Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

16 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bucksi su prime GSW za ovo sto imaju Lajkersi, ovi mogu da sanjajju 32% koji su imali Baksi u  PO.

Imaće Lejkersi dobre šutere. Bron, AD, Moris su dobri šuteri za 3 poena. Nije još gotovo sa dovođenjem, sa MLE se može dovesti solidan šuter za 3 poena, na kraju krajeva, uvek bude otpuštanja u toku sezone, kao što smo videli Dramonda, Grifina i Oldridža.

 

 Lejkersi će očigledno opet da baziraju igru u reketu i dodatkom Rasela su ubedljivo fizički najdominantnija ekipa lige.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

AD dobar suter za 3 . Jeste mozda u 2K kao i Moris
Bas su dobri suteri, tu je samo Bron pristojan od te 3.

Moris je prošlog plej ofa šutirao 40% za 3, zar si zaboravio kako je stavio 5 trica Majamiju. AD je imao 38% za 3, dao je Denveru onu pobedonosnu trojku u G2

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Moris je prošlog plej ofa šutirao 40% za 3, zar si zaboravio kako je stavio 5 trica Majamiju. AD je imao 38% za 3, dao je Denveru onu pobedonosnu trojku u G2

Bravo majstore to je taj birani  uzorak a koliko imaju u regularnoj sezoni gde je veci uzorak. 
Jel dobacuju do 33% koji su imali ciglari iz Milvokija u PO, a da ne pricamo 39% u rs.
 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bravo majstore to je taj birani  uzorak a koliko imaju u regularnoj sezoni gde je veci uzorak. 
Jel dobacuju do 33% koji su imali ciglari iz Milvokija u PO, a da ne pricamo 39% u rs.
 

Regularna sezona nije toliko bitna i Bron ima loše procente u rs i kada dođe plej of, procenti mu rastu. Dobri procenti proizilaze od više zalaganja i borbe, a samim tim i više otvorenih pozicija, kao što su prošle sezone šutirali 35% za 3 u plej ofu. Najbolji šuter Baksa je ove sezone šutirao 34% za 3 u plej ofu.

6 minutes ago, LordOfTerror said:

Jbt Sengun ce biti slobodan sa 14. pozicije a GS ne treba centar 😩

Dobar je Mudiii

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Regularna sezona nije toliko bitna i Bron ima loše procente u rs i kada dođe plej of, procenti mu rastu. Dobri procenti proizilaze od više zalaganja i borbe, a samim tim i više otvorenih pozicija, kao što su prošle sezone šutirali 35% za 3 u plej ofu. Najbolji šuter Baksa je ove sezone šutirao 34% za 3 u plej ofu.

Jeste ali zato je Bubl toliko bitan i merodavan. Pravo merilo kada uzimas % za 3 je prazna hala u Disneyu.
Zato ce Janis da ima po 50 poena sledece godine posto je u game 6  sutirao 90% slobodna to je taj nivo logike.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste ali zato je Bubl toliko bitan i merodavan. Pravo merilo kada uzimas % za 3 je prazna hala u Disneyu.
Zato ce Janis da ima po 50 poena sledece godine posto je u game 6  sutirao 90% slobodna to je taj nivo logike.

Ako 21 utakmica u plej ofu nije merodavna, onda ništa nije merodavno. Mnogo se potcenjuje taj babl, gde su zatvoreni u gradu bili na 3 meseca. Meni je teško bilo na praksi 3 nedelje na planini da gledam u iste ljude, a kamoli 3 meseca, plus standard kontrola, neizlazak iz sobe, redovni testovi na koronu itd.

 

Zato je jedna utakmica Janisa merodavna i upoređuješ sa 21 utakmicom Lejkersa.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

Moze Kaminga...

 

iznenađen sam da su birali dubsi lika koji je project bez šuta. baš high upside / high bust.

 

--

knicksi napravili neku akrobaciju gde su dali 19 i 21 pikove za 25i i neki future highly protected. izgleda pomalo bespotrebno al' ajde, neki kažu da se tu vodi računa o platama tj budućem salary capu

 

nikad čuo za quentine grimesa ali idem da pročitam

https://www.si.com/nba/2021/07/28/quentin-grimes-nba-draft-stock

 

deuce mcbride = bi trebalo da je dobar izbor. baš pre neki dan sam lepio txt o njemu

 

jokubaitis će nekada možda i doći (nisam siguran da je on nba kalibar) ali je za sada barca stash

 

sve u svemu, deuce je dobar, grimes možda bude dobar. nije loše

---

kessler edwards u netsima. bravo za nju džersi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oubrevo. said:

 

iznenađen sam da su birali dubsi lika koji je project bez šuta. baš high upside / high bust.

Imali su u planu da trejduju taj pik, ali nisu imali dovoljno vremena.

 

Kaminga po onom što sam video je da igra sjajnu odbranu, visok 203-204, što znači da će pokrivati SF i PF, što znači da je odmah upotrebljiv za šljakanje za Karijem i Klejom, loptom ionako neće puno baratati. Mudi je po meni dosta nisko pao i imaće sa klupe sigurnih 10-15 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Nek se napusi da prostite kurca budaletina kojoj je uopce palo na pamet dovest autisticnog statisticara. Vrijeme je za suicid, moje srce nece podnijeti pomahnitalo zalijetanje glupe kornjace. Fuj, plakat cu za laznim Eminemom i njegovim floaterima u nista. 

Nemoj tako ostro. Vidjeces, bice to odlican tim.

 

Ladno su Lebron i KD zamijenili Russ-a i Kyrie-a😀

Link to comment
Share on other sites

Не видим како је Раселињо компатибилан са Броном. 

 

Најбоље резултате је Џејмс правио окружен врхунским шутерима а ни у назнакама га немају, са Расом тек губе на спејсингу, мада им је мањкало истог и прошле сезоне. 

 

Баш нејасно инсистирање на њему. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Big Ticket said:

Не видим како је Раселињо компатибилан са Броном. 

 

Најбоље резултате је Џејмс правио окружен врхунским шутерима а ни у назнакама га немају, са Расом тек губе на спејсингу, мада им је мањкало истог и прошле сезоне. 

 

Баш нејасно инсистирање на њему. 

Najjace ime(sto je bitno za Lajkerse vazda bilo bitno) koje su mogli da dobiju za taj paket. Odmorice Brona tokom regularke sto im je plus. Dok u PO bice drz ne daj, kada pocnu da se grade zidovi u reketu.
Badi je verovatno komplementarniji od Rasela ali realno i on je kesa od igraca a to je bila 2 opcija za slican paket.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

uz rizik da će neko pomisliti da serem & hejtujem, meni ovo liči na potez očajnika.

takođe mi liči na propao pokušaj da se dovede beal a na drugim frontovima u pregovorima nije bilo ničega, pa kao, ajde russ.

 

jedina kakva-takva logika mi je da se zbog neumitnog starenja lebrona a i maksimalne iskorišćenosti davisa, bron i obrva spuste po poziciju niže:

da bron igra tog nekog polu-stara škola PFa, manje sa loptom u rukama a davis centra.

 

na stranu nedostatak šuta koji je očigledan, russ bez lopte u rukama nema funkciju. tako da će đejms berovatno da mu je preda.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

uf uf uf, pa ja tek sad vidim da je Vestbruk u Vašingtonu imao 32% za 3, pored svega što je morao da radi na terenu :18:

 

Proverite koliko su imali Šreder i Rondo.

Je l se sećaš babla i duela LAL. Hou

I do tada nisam cenio Rasa, od tada još manje. Jebote plej si koji dobije loptu u 4-3 situaciji i ne možeš da rešiš.

Respekt za rekorde, ali kornjača ne zna basketa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...