Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

44 minutes ago, pavijan2 said:

Osnovali su ga neki ljudi?

Znaš li njihova imena, ko su oni, čime su se bavili?

Da budem iskren ne znam imena. 

 

@Kooineeperk

 

Ostoja priča onoliko koliko mu je dopušteno, neće i ne sme izaći iz tog šablona. 

Svestan si da nemam koga da pitam i da odgovore neću dobiti. Možda za 10ak godina, kad i ako Nebojša ostavi nešto iza sebe. Verujem da će porodično stablo Čovića još dugo gazdovati, pustili su korenje, sledeći je Fića. 

 

@berti

 

Ne postoji univerzum u kojem je limar veće smeće od tvog gazde. 

 

Ps. Moji idoli detinjstva su Sale x2, Palja, Želimir, Divac, Rebrača. Mlađim generacijama Dule, a opet kakav god da je, za tvog gazdu je svetac sa sve oreolom oko glave.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

Ostoja priča onoliko koliko mu je dopušteno, neće i ne sme izaći iz tog šablona. 

Svestan si da nemam koga da pitam i da odgovore neću dobiti. Možda za 10ak godina, kad i ako Nebojša ostavi nešto iza sebe. Verujem da će porodično stablo Čovića još dugo gazdovati, pustili su korenje, sledeći je Fića. 

 

Ne bih bas rekao da Ostoja razume gde i kako udara. Pogotovo po ovom poslednjem intervjuu. Sablona tu nema. 

 

Imas da pitas. Ako imas sta argumentovano, svakako ima ko da te saslusa, u krajnjem slucaju pisi ovde. 

2 minutes ago, Kronostime said:

Stecajna prodaja?

 

tenor.gif.d52d2957e83a5c10ed3c98f42a0ac350.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Instinkt said:

On laje, ali tačno zna koliko mu je lanac dug. 

Ako bude prilike, prokomentarisaćemo ovih dana malo ove tabelice. Sad bih fokus prebacio na KRK, malo prozivanja uoči i nakon finala 😁

Iskreno, ove nove nisam ni pogledao, samo one za igrace i strucni stab. A jos manje uporedjivao sa APR izvestajima 🙂 ali ajde, ako nadjes neka neslaganja, hajde da prokomentarisemo. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pavijan2 said:

@Instinkt imena ne znas a ostoju znas da kritikujes.

 

Ne razumem. Ostoja predstavlja sve ono što se kosi sa mojim uverenjima.

Nebojša zastupa sve vrednosti koje su kod mene alert za [loš čovek]

Ko je osnovao KK Partizan 1945, ne znam, nisam svedočio, i ne znam šta su radili konkretno. Nisam čak ništa ni čuo na tu temu, pa da bar imam predstavu o čemu se radi. Slutim da želiš da mi kažeš, slušam

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Instinkt said:

Da budem iskren ne znam imena. 

 

@Kooineeperk

 

Ostoja priča onoliko koliko mu je dopušteno, neće i ne sme izaći iz tog šablona. 

Svestan si da nemam koga da pitam i da odgovore neću dobiti. Možda za 10ak godina, kad i ako Nebojša ostavi nešto iza sebe. Verujem da će porodično stablo Čovića još dugo gazdovati, pustili su korenje, sledeći je Fića. 

 

@berti

 

Ne postoji univerzum u kojem je limar veće smeće od tvog gazde. 

 

Ps. Moji idoli detinjstva su Sale x2, Palja, Želimir, Divac, Rebrača. Mlađim generacijama Dule, a opet kakav god da je, za tvog gazdu je svetac sa sve oreolom oko glave.

 

Idealno bi bilo da je umesto Covica na celu Zvezde bio neko tipa Kaponje, Branka Kovacevica. Neki mutonja koga bi desperadosi tipa revolveras, Dule ili Ostoja smazali za dorucak. Da ona Duletova oko vrednog treniranja Zvezde i mozda pobede vecno potraje. Jbg, zalim slucaj.

Slavili ste pobede pod kofercetom Dacica i Eskobarovog jarana Radojice, a gadna vam torba Covica

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@berti

 

Iz priloženog stičem utisak da bi ti sutra potpisao da ti recimo Nataša Kandić i Sonja Biserko naslede gazdu na čelu kluba ako je to cena uspeha. Kul, drago mi je da smo to apsolvirali. Meni je gadna ta torba, a sad se pitam zašto tebi nije?

 

@Decembarski

 

U Koprivicu, Smailagića, Vukčevića, i recimo Trifunovića je uloženo ravno 0 dinara. Molim lepo. Umalo se odomaćila teza o nekim silnim milionima koje smo spucali na talente, sreća pa je dotični tviteraš demantovao a ti podelio sa nama 😁

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Instinkt said:

Iz priloženog stičem utisak da bi ti sutra potpisao da ti recimo Nataša Kandić i Sonja Biserko naslede gazdu na čelu kluba ako je to cena uspeha. Kul, drago mi je da smo to apsolvirali. Meni je gadna ta torba, a sad se pitam zašto tebi nije?

 

 Njih dve , makar imaju isti stav svih ovih godina za razliku od DV-a , čiji smo stav o ratovima u ex -Yu saznali 2015-te , kad je postao selektor BiH . Do tada je sps ( zločinačka organizacija) bila sasvim prihvatljiva 

 

28 minutes ago, Instinkt said:

U Koprivicu, Smailagića, Vukčevića, i recimo Trifunovića je uloženo ravno 0 dinara

 

 Sve se menja osim mantre da se u kkp igra iz ljubavi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Instinkt said:

@berti

 

Iz priloženog stičem utisak da bi ti sutra potpisao da ti recimo Nataša Kandić i Sonja Biserko naslede gazdu na čelu kluba ako je to cena uspeha. Kul, drago mi je da smo to apsolvirali. Meni je gadna ta torba, a sad se pitam zašto tebi nije?

 

@Decembarski

 

U Koprivicu, Smailagića, Vukčevića, i recimo Trifunovića je uloženo ravno 0 dinara. Molim lepo. Umalo se odomaćila teza o nekim silnim milionima koje smo spucali na talente, sreća pa je dotični tviteraš demantovao a ti podelio sa nama 😁

A jel ti gadni paketići Radojice i koferce Dacica?  Daj to da apsolviramo. Jesu ili nisu, to nema veze se rezultatima. Kao sto Coviceva torba nema veze sa rezultatima.

Stvar je u tome sto vase slavne protuve minimizirate, a tudje vazda pominjete.

Kandicka, Biserko... Pa i vas general ima  iste stavove o nekim stvarima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moguce  da je Vujcin toliko malouman, meni vec muka da svako finale neko hoce da nas pokrade...rade svi protiv Covica..Zvezdu ceka masakr itd...Koji su to bolesni umovi to je neverovatno. Valjda docekam jednog dana da Zvezda bude sto je nekad bila, bunt protiv lose vlasti i kvalitetna ekipa u upravi, gospoda....

 

Toliko mrzenje, ovo je prebolesno..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 Njih dve , makar imaju isti stav svih ovih godina za razliku od DV-a , čiji smo stav o ratovima u ex -Yu saznali 2015-te , kad je postao selektor BiH . Do tada je sps ( zločinačka organizacija) bila sasvim prihvatljiva 

 

 

 Sve se menja osim mantre da se u kkp igra iz ljubavi

Dejan Radonjic bese selektor kod Mila ili mi se cini?:smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Setite se 2011 said:

 Njih dve , makar imaju isti stav svih ovih godina za razliku od DV-a , čiji smo stav o ratovima u ex -Yu saznali 2015-te , kad je postao selektor BiH . Do tada je sps ( zločinačka organizacija) bila sasvim prihvatljiva 

 

Zna se stav DV-a o svemu na svetu, a zavisi od toga odakle pare dolaze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...