaraca, a bave se pravima i kvalitetom života manjina, ugroženih i ranjivih grupa i sl. Kod Ane Brnabic je završilo jer je moralo negde, a sada je ta kancelarija rasformirana i ne postoji više. Ljudi se bavili svojim poslom, ni najmanje veze sa politikom nisu imali.

 

Stvar je u tome što u Srbiji 80-90 posto vesti tog tipa može da bude na sličan način razgrađeno i pokazano da veze sa životom nema. Međutim, ljudi više vole ovakve vesti, u kojima je neko drugi u njihovim očima ološ, izdajnik, loša osoba, prodao se za pare.. i postoji samo crno ili belo. I kada pročitaju istinu, opet će neko reći - aham, ali ipak znači radi u Brnabickinoj vladi, to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Cavani said:

Ma slazem se ja da je sada mnogo gore nego od 5.oktobra na ovamo do pocetka jahanja umivenih smradikala, kad izuzmemo ratove. Manje vise 30+ god je ista prica i isti likovi.

Samo kazem da Vucicu pederu nema mnogo veze sa tim. Prvi bi mu general Dule titrao jajca i dalje da je kanuo love koliko ovaj smatra da treba.

Ne samo da kane love koliko Dule smatra da treba, vec i da Zvezda ne dobije ni dinar. Jer je licemerno, znamo sta je vec general baljezgao o tome. Cuj, obratili se Mariniki Tepic...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Malo sam istražio kvalifikacije Jovane Đinđić i osećaj me nije prevario.

 

 

Završila mrtvi Singidunum, kao i gro SNS kadrova, e sad, sa jedne strane se kmeči kako nam zemlju vode SEGAMEGA i SINGIDINGI kadrovi ali to očigledno ne važi za sve.

 

 

Neki su očigledno na tom Singidunumu stekli vrhunske kvalifikacije i izuzetno znanje.

 

Školovanje na UCL je naravno masno plaćeno by Mommy Rose (ili postoji neko toliko naivan da misli da je dobila stipendiju na UCL, možda jer je završila prestižni BG fakultet pa ju je to kvalifikovalo?)

a možda je bila i stipendista vlade Srbije i naravno da je to urađeno da se podeblja CV i da se zaobiđe činjenica da nije bila sposobna da završi normalan faks nego je otišla na SINGIDINGI.

 

Eto, to je vaš kadar koji "sjajno radi svoj posao", tatini i mamini sinovi nesposobni da završe nešto teže od fakulteta za debile. 

 

Tamo se, bre, ispiti polažu na bubicu, o kakvim kvalifikacijama pričamo?

 

Naravno da mi smrdi sve što ima veze sa vladom SRB naročito ovom.

 

 

2 hours ago, medobrundo said:

 

Sve tačno i lepo pojašnjeno, od A do Š. SIPRU nikakve veze sa ovom Vladom nema 

 

https://socijalnoukljucivanje.gov.rs/sr/

 

Ma da bre, ovo gov.rs je samo za ukras kao i potpis vlade Srbije u gornjem levom uglu sajta.

 

Nevladina organizacija 101%.

 

 

Jako je idolopoklonstvo u Srbalja.

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Barkley#34 said:

Dakle, onaj izvor koji  sam znam i koji je sto puta pogrešno interpretiran, zbog zlonamernog naslova. Ko pročita tu izjavu vidi i sam da je reč o nečem sasvim drugom. 

 

Kupio jeste deo DS-a, kao i deo LDP-a, LSV, G17+ i još neke šatro nezavisne likove, što lepo govori o njima ali ne znači da je sve kupio. Znam da je u tu vladu zvao još neke likove koji su ga otkačili, tako da nisu svi bili na prodaju.

 

Kao što rekoh, naveo si neistinu za Jovanu Đinđić, nezavisno o tome o čijem je kabinetu reč. Ne znam da li je kod tebe slučaj, ali kao i ovo gore, to je uobičajeno tumačenje onih koji žele sve da izjednače.

 

JĐ je radila u timu koji su naprednjaci nasledili (i to zamisli, bavila se onim za šta se školovala) i koji je osnovan zbog evropskih integracija u toj oblasti. Uopšte nisu bili srećni zbog njihovog rada (iako formalno radi za Vladu), ignorisali su koliko su mogli njihove aktivnosti, posebno jer se bave stvarima koje se ne uklapaju u sliku o zlatnom dobu. Vulin je hteo da ih ugasi, ali zato što su Švajcarci finansirali njihov rad morali su da ih trpe, a i da ne bi dobili packe od EK, dok im je to kao bilo bitno. Pošto su formalno morali da budu priključeni Vladi a Vulin kao nadležni ministar ih nije hteo, stranci su se narogušili pa ih je prvo prihvatila Zorana a posle su prikačeni kabinetu premijerke. Na kraju je finansiranje isteklo, ovi zlotvori su iskoristili činjenicu da su druge stvari sad aktuelne a evropske integracije su zaboravljene pa se ceo rad tog tima ugasio pre skoro godinu dana. Pričalo se da će biti organizovano na neki drugi način, ali pošto nema pritiska spolja ove naravno zabole, tako da su lagano esenesovci uradili šta su hteli - to više nije tema. Znam neke ljude koji su radili tamo i mogu ti reći da nisu dovođeni po političkoj liniji niti su bili u funkciji veličanja vođe.

 

 

Idemo dalje.

 

Bold1

Daklem, AV, koji gasi sportska društva, gospodari životom i smrću u SRB, šalje batinaše da razbijaju demonstracije i ruše Savamalu, organizuje navijače da melju ljude, tog diktatora i tog pshiha par aparatčika otera u kurac tek tako.

Pa jel' on stvarno tolko jak ili šta?

 

 

B2 Poluistina 

 

Ona je završila komunikologiju na SINGIDINGI i Socijalnu kogniciju na UCL. Hajde neka ima veze sa soc slučajevima, inkluzijom i siromaštvom.

 

 

A ovo je zakon

 

Spoiler

Jovana je od marta do septembra 2016. stažirala u timu za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva, gde se bavila pitanjima koja se tiču LGBT populacije, socijalnog uključivanja Roma i Romkinja i inkluzivnog obrazovanja. Od oktobra do decembra 2016. stažirala je u grupi za socijalnu inkluziju Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. U timu za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva radila je kao programska asistentkinja, a od juna 2017. ona je koordinatorka za rodnu ravnopravnost i ljudska prava - navodi se u njenoj biografiji na zvaničnom sajtu tima za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva.

 

Godinu dana stažirala i odmah koordinatorka.

 

Mašala.

 

Kakve nam kadrove proizvodi SINGIDINGI, a? Genijalci.

 

Hrvati imaju izraz za takve - uhljebi a veliki Igor Mandić još bolji - niškoristi.

Edited by Holivud
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...