Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa ono, covek zeli da se bori za titulu, a dovode mu coveka koji dve i po godine nije igrao ozbiljnu kosarku. Sve je krenulo od onog max ugovora Krisa Pola kad je imao 33. godine. Vec se tada znalo da nesto nece ispasti kako treba. Svi kasniji trejdovi su prosipanje iz supljeg u prazno, Harden nije imao dovojno dobrog saigraca da se bori za titulu, osim prve sezone Krisa Pola, kada je zaista igrao majstorski, vec posle potpisa max-a je igrao jako slabo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

CJ, Collins i aoo bi dali Trent Jr ili akde neki manji ugovor uz neki pik i pakuj

Meni se cini da bi morali minimum tri pika da prospu, a mozda i cetiri. Oni jednostavno nece tek tako da puste Hardena iz tima.

 

Za Portland je ovo velika sansa da se bore za titulu u naredne dve sezone. Lilard i Harden su preiskusni igraci, a po meni su i jaci od Kavaj/Dzordz dvojca.

 

Sto se tice Bostona, mogu da se kladim da tamo nece, nema sanse da alavi Ejndz da ove pikove koje sam naveo, a to Hjuston trazi od svakog tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ako Dzimi ne igra ima da nas ugaze Pelikani kao sto su Toronto;
Sraman je ovo rok Rileya 9 miliona za bukvu Leonarda a Ibaka, Bugi, Harel kostu manje ili isto kao ovaj.

 

riley vodi računa koga meće u ekipu ne samo igrački već i spiritualno. nije opravdanje za myersa ali možda im je ovaj dragoceni achiuwa dovoljno dobar 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

 

riley vodi računa koga meće u ekipu ne samo igrački već i spiritualno. nije opravdanje za myersa ali možda im je ovaj dragoceni achiuwa dovoljno dobar 

Da jeste Hasan je bas definicija bio kulture; nema pojma sta radi davao ove 1+1 svima koji su bili tu pustio Crowdera i dovukao Harklesa kao zamenu koji ne moze da radi sta je ovaj radio u bublu; plus Bradleya koji je  povredjen ali ne moze on na pf;
Nije los precious high energy ciglar koji ima ok ruke, uhvatio jedan zajeban paa

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ne vidim zasto bi LAL-DAL bila tekma veceri. Luka je uspavan, fizicki jos uvek daleko od optimuma, nema Porzya... Mavsima je ovaj start sezone cisti damage control, da ne ispuste previse tekmi dok ne uzmu zalet. Lakersi su apsolutni favoriti, nema neke price.

delgisi je utakmica veceri i ona gde igraju lejkersi protiv niksa :classic_biggrin:. '

 

 

 

netsi tj vise durent i kajri izgledaju puno bolje nego sto sam ocekivao ali tu jedna ponovna povreda menja sve. ja sam bio za dovodjenje hardena u bkn  iako bradu stavljam u drugu grupu superstarova ali opet da ga imas kao drugog-treceg igraca ekipe bilo bi u teoriji fantazija medjutim kako su otvorili bruklinovci sezonu za taj hardenov trejd morali bi dati dosta upotrebljivih igraca pa je pitanje da li bi bili tada bolji. i dalje mi netsi nisu medju prvim favoritima za trofej ali gledajuci konkurenciju na istoku po igrackom kadru imaju svoje sanse za ulazak u veliko finale a opet ne bi bilo ni iznenadjenje da ispadnu od mil, tor, bos, fil, mia s obzirom da im je ovo tek prva sezona u ovom sastavu (pitanje uigranosti i timske hemije).

Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2020 at 3:47 PM, riviera said:

bogdanovic otisao iz sakramenta jer nije vise hteo da bude rezerva hildu u atlantu gde je sada rezerva redišu. ¯\_(ツ)_/¯

da li su hoksi dobra ekipa pa da i bez kapele, ronda i dana  u lakom ritmu rutiniraju bulse ili su ovi iz cikaga poceli da osecaju bili donovanski trenerski pecat - tbd u narednim utakmicama.

Odes iz katastrashnog Sacramenta u jos katastrashniju Atlantu. Jedini razlog moze biti lova i nista drugo. Da je kompetitivan, otisao bi nedje dje se moze boriti za titulu.

Pisao je Kosta vec o tome.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...