Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, oubrevo. said:

e bravo, sad sam hteo da pejstujem link, ostavicu samo ovo

 

Irving, who serves as a vice president on the executive committee of the players’ union, recently started following and liking Instagram posts from a conspiracy theorist who claims that “secret societies” are implanting vaccines in a plot to connect Black people to a master computer for “a plan of Satan.” 

Koji je to lik🤣🤣🤣 sreca pa zna pikat basketa

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

Hahaha koja glava je Irving.Da se ne bavi kosarkom bio bi onaj koji propagira te teorije zavere.

Kako to mislis bio bi?

Na svakim njegovim patikama ima onih trouglova i "svevidece oko",na soc. mrezama redovno kaci slike i kazivanja neke...pa dal je religija sta je ne znam ali nesto skroz drugacije svakako,da li su egipatski bogovi npr,ne znam nesto propagira svakako.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo price, ali meni je jedno od vecih iznenadjenja odluka Lejkersa da zamene Gasola Deandreom.
Ako je suditi po onome sto su prikazali prosle sezone, Dzordan je postao klasican sidras, predjasnjeg atleticizma ni na vidiku, a Gasol ce i sa 40 biti daleko bolji defanzivac. Plus sto sutira i za 3, dok ovaj ne pokusava van reketa.
Jedina logika mi je tu da su Lejkersi odlucili da uzmu vece ime, sto im je doduse oduvek bio trejdmark. A uklapa se i dovodjenje Vestbruka u taj koncept, kao i jos nekih veterana.
Mada opet moguce je da oni znaju nesto sto mi ne znamo, posto ga se i Memfis momentalno odrekao.
 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Ne znam da li je bilo price, ali meni je jedno od vecih iznenadjenja odluka Lejkersa da zamene Gasola Deandreom.
Ako je suditi po onome sto su prikazali prosle sezone, Dzordan je postao klasican sidras, predjasnjeg atleticizma ni na vidiku, a Gasol ce i sa 40 biti daleko bolji defanzivac. Plus sto sutira i za 3, dok ovaj ne pokusava van reketa.
Jedina logika mi je tu da su Lejkersi odlucili da uzmu vece ime, sto im je doduse oduvek bio trejdmark. A uklapa se i dovodjenje Vestbruka u taj koncept, kao i jos nekih veterana.
Mada opet moguce je da oni znaju nesto sto mi ne znamo, posto ga se i Memfis momentalno odrekao.
 

Deandre nije vec ime od Marc Gasola. Marc je Nba sampion, DPOY i jedan od najboljih C u zadnjih 10 godina u ligi.

Jednostavno su sjebali sa Drummondom, to su bas lose odradili. Kazu da je to bas veliki kamen spoticanja bio i udarac za Marca, da mu i ne kazu da nece igrati vec ga izbace iz ekipe a doveden da bude 1 centar sa jasnom ulogom. Zato je i hemija bila 0 bodova osim kod igraca koji su bili tu i sezonu prije.

Slazem se da je Marc korisniji od ove cepanice ali jednostavno je htio da se vrati kuci, da uziva u kosarci. 

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi mi super da se pojavi zakon po kojem su likovi poput Kajrija potpuno isključeni iz svega, posla, medija, sponzorstva, bilo kakvih aktivnosti u javnosti, a uključio bih i nekakvo obavezno lečenje / osnovnu školu... Da ne širim priču na glasačko pravo i ostalo. Ne znam da li su mi gadniji ovi iskreno bolesni nepismeni bolidi ili proračunati ćutljivci poput Lebrona ili Đokovića koji znaju da im bar 50% fanbasea ne dobacuje dalje od tablice množenja... 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Barkley#34 said:

Najbolje da ih jednostavno spalimo na lomači.

 

ne treba preterivati, dosta je i ovo sto fritrou spominje. 

 

totalno mogu da zamislim irvinga kako me strelja na ulici po kratkom postupku jer ima ovlascenja centralnog komiteta partije. 

 

to je ekipa kojoj nije problem i rat za zavari zarad svetih ciljeva. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo je pitanje trenutka kada će furanje politike uvažavanja mišljenja, prava na mišljenje i sledstveno jednakih prava za sve dovesti do pojave ovakvih umova, glasova pojačanih umrežavanjem sa istolažcima, a u kajrijevom slučaju i kintom i slavom... Teški trenuci su pred Silverom, a ja ću ga samo još više ceniti ukoliko bude beskompromisan. Ako Kajri i Nestorović dobiju premoć, praviću se da sam oduvek bio antivakser i bolid.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Bilo bi mi super da se pojavi zakon po kojem su likovi poput Kajrija potpuno isključeni iz svega, posla, medija, sponzorstva, bilo kakvih aktivnosti u javnosti, a uključio bih i nekakvo obavezno lečenje / osnovnu školu... Da ne širim priču na glasačko pravo i ostalo. Ne znam da li su mi gadniji ovi iskreno bolesni nepismeni bolidi ili proračunati ćutljivci poput Lebrona ili Đokovića koji znaju da im bar 50% fanbasea ne dobacuje dalje od tablice množenja... 

 

 

A šta bi trebalo Lebron, Đoković ili drugi vrhunski pikač lopte da ide i edukuje svoj fanbase? 

 

Kyrie je dijabola, jako mi je kad ga neki kategorišu kao inteligentnog tipa. Ne znam da li ima neku agendu ili je samo onako lud za sebe. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kako to mislis bio bi?

Na svakim njegovim patikama ima onih trouglova i "svevidece oko",na soc. mrezama redovno kaci slike i kazivanja neke...pa dal je religija sta je ne znam ali nesto skroz drugacije svakako,da li su egipatski bogovi npr,ne znam nesto propagira svakako.

Bolji su ovi s krstom i našim bogom 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oubrevo. said:

 

ne treba preterivati, dosta je i ovo sto fritrou spominje. 

 

totalno mogu da zamislim irvinga kako me strelja na ulici po kratkom postupku jer ima ovlascenja centralnog komiteta partije. 

 

to je ekipa kojoj nije problem i rat za zavari zarad svetih ciljeva. 

 

NIje mesto za ovu raspravu ali zanimljivo je kako si brzo prešao put od beskompromisnog branitelja ljudskih prava do ovoga.

 

Svaki put kad se krene sa pričom ''Sve njih _________________ isključiti iz _______________'' seti se da postoji šansa da neko drugi dobije mač ili olovku u ruke pa da ti budeš u grupi koja potpadne pod to. Druga mogućnost je da se nekom to osladi pa nastavi da širi krug onih koje bi zabranio, videti pod Francuska revolucija. Te propise donose i sprovode ljudi, ne božanska volja, nikad ne znaš u kom će smeru otići.

 

Već sada postoje zakoni kojima se može izaći na kraj sa takvim pajserima, samo što se ne sprovode. Ne vidim razloga da bi drugi bili uspešno sprovođeni. Ja intimno pomislim mnogo gore stvari prema onima koje prezirem ali ne tražim da se to stavi u zakon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34

mojne da pises nije mesto za ovu raspravu ali pisem 

 

a ovo "beskompromisni branitelj ljudskih prava" je klasicno "sere mi se od politicke korektnosti" samo napisano iz drugog ugla, pa cu je i tretirati kao forumski dozvoljenu licnu uvredu. 

 

poredis diskriminaciju rase ili pola sa likovima koji su u fazonu - voznja u alkoholisanom stanju je najobicnija zavera tajnih udruzenja a uostalom, to je moje ljudsko pravo. ko se nadje na putu je njegov problem. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Očigledno se ne razumemo i stvarno me mrzi da se dalje ubeđujem jer u nekim stvarima se najviše obrušavaš na one koji su suštinski na istoj strani kao ti, zato što ne slede 101% tvoju logičku matricu. Zabranjujte ti i free šta god hoćete i kome god hoćete, samo znajte da niste istorijski prvi kome je to palo na pamet i da je to uglavnom odlazilo u svoju suprotnost.

 

A ponavljam, dripce koje si pomenuo se već sada mogu sprečiti da nanose štetu, kada bi se to htelo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, pričamo o zdravlju i o zaraznim bolestima i zaštiti ljudi od zaraznih bolesti. Ne pričamo o boji kože etnicitetu igrača, političkim ubeđenjima ili ideologijama. Pričamo o liku koji je, ukoliko se ne varam, bez maske i nevakcinisan, bez testa, otićao u rezervat u kojem živi notorno nevakcinisana populacija, pričamo o liku koji je uzor i idol populaciji čiji dobar deo je inače problematično osvešćen kada su u pitanju pre svega medicina i zaštita od bolesti (delom opravdano istraumatiziran pričama predaka, većim delom oskudnim obrazovanjem). Pričamo o liku koji govori o softveru, čipovima, satani (ili Satani) i koji suštinski ima poruke ravne Rojal Medija Ne Radimo za UDBU ili Mili Fucking Alečković, a kojeg sluša neuporedivo veći deo populacije i kojem megafon daje jedna od najvećih entertainment kompanija na svetu. Spročitavanje meni (ili Uiniju) da smo fašisti ili nešto slično mogu da shvatim kao ili ekstremno površno praćenje celokupnog pisanja ili kao zlonamernu strelicu ispaljenu sa 10km udaljenosti, a pogotovo ukoliko se ne odnosi na opus pisanja isključivo sa ovog pdfa. Da ponovim, uprošćeno: da, neke generalizacije su prihvatljive i ovo je jedna od njih. Niko ne pominje ništa strašno - samo ono što amerikanci zovu platformu  i koja čini megafon Kajrija Irvniga. Za razliku od Kajrija i sličnih lobanja, ja mu ne želim ni streljanje, ni odstranjivanje udova, ni zatvor. Želim mu edukaciju (osnovna škola, program prirodnih nauka pre svega), možda malo lečenja (paranoje, psihoze) i dokazivanje da je u stanju da se brine o sebi, pa onda možda posle ponovo zalsuži vozačku dozvolu za medijske nastupe. 

 

Da se vratim i na Haosovo pitanje - da, iz moje perspektive, ukoliko ti neka zajednica, fenstvo, navijači, fanbase daju milione, stotine miliona i milijarde dolara preko sponzorstava i ostalih mehanizama, trebalo bi da im se sportista oduži i sa malo edukacije. Znamo da to nije slučaj. Znamo da je Jordan prodavao patike i republikancima, znamo da LBJ ne želi da priča o Kini i da se upliće u politiku, i to je sve razumljivo. Ne žele da otuđe od sebe dobar deo fenstva koji bi onda prestao da ih konzumira. Ali ja, kao konzument, imam puno pravo da uživam u bravurama i Karija i Kajrija, ali da više volim da vidim da Kari reklamira vakcine i Faućija i radi podkast sa Gejtsom, nego da vidim ovog srednjevekovnog frika sa dva razreda osnovne kako objašnjava crnački matriks na kompjuteru belog čoveka. O Đokoviću je izlišno i govoriti, u njegovim nastupima van teniskog terena je Covid nekako odavno najmanji problem.

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tim slobodnobacanje i uini.

Ljudima se ne moze i ne sme oduzeti pravo na slobodno misljenje.

ALI jebiga ako si poznata licnost imas ogromnu odgovornost i ne mozes da lupetas budalastine kako ti se prohte.

 

Da, to jeste mac sa dve ostrice. Ali u ovom slucaju njihova sloboda da lupetaju ugrozava zdravlje ljudi. Sori but jebiga

Link to comment
Share on other sites

Ne stavljam ga, izvini, i Znaš da cenim LBJ-a i ovde je više u kontekstu MJ-a i Noleta kao GOATova. I kajri je uradio puno dobrih stvari, škole, ludila, nije to poenta. Poenta je da kada bi LBJ izašao na NBA TV ili nešto poput The Decision-a i pukao se u rame u prajmtajmu, da bi time učetvorostručio svoj inače impresivan dobročiniteljski legasi. Ali bi se i dosta osetilo u ekselu. U pravu si da nije za poređenje sa Nolom, u smislu da mi LBJ deluje kao inteligentan i proračunat lik koji odlično zna sve šta je i kako je, dočim mi se teniser čini kao genuinely potpuno izgubljen slučaj. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...