Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Jbt, cigani od prelaznog roka vise vole samo da se posipaju pepelom. Ok, Covic je to sto jeste i zasluzuje kritike. Ali, u situaciji u kojoj Žoc onako baljezga mi opet drvimono Covicu. Imamo situaciju u kojoj trener KKP optuzuje da su igraci FMP i Zvezde NAMERNO povredili igrace KKP!!! Tacka. Sve ostalo ide na stranu. Moze li da se pokrene postupak da se ovo istera na cistinu, do kraja. Nema afekta, nema zajebancije, ovo je direktna optuzba da je neko, citaj Covic, to naredio.

Kako sada na ovo reaguje masa koja se do juce primala na baljezgarije Vujosevica koja su, u sadejstvu sa Covicecim lupetanjima, rivalitet dva kluba dovela na bolesnu tacku usijanja gde bi se navijaci najradije obracunali vatrenim oruzjem. Ako je i bile neke pauzice u netrpeljivosti zbog tupavog Ostoje cije izjave su amortizovane vlastitom limarskom stupidnoscu, ovo sto je uradio Zeljko preti da izazove strahovite konsekvence. On je legenda, mozda najveci trener van USA ikada, covek cije reci imaju ogromnu tezinu, ikona kosarke. Njega slusaju svi. Mozemo samo da zamislimo kako ce na ovu bednu izjavu da reaguju oni koji su godinama mislili da se u KKP igra samo iz ljubavi, gutali Tegijeve kretenizme, slusali.o liku koji bi protiv Zvezde bio cak i da su na drugoj strani 11 Hitlera, bili bombardovani nekakvim pricama o aparthejdu i pasjim sinovima...

Zeljko se srozao ovime mnogo. Kao covek, kao strucnjak ce zauvek biti ono sto jeste.

Mislis da treba naci neku budalu koja ce snimati treninge Czv, voditi emisiju koju niko ne gleda, govoriti ono sto mu gazda naredi, ukljucivati Milovce koji mrze Srbe,  Zvezdase koji blate Partizan? Neko ko ce biti pristrasan i poslusan kao neka pudlica?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Mislis da treba naci neku budalu koja ce snimati treninge Czv, voditi emisiju koju niko ne gleda, govoriti ono sto mu gazda naredi, ukljucivati Milovce koji mrze Srbe,  Zvezdase koji blate Partizan? Neko ko ce biti pristrasan i poslusan kao neka pudlica?

Ne, nego reagovati adekvatno na ovu Zeljkovu vrlo opasnu izjavu koja moze da ima nesagledive posledice. A imati onako nesto kao Tegeltijina emisija je sramota.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

Ne, nego reagovati adekvatno na ovu Zeljkovu vrlo opasnu izjavu koja moze da ima nesagledive posledice. A imati onako nesto kao Tegeltijina emisija je sramota.

Hvala Bogu, pa nemamo slicne emisije i klovnove poput Pantica, Tegija i silovanog Perica...

Treba se ograditi od Andjusa-vracen je na fabricka podesavanja,  nije ni njemu lako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavijan2 said:

Nisam ništa lupnuo.

U FMPu je bio ratni štab DOSa. 2000.

Od Šešelja je dobio knjigu "Nebojša Čović mafijaška pudlica" što mu pripisujem u veće zasluge.

Što sad šuruje sa Vučićem?

Nagon za samoodržanjem.

U FMP-u je bio ratni stav DOS-a...hehe...

 

Nagon za samoodrzavnje je epic u moru svega sto se cita ovde svakodnevno. Nemoj da ga branis, zakopvas ga jos vise..eh jos ako dodje jedan coek i kaze ja sam za covica jer imam nagon za smoodrzavanje..

 

Ej ti sto si usao u sns i surujes sa naprednjacima??? Pa brate imam nagon za samoodrzavanjem :))

Link to comment
Share on other sites

A on je čovek iz politike koji u košarci nije imao mesto dok ga tamo nije postavila ta ista politika. Pa je onda kroz sport i politički napredovao. – rekao je za Čovića Savić u razgovoru za Kurir.

https://www.sportskacentrala.com/2022/02/23/savic-odgovorio-na-covicev-poziv/

Sva sreća pa je njegov šef kog zdušno brani došao tu zbog sportskih zasluga...

Btw Čović je nekad (nebitno kad i koliko uspešno) trenirao košarku, pitanje od milion dolara je da li je Ostoja ikad šutnuo na koš pre nego što je postavljen na ovu sadašnju funkciju. Da ne govorim o tome da je Čović zaslužan za stvaranje i razvoj dosta igrača koji su prošli kroz reprezentaciju a ponikli su u FMP, kao i da su mladi igrači prvo FMP pa kasnije i Zvezde pod Čovićem više puta bili prvaci Evrope u svojoj kategoriji.

Odmah da se distanciram, o Čoviću kao političaru i kao čoveku (mada po meni prvo isključuje drugo) uopšte nemam lepo mišljenje i mislim da je đubre i ljiga ali stavljanje njega i limara kao košarkaških radnika u isti nivo je teško sranje od koga god da bude izrečeno a naročito od čoveka iz košarke poput Savića.

Mada, u nastavku teksta se može videti da tu ima puno besa i lične sujete tako da njegovo rezonovanje uopšte i ne čudi - više čudi to što je ušao u blato sa Nebojšom Čovićem.

Partizan ima ozbiljne ljude u upravi i verovatno najjači upravni odbor u sportu. Sastavljen je od ljudi koji imaju ime i ugled u Srbiji i koji prate Partizan svuda. Čitam da Čović priča a da nije na istom nivou sa našom upravom. Pa i ja mislim da nije. Ko je u Upravnom odboru Zvezde? Zna li iko?

Zanimljiva konstatacija...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Martin Mystere said:

A on je čovek iz politike koji u košarci nije imao mesto dok ga tamo nije postavila ta ista politika. Pa je onda kroz sport i politički napredovao. – rekao je za Čovića Savić u razgovoru za Kurir.

https://www.sportskacentrala.com/2022/02/23/savic-odgovorio-na-covicev-poziv/

Sva sreća pa je njegov šef kog zdušno brani došao tu zbog sportskih zasluga...

Btw Čović je nekad (nebitno kad i koliko uspešno) trenirao košarku, pitanje od milion dolara je da li je Ostoja ikad šutnuo na koš pre nego što je postavljen na ovu sadašnju funkciju. Da ne govorim o tome da je Čović zaslužan za stvaranje i razvoj dosta igrača koji su prošli kroz reprezentaciju a ponikli su u FMP, kao i da su mladi igrači prvo FMP pa kasnije i Zvezde pod Čovićem više puta bili prvaci Evrope u svojoj kategoriji.

Odmah da se distanciram, o Čoviću kao političaru i kao čoveku (mada po meni prvo isključuje drugo) uopšte nemam lepo mišljenje i mislim da je đubre i ljiga ali stavljanje njega i limara kao košarkaških radnika u isti nivo je teško sranje od koga god da bude izrečeno a naročito od čoveka iz košarke poput Savića.

Mada, u nastavku teksta se može videti da tu ima puno besa i lične sujete tako da njegovo rezonovanje uopšte i ne čudi - više čudi to što je ušao u blato sa Nebojšom Čovićem.

Partizan ima ozbiljne ljude u upravi i verovatno najjači upravni odbor u sportu. Sastavljen je od ljudi koji imaju ime i ugled u Srbiji i koji prate Partizan svuda. Čitam da Čović priča a da nije na istom nivou sa našom upravom. Pa i ja mislim da nije. Ko je u Upravnom odboru Zvezde? Zna li iko?

Zanimljiva konstatacija...

Kad Zvezdas udje u grobarsko ruho, pa bude veci katolik od pape.

Jer poturici niko me  veruje, ako je Turcin krvav do lakata-on mora do ramena...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A zašto vi mrzite Duleta?

 

Ja Čovića ne mrzim. Gadim ga se jer je spreman na sve, maliciozan i sujetan čovek malog duha. Pritom, to ne znači da ga potcenjujem, organizaciono je sposoban tip. Posle drmanja koševa i pljuvanja u Železzniku nemamo šta da pričamo o tome kako je Ostoja (kakav god sns ljigavac bio) neki antipod Čoviću. Sumnjam da bi on dobacio do tog nivoa pokvarenosti.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Kad Zvezdas udje u grobarsko ruho, pa bude veci katolik od pape.

Jer poturici niko me  veruje, ako je Turcin krvav do lakata-on mora do ramena...

Nemoj biti toliko ličan.

Nije Zenici lako. Lepe pare lapa u Partizanu, mnogo veće nego za vreme svoje uglavnom neuspešne menadžerske karijere. Mora se to opravdati.

2 minutes ago, Barkley#34 said:

A zašto vi mrzite Duleta?

 

Ja Čovića ne mrzim. Gadim ga se jer je spreman na sve, maliciozan i sujetan čovek malog duha. Pritom, to ne znači da ga potcenjujem, organizaciono je sposoban tip. Posle drmanja koševa i pljuvanja u Železzniku nemamo šta da pričamo o tome kako je Ostoja (kakav god sns ljigavac bio) neki antipod Čoviću. Sumnjam da bi on dobacio do tog nivoa pokvarenosti.

 

 

Ma čuvajte Ostoju kao zenicu oka svoga. U sledećoj podeli vam dolazi Marjan Rističević ili Vladanka.

Link to comment
Share on other sites



A zašto vi mrzite Duleta?
 
Ja Čovića ne mrzim. Gadim ga se jer je spreman na sve, maliciozan i sujetan čovek malog duha. Pritom, to ne znači da ga potcenjujem, organizaciono je sposoban tip. Posle drmanja koševa i pljuvanja u Železzniku nemamo šta da pričamo o tome kako je Ostoja (kakav god sns ljigavac bio) neki antipod Čoviću. Sumnjam da bi on dobacio do tog nivoa pokvarenosti.
 
 


Apsolutno se slažem - maliciozan i sujetan tip i tu bar kod mene njena dileme.

Ipak, ono što kod njega "impresionira" jeste ta "sposobnost" da natera svoje sportske protivnike, čak i one od kojih se to nikako ne bi moglo očekivati, da pokažu u najmanju ruku isti stepen sujete i malicioznosti (videti pod Žoc i izjava o povredi Smailagića).

I da, Ostoja jednostavno ni po čemu ne može da bude u istoj ravni sa Čovićem, bilo da je to nešto pozitivno ili negativno.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

A zašto vi mrzite Duleta?

 

Ja Čovića ne mrzim. Gadim ga se jer je spreman na sve, maliciozan i sujetan čovek malog duha. Pritom, to ne znači da ga potcenjujem, organizaciono je sposoban tip. Posle drmanja koševa i pljuvanja u Železzniku nemamo šta da pričamo o tome kako je Ostoja (kakav god sns ljigavac bio) neki antipod Čoviću. Sumnjam da bi on dobacio do tog nivoa pokvarenosti.

 

 

Čović je pljuvao i drmao?

Pošto kapiram da to nikad ne bi palo na pamet nekome iz grupe zvane Delije Sever, bez da im je neko rekao da urade.

Fini momci u slobodno vreme.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Nemoj biti toliko ličan.

Nije Zenici lako. Lepe pare lapa u Partizanu, mnogo veće nego za vreme svoje uglavnom neuspešne menadžerske karijere. Mora se to opravdati.

Ma to rade svi kad odu tamo, dovoljno je pogledati reakciju u desetoj sekundi meca Avramovica, kad je "iznudio" faul od strane Voltersa i sve ti jasno...

Ili kad je onaj Cvetkovic pokusao da da kos kad je dobio dandaru od Dangubica.

Ili onaj sto mu je krv crvena pa moli da mu se oprosti ruzna proslost...

Pa i taj Zeljko je bio Zvezdas, Novica Velickovic...

Ja nemam problem sto je Darko Kovacevic grobar, i ko zna ko sve ne, ali kod njih mora ds prodjes inicijaciju, ne mozes preko noci da postanes prvi golman kad je to Radisa Ilic 🤣.

Ne samo da mozes, nego mozes da budes i kapiten, legenda... 

Secam se posle svetskog prvenstva kako su grobari bili kivni na njega, jer je primio neke sugave golove od Australije, da bi posle samo par meseci postao heroj, odjednom je legenda zbog odbranjenog penala Podolskom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Martin Mystere said:


 

 


Apsolutno se slažem - maliciozan i sujetan tip i tu bar kod mene njena dileme.

Ipak, ono što kod njega "impresionira" jeste ta "sposobnost" da natera svoje sportske protivnike, čak i one od kojih se to nikako ne bi moglo očekivati, da pokažu u najmanju ruku isti stepen sujete i malicioznosti (videti pod Žoc i izjava o povredi Smailagića).

I da, Ostoja jednostavno ni po čemu ne može da bude u istoj ravni sa Čovićem, bilo da je to nešto pozitivno ili negativno.

 

Slažem se, uvek izaziva najgore od svih. Isto tako, Ostoja nije njegova liga u svakom pogledu, isto se slažem.

 

7 minutes ago, Crni said:

Ma to rade svi kad odu tamo, dovoljno je pogledati reakciju u desetoj sekundi meca Avramovica, kad je "iznudio" faul od strane Voltersa i sve ti jasno...

Ili kad je onaj Cvetkovic pokusao da da kos kad je dobio dandaru od Dangubica.

Ili onaj sto mu je krv crvena pa moli da mu se oprosti ruzna proslost...

Kod vas ni ne stignu do prolaska kroz inicijaciju, videti pod Birmančević. Eventualno, ako izdaju ''svetu stvar'' budu napadnuti u busu ili usmere platu tamo gde treba.

Just now, Setite se 2011 said:

 

 Ajde neka bude da ga mrzimo ali retko će neko za njega reći  da nije (bio)  vrhunski trener 

Ih, buraz, načitao sam se na ovom forumu i takvih stvari.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Barkley#34 said:

A zašto vi mrzite Duleta?

 

 

A sta ima da se voli kod nekog kome mrznja iz ociju kipti?

Covek je pakosan, zloban, manipulator, zajedljiv, bahat i kao takav nije mogao da naoravi uspeh u zdravim sredinama, osim u Partizanu.

O onom slihtanju Bosancima tek ne treba pricati. 

Covek koji je kao Kolumbo Ameriku, spoznao cari Mese Selimovica, Dobrice Cosica i Ive Andrica u petoj deceniji, ne moze u meni izazvati divljenje.

Verujem da je sada negde na Branku Copicu.

Umesto sto se bavio "Prozorom" bolje da je ucio engleski, posto vidim da je isplacen od Ostoje, a verujem da nije lako od rumunskih novaca kupiti novu sliku.

Edited by Crni
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro, nisi toliko naivan, ne ubeđuj me u suuprotno.

S obzirom da si napisao sa puno samopouzdanja, očekivao sam da sam propustio neki dokaz za tu tvrdnju. 

Ovako, ostaće samo tvoj subjektivni doživljaj. 

Da dodamo onda Čoviću i krađu pehara u dosije i gađanje EL sudija četvrtkom uveče kao razonodu, pošto to ne mogu navijači sami da smisle. 

 

Mislim, ozbiljno, pljuvanje Vlade Jovanovića je naredio Čović? Da je bar bio DV, pa bih onda i prihvatio tu ideju. 

Link to comment
Share on other sites

Nije naredio ali je napravio sve uslove da se to dei. Kao nismo znali šta će se dogoditi u Železniku, bilo je pitanje samo koja će se varijanta izabrati i ničim se nije sprečilo ili apelovalo da se smire strasti. Ah, da, i za to je bio kriv Dule. Ali dobro, za sve loše su krive Delije, a sve što ima veze sa klubom CZ i ostalom publikom je čisto kao suza. Važi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, tj Grobari, mojne na takvu velicinu ko Covic da udarate, to je rak rana...jer Zvezdasi uvek krenu u fazonu jeste Covic takav, ali setite se 96 i 2011..tako neki isti ili slicni kazu...a vidis gradi se, daje pomoc...ili u najboljem slucaju svi su isti.

 

Davno sam prestao da razmisljam da takvi ludi mogu da se promene kao i sama zemlja, ali mogu bar sebe da zadovoljim..unervozim se samo u saobracaju...ovo ostalo me ne dotice...

Ipak najveci umobolnik i to 1/1 je Tegeltija, ono je opasno oboleo covek.  Ko su tu jos goveda..Grbovic, Ostoja..Danilovic..ostale ne bih ubacivao bar ne u moju masinu.

Edited by Devil In My Pants
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...