Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

4 minutes ago, McLeod said:

Zasto izbegavas odgovor na jasno postavljeno pitanje? P.S. ja tebe za ovo podmetanje necu prijaviti, iako je kaznjivo po pravilniku.

Prvo dokažeš to što si napisao pa ćeš dobiti odgovor?

Nismo klinci da preskačemo red, ti si optužio pa iznesi dokaze na videlo a ne da sad ti postavljaš pitanja.

 

Edited by laki perkos
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje dokazao, jer da nisam, ti ne bi imao problem da kazes jeste, Amfilohije je ratni huskac. Ja bih te onda pitao zasto onda prijavljivanje i dizanje tenzija na forumu zbog posta Pristevca, jer nisi se zalio zbog tona u kom je napisan post, vec zbog vredjanja Amfilohija, pa jos dodao i vernike, da bi bilo efektnije, i onda bi sam sebi skocio u usta, zbog cega, jelte, ne mozes da odgovoris na prosto pitanje, cak i ako mislis da Amfilohije jeste ratni huskac. Sam si sebe doveo u tu poziciju i dokazao moju poentu, sad ti ostaje samo pokusaj podmetanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vesto ti vrdas ali nista ti nisi dokazao posto nigde neces naći napisano da ja podrzavam ratne zločince ili ratne huškače.  Ovo sto sad pokuaavas ja klasika ovih danasnjih "novinara" da ti i.postave i odgovore na pitanje istovremeno a to ne pali na jednom civilizovanom forumu. Nismo na pinku ili informeru pa da samo ti postavljas pitanja i sam.dajes odgovore. Ja sam uporan i čekaču da izbriseš podmetačinu. Naravno svakog od moderatora posebno obavestavam o tome kako zloupotrebljavas funkciju moderatora. Eno vidi onaj eddard sa kojim se nikad nisam slagao napisao svoj stav ja odgovorio i idemo dalje. Ti si malo previse dao sebi za pravo da procenjujes po svom nahođjenju ko je nazadan 

Link to comment
Share on other sites

Slobodno nastavi da se zakopavas, podmeces i lazes.

 

Na sva pitanja sam ti odgovorio, cak i na ona koja nisi postavio. Takodje sam ti postavio jedno jednostavno pitanje, na koje nisi dao odgovor.

 

Mozes da me nazivas novinarom Pinka do ujutru, ja jesam dao odgovor jer si mi ga ti uskratio, ali ne treba da budes mnogo pametniji od novinara Kurira, Informera ili Pinka da zakljucis zasto nisi dao odgovor i koji je odgovor na to pitanje.

 

Vrlo nevesto pokusavas to da zatrpas i izbegnes.

 

Necu ti vise smetati, dokazao sam sta sam hteo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dokazao si ti nista jer ne treba ja tebi.da odgovaram.na pitanja nego da ti konkretno izneseš ovde moj citat u kojem veličam nekog ratnog huškača ili zločinca. Optuzio si me i i red je da ti te optuzbe dokazeš ili da povučeš napisano. To što se tebi nesto čini ili priviđa je totalno nebitno u raspravi na forumu. Za tako teske optuzbe trebalo bi i dokaze da izneseš a ne da ti ispituješ. Još ti nije kasno da pobrišeš one gluposti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, laki perkos said:

Naravno da tražim  kaznu za vređanje Mitropolita Srpske Pravoslavne Crkve kojeg ti i tvoja komunjarska bratija koja je i zakuvala ratove proglašavate ratnim huškačem i ali vešto isturate onog jadnika koji boluje od mržnje prema Srbima da to i napiše.

Ovo nije tvoj lični forum pa da ti nekog proglašavaš ratnim huškačem i ratnim zločincem 

11 minutes ago, laki perkos said:

Dokazao si ti nista jer ne treba ja tebi.da odgovaram.na pitanja nego da ti konkretno izneseš ovde moj citat u kojem veličam nekog ratnog huškača ili zločinca. Optuzio si me i i red je da ti te optuzbe dokazeš ili da povučeš napisano. To što se tebi nesto čini ili priviđa je totalno nebitno u raspravi na forumu. Za tako teske optuzbe trebalo bi i dokaze da izneseš a ne da ti ispituješ. Još ti nije kasno da pobrišeš one gluposti.

 

Evo izvoli dragi Perkose, ceo citat kojim si pod jedan prekrsio prava foruma i ad hominem kvalifikacijama sebi izbio bilo kakvo pravo da zahtevas bilo sta, drugo, pokazao da podrzavas i postujes Amfilohija Radovica, ratnog huskaca i korumpiranog popa, trece, zapetljao se toliko da sad ne mozes da se izvuces osim nekim neuspesnim pokusajima da prebacis loptu na drugu stranu i samo se sve dublje zakopavas.

 

Cak je i meni tuzno da gledam koliko si sam sebe zakopao i nastavljas dalje.

 

Zato cu da zavrsim ovu diskusiju ovde, sve je jasno, samo bih zamolio kolege da te za podmetanje i vredjanje ne kaznjavaju.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Umesto toga cu to poruciti da iste praktikujes na nekim nacionalno osvescenim mestima diljem interneta, koji velicaju ratne huskace i zlocince

 

Perkose, ne branim Meka ali evo šta je napisao. Nije direktno napisao da veličaš ratne zločince..

 

Ni meni se ne dopada što stvarno deluje da je na ovom forumu poželjno misliti isto. Misliti isto je jednoumlje, ili grešim? 

 

Ja nemam neko posebno mišljenje o Mitropolitu Amfilohiju ali ne mogu i nikada neću za njega reći-napisati da je sotona.

 

Izvinjavam se što sam upala u ovu raspravu..

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, McLeod said:

 

Evo izvoli dragi Perkose, ceo citat kojim si pod jedan prekrsio prava foruma i ad hominem kvalifikacijama sebi izbio bilo kakvo pravo da zahtevas bilo sta, drugo, pokazao da podrzavas i postujes Amfilohija Radovica, ratnog huskaca i korumpiranog popa, trece, zapetljao se toliko da sad ne mozes da se izvuces osim nekim neuspesnim pokusajima da prebacis loptu na drugu stranu i samo se sve dublje zakopavas.

 

Cak je i meni tuzno da gledam koliko si sam sebe zakopao i nastavljas dalje.

 

Zato cu da zavrsim ovu diskusiju ovde, sve je jasno, samo bih zamolio kolege da te za podmetanje i vredjanje ne kaznjavaju.

Iz ovog si ti pronasao da ja podrzavam ratne zlocince i ratne huškače?  Ne znam sta da ti kazem vec da te žalim i nadam se da ćeš uspeti da se izvučeš iz te pošasti u koju si upao. Jos jednom moram da ti ukazem da to sto se.tebi nesto pricinjava i sto svuda oko sebe vidiš tatne huškače i zlocince je samo tvoj problem a ja necu dozvoliti da me neko neopravdano svrstava u ratne huškače i zlocince. Probali su to mnogi i na starom forumu ali to jednoatavno ne moze da prođe. Čak su trazili da mi pronađu i privatno nesto lose kako bi me na forumu ocrnili ali ćorak. Istina kaznavali su me i za semenke ali su uvek na kraju kad bi ohladili glavu poslali poruku izvinjenja. Ti si za sad drčan i ohol ali pokazace vreme kao i uvek ko je čista obraza a ko podmece.

23 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Perkose, ne branim Meka ali evo šta je napisao. Nije direktno napisao da veličaš ratne zločince..

 

Ni meni se ne dopada što stvarno deluje da je na ovom forumu poželjno misliti isto. Misliti isto je jednoumlje, ili grešim? 

 

Ja nemam neko posebno mišljenje o Mitropolitu Amfilohiju ali ne mogu i nikada neću za njega reći-napisati da je sotona.

 

Izvinjavam se što sam upala u ovu raspravu..

Nije sija nego vrat, akomu se ide na te forumu eto mu neka se ganja sa misom vacićem. Ja ne pristajem da me neki umišljeni lik svrstava u grupu protiv koje se borim ceo zivot. Njemu se prikazalo da ja veličam zločince😣

Edited by laki perkos
Link to comment
Share on other sites

Apropo Amfilohija:

 

 

 

 

Ovo svestenik?

Daleko od toga.

Ovakvi svestenici su oterali verujuce iz Crkve, a i nju uterali zilote i polupismen puk koji misli "da to tako valja"

Nit` manje Hriscanstva, nit` vise paganstine i poganstine.

Isto vazi i za svestenstvo ostalih religija.

Edited by Kronostime
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fancy said:

Risto Radović već 25 godina zavija Srbe u Crnoj Gori u crno.
Suština zla.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

25 godina u Crnoj Gori, a pre toga u Banatu, a pre Banata na Bogosloviji gde je poducavao dobar deo danasnjih  svestenika  - i posle se pitamo: odakle se pojavise ovi Ziloti?

Pretvorili su Crkvu u d.o.o., djubrad rasisticka i zatucana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kronostime said:

Pretvorili su Crkvu u d.o.o., djubrad rasisticka i zatucana.

 

Ne SVI. Postoje izuzeci.

 

Od ovakvih kao što je Amfi-kako ga zove jedna moja ex komšinica ljudi beže...

 

Ipak ne mogu za starca od 88 godina da kažem da je Sotona.

 

Ne mogu ni za Mićuna koji ima 90 godina da kažem da je izlapeo i da brka lončiće. Ne znam, tako sam vaspitana..da ne vređam stare ljude.    

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

 

Ne SVI. Postoje izuzeci.

 

Od ovakvih kao što je Amfi-kako ga zove jedna moja ex komšinica ljudi beže...

 

Ipak ne mogu za starca od 88 godina da kažem da je Sotona.

 

Ne mogu ni za Mićuna koji ima 90 godina da kažem da je izlapeo i da brka lončiće. Ne znam, tako sam vaspitana..da ne vređam stare ljude.    

Naravno da postoje izuzeci, ali ovi najglasniji su pretvorili Crkve i veru  u rijaliti show, a ne udhovnost.

Link to comment
Share on other sites

Na PDF Politika je pravilo da se iskljucivo kaznjava vredjanje i omalovazavanje drugih forumasa. To ne vazi za politicare i druge javne licnosti koji su podlozni kritici i nesto ostrijem recniku.

 

O Amfilohiju i polozaju Srba u Crnoj Gori mozete nastaviti na predvidjenoj temi. Hvala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

On 2/6/2020 at 2:14 PM, laki perkos said:

vešto isturate onog jadnika koji boluje od mržnje prema Srbima

...

1 hour ago, pavijan2 said:

pet puta ti kazem da je sa tobom nemoguc bilo kakav dijalog jer mrzis sve srpsko i ti opet.

 

...

 

palo mi je sad na pamet kako bi ovi postovi bili ocijenjeni na nekom cro-vox boardu. dakle tamo gdje vecinu cine Hrvati. recimo, na nekom forumu gdje se okupljaju navijaci zagrebackog Dinama, pa u slobodno vrijeme, izmedju utakmica, i kladionica, prokomentiraju i hrvatsku politicku zbilju. hmmm... bogami, ja tu ne bih imao skoro pa nikakvu zamjerku. mogu cak reci da bih bio iznenadjen. pazi ti samo, da neki hrvatski pavijan cak 5 puta ponavlja da je, citiram, bilo kakav dijalog s ustasama nemoguc. pa to bi, fakat, bilo fantasticno. dakle u tom jednom hipotetickom kondicionalu drugom, ja bih bio ugodno iznenadjen. a mislim i vi. medjutim ovo nije hrvatski, vec srpski forum, odnosno forum na kojem vecinu cine Srbi. moderacija bi stoga mogla obratiti paznju na gore citirane konstrukcije jer one ne sluze samo da bi se nekoga otjeralo, osudilo na linc, ili pak izopcilo, vec i da se na platformu ovog boarda zabije nacionalisticka trobojnica. a takva trobojnica, uvijek, i svuda, leprsa samo crnom bojom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se, Vjeko, učesnici te rasprave su upozoreni. Na ovom bordu, bar dok je sadašnja moderacija prisutna, neće biti dozvoljeno nikakvo prebrajanje krvnih zrnaca i pobadanje nacionalističkih zastava. Samo zato što perkos i Pristevac imaju lični sukob koji traje već godinama i koji je uzrok ovakvih postova, smo preko ovoga prešli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo za informaciju ja ucestvujem na tri hvratska foruma(hrhb, hercegbosna, s-net) i nikad priblem imao nisam sa moderatorima zato sto ljudi drze do principa, ne zanima ih ko je koje vere i nacije dok se postuju pravila. Ovde na ovom forumu apsolutno me ne zanima ko je od ucesnika koje nacije vec samo pratim pisanje pa kad neko prekrsi pravila reagujem. Lik pod nickom Pristevac je meni totalno nepoznat i nebitan lik ali on zna moje licne podatke i zloupotrebio ih je mnogo puta. Ja i ne  krijem ko sam i odakle sam ali ne dozvoljavam da to neko zloupotrebi kao sto je on uradio istrazujuci po Pristini sta sam ja radio za vreme rata kako bi imao podatak da me izblamira na forumu b92.Ovde se iz neke lazne korekrnosti trpi njegovo šovinističko pisanje posto smatraju da.je on Albanac pa nece da ga uvrede. Zasluzuio je i to ne zbog uvreda prema meni ( on mene ne moze da uvredi)da odavno bude trajno banovan ali gleda mu se kroz prste. Takav rad moderacije unistio je forumb92 a veliki deo moderatora koji je bio tamo to mi.je i priznao kasnije kad je napustao taj.forum. Napisao sam vec u prepsici moderatorima da ako ima u mojim komentarima prekrsaja odamah kaznjavajte. Prosao sam ja kazne i od 30 i 60 dana čak bio i trajno.banovan( sa punim pravom) pa zivot ide dalje. Ja ovde pisem u svoje ime, niti sam bot, niti aktvista neke stranke a nisam ni čovićev sendvičar. Kad bi brojali krvna zmca najmanje imam srpske krvi tako da bi stvarno vise eddard i njegova ekipa  bi trebali da se probude i progledaju bez ikakvih predrasuda ko i sta pise na ovom forumu. 

Edited by laki perkos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vjekoslav

nigde nisam uvredio coveka, niti ga nazvao ustasom, balijom, siptarom, cetnikom.

jednostavno ako covek za sve krivi zlocinacku srbiju, zlocinacku SPC, sa njim nema polemike.

niti mi smeta to sto on mrzi srbe, niti to osudjujem, niti ulazim u njegove razloge. jednostavno to konstatujem kao cinjenicu.

inace kao velkosrpski nacinalista na avataru drzim srbocetnickog zlikovca Jaku Blazica.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

@Vjekoslav

nigde nisam uvredio coveka.

 

 

Nisi. Samo si mu nacrtao metu na čelu, kao što na sportskom delu foruma radiš kad se ne slažeš sa nekim ko kritikuje nešto oko CZV ti mu zalepiš etiketu da ili mrzi CZV ili je prikriveni partizanovac, jer nemoguće da neko kome je CZV blizu srca upućuje kritike umesto bezrezervne podrške igračima i stručnom štabu.

 

5 minutes ago, pavijan2 said:

jednostavno ako covek za sve krivi zlocinacku srbiju, zlocinacku SPC, sa njim nema polemike.

 

I ti si mene xy puta nazivao grobarom i mrziteljem CZV, pa ja i dalje (do duše sve više i više zvanično) diskutujem s tobom.

7 minutes ago, pavijan2 said:

niti mi smeta to sto on mrzi srbe, niti to osudjujem, niti ulazim u njegove razloge. jednostavno to konstatujem kao cinjenicu.

 

A nda postavim sebi pitanje: kako je moguće diskutovati s čovekom koji svoje mişljenje i svoj stav uzima za ČINJENICU koju uz put samo konstatuje kao takvu, znači završena diskusija na temu. A "kontra strana" nek pobija tu "činjenicu" koju si ti uz put pomenuo.

9 minutes ago, pavijan2 said:

inace kao velkosrpski nacinalista na avataru drzim srbocetnickog zlikovca Jaku Blazica

 

Zato što je gomilu puta pokazivao svoj je zvezdaštvo neartikulisano, lupao se po grbu, a ne zato što je slovenački državljanin, ... jednom rečju bio Vladimir Štimac, al pošto je stranac, to je super, pa mu ostale mane koje Ştimcu opravdano spočitavamo i zameramo, prećutkujemo i tolerišemo.

 

P.s. 

 

i Alen Omić je slovenac, pa ga nešto ne vidim na avataru tvome :whistling:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, laki perkos said:

Prvo za informaciju ja ucestvujem na tri hvratska foruma(hrhb, hercegbosna, s-net) i nikad priblem imao nisam sa moderatorima zato sto ljudi drze do principa, ne zanima ih ko je koje vere i nacije dok se postuju pravila. Ovde na ovom forumu apsolutno me ne zanima ko je od ucesnika koje nacije vec samo pratim pisanje pa kad neko prekrsi pravila reagujem. Lik pod nickom Pristevac je meni totalno nepoznat i nebitan lik ali on zna moje licne podatke i zloupotrebio ih je mnogo puta. Ja i ne  krijem ko sam i odakle sam ali ne dozvoljavam da to neko zloupotrebi kao sto je on uradio istrazujuci po Pristini sta sam ja radio za vreme rata kako bi imao podatak da me izblamira na forumu b92.Ovde se iz neke lazne korekrnosti trpi njegovo šovinističko pisanje posto smatraju da.je on Albanac pa nece da ga uvrede. Zasluzuio je i to ne zbog uvreda prema meni ( on mene ne moze da uvredi)da odavno bude trajno banovan ali gleda mu se kroz prste. Takav rad moderacije unistio je forumb92 a veliki deo moderatora koji je bio tamo to mi.je i priznao kasnije kad je napustao taj.forum. Napisao sam vec u prepsici moderatorima da ako ima u mojim komentarima prekrsaja odamah kaznjavajte. Prosao sam ja kazne i od 30 i 60 dana čak bio i trajno.banovan( sa punim pravom) pa zivot ide dalje. Ja ovde pisem u svoje ime, niti sam bot, niti aktvista neke stranke a nisam ni čovićev sendvičar. Kad bi brojali krvna zmca najmanje imam srpske krvi tako da bi stvarno vise eddard i njegova ekipa  bi trebali da se probude i progledaju bez ikakvih predrasuda ko i sta pise na ovom forumu. 

Oko ovoga se delimicno slazem. Pristevac je provokator na ovom forumu kome se mnogo "gledalo kroz prste"- iz ko zna kojih razloga. A covek jednostavno ima nameru da malo zahebava raju na ovom forunu! 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...