Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Drakaris said:

Ma kakav crni Elington, da on vredi nečemu pokupio bi ga neko na dedlajnu dok je još bio u Detroitu isto na minimalcu. Plus nije ni bolji šuter za 3 poena, niti je bolji u odbrani od njih dvojice. Klasičan trojkaš koji bi imao ulogu da stoji na ćošku.

Ne verujem, oni će juriti neke g ligaše na desetodnevnim i dužim ugovorima, kao što rade svake godine, tako će i ove. 

 

U Atlanti od bekova su sigurni Jang/Bogdan/Uerter, ovi ostali skupljaju kajmak. Na SF su viđeni Hunter i Rediš

 

Šreder pregovara sa Bostonom. Ne pojačaju li se Setiksi, biće njima frka da uđu i u plej of.

Sve to je i Monk, pa ne vidim koju prednost ima u odnosu na Elingtona, i mislim da bi Monk mnogo vise doprineo u 2nd unitsu nego u broj petorci.

Link to comment
Share on other sites

Neobavešten sam ko Koštunica, ali Nunn/Monk - kakvi su oni odbrambeni igrači? U stvari, osim AD-a i LeBrona kada se potrudi, jel ima iko da igra dobru odbranu u Lejkersima? Odoše Karuso i KCP koji su bili dobri u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Neobavešten sam ko Koštunica, ali Nunn/Monk - kakvi su oni odbrambeni igrači? U stvari, osim AD-a i LeBrona kada se potrudi, jel ima iko da igra dobru odbranu u Lejkersima? Odoše Karuso i KCP koji su bili dobri u odbrani.

 

monk je bek sa visinom pleja. postoje valjda tri igrača u ligi koji su odbrambeno jaki uprkos visini, monk nije od tih

 

nunna nisam gledao puno ali on za razliku od monka ima sve alate da cepa difens. i cepa ga kad je fokusiran. nekad pravi glupe greške a nekad radi pos'o i na toj strani. meni se nunn (kao i horton-tucker npr) jako sviđa ali je solidan izazov uklopiti kvalitete, tj stil igre primeren nekom od glavnih igrača na manju minutaću i neke striktne zadatke (isto kao i horton.tucker)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je nekako za Lakerse logicno da startuje THT, pogotovu nakon ugovora koji su mu dali.

 

Monk i Nunn su igraci sa klupe, dok je Elington novi McLemur, donece 2-3 pobede u regularnoj sa 5+ trojki i onda ce nestati na pola sezone kad shvate da je defanizovno i fizicki totalno neupotrebljiv...

Link to comment
Share on other sites

Desi Gago, sta ima ? Prestravi me, ja procitao Milsapara pa reko zar su pijani ruski milioneri i njega pokupili ?

Evo Bruklin doveo DeAndre Bembrija, ozbiljno su se pojacali nema sta

 

Vogel produzio sa nama na jos 3 godine a King cestitao nasim olimpijcima na zlatnoj medalji ❤️ 

 


LeBron James
@KingJames
·
9h
CONGRATULATIONS MEN!!! 
@usabasketball
 First place medal

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Desi Gago, sta ima ? Prestravi me, ja procitao Milsapara pa reko zar su pijani ruski milioneri i njega pokupili ?

Evo Bruklin doveo DeAndre Bembrija, ozbiljno su se pojacali nema sta

 

Vogel produzio sa nama na jos 3 godine a King cestitao nasim olimpijcima na zlatnoj medalji ❤️ 

 


LeBron James
@KingJames
·
9h
CONGRATULATIONS MEN!!! 
@usabasketball
 First place medal

 

A koji ste sad vi?  Dao sam sve od sebe, ali ne vredi, ne mogu da ispratim 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, oubrevo. said:

delgado, kao i svaki punokrvni amerikanac, misli da su mu arhineprijatelji rusi. 

 

On September 18, 2019, Joseph Tsai, the executive vice chairman of the Alibaba Group, completed the acquisition of full ownership of the Brooklyn Nets. 

 

Znaci nije vise ona pijanica Prokhorov vlasnik ? Ima gotivnih Rusa -> Shvedjo, Mozgov, Medvedev (teniser, ne preCednik) ali u globalu da, uzasna nacija. 

U sustini imate izbor izmedju pijanih milijardera koji otimacju igrace i dovode ih po maloj ceni i doveli su i Hardena za kofu pomija i kikiriki, i porodicnog LA koncepta koji pruza jednom Me7u sansu da dodje do zasluzenog prstena. Izbor je vas

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Trebali su dobro da tamperuju Bruklin posle ucena talibana Hardena

ali ne vredi, Ruske&Arapske pare sve rese

s jedne strane zlikovci koji ratuju na twiteru sa burner accountima, bezobrazne brade i likovi koji flatearthuju i osvestavaju hale (sektasi) s druge strane fina porodica koja ispija po casicu vina dnevno, glaca obrve i gleda nindza kornjace sa April Oneal

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

Trebali su dobro da tamperuju Bruklin posle ucena talibana Hardena

ali ne vredi, Ruske&Arapske pare sve rese

s jedne strane zlikovci koji ratuju na twiteru sa burner accountima, bezobrazne brade i likovi koji flatearthuju i osvestavaju hale (sektasi) s druge strane fina porodica koja ispija po casicu vina dnevno, glaca obrve i gleda nindza kornjace sa April Oneal

Ne kenjaj,najsramotniji primer je AD.

  • Like 5
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Trebali su dobro da tamperuju Bruklin posle ucena talibana Hardena

ali ne vredi, Ruske&Arapske pare sve rese

s jedne strane zlikovci koji ratuju na twiteru sa burner accountima, bezobrazne brade i likovi koji flatearthuju i osvestavaju hale (sektasi) s druge strane fina porodica koja ispija po casicu vina dnevno, glaca obrve i gleda nindza kornjace sa April Oneal

 

E3AezM0WUAAR8Z7?format=jpg&name=small

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pade Karnišovas.

 

Što se tiče toga, mere se sve više zaoštravaju, postepeno. Koliko znam, Lejkersi su doveli prvog igrača tek u 03:00, Arizu.

 

Bogdan i Milvoki su pali prošle godine. 

 

Zato je i meni bilo čudno kako je Vojnarovski znao za Laurija još pre nego što je rok krenuo, pa zatim Lonzo Bol u 00:01, taman što je krenulo, stiže vest da je dogovoreno i to otvara sumnju. Naravno da će pregovora između igrača i klubova uvek biti, ali neka rade malo to suptilnije.

 

Kao pre dve godine kada je Vojnarovski objavio ko gde sve prelazi 15 minuta pre početka roka, recimo u prelasku Durenta i Irvinga u Bruklin.

Link to comment
Share on other sites

Ovako i ja isto cant belivujem da je ovo moj lajf, samo sto umesto smejanja nekad placem ili vristim na ukucane

Gago, pogledaj kolike su ekstenzije dobili Ingram i Ball, nemoj zajebavati, skroz posten trejd, jos Hart i 4th pick na draftu, samo ce ignoranti i bezobrazni ljudi reci da trejd nije posten ; a onda pogledaj za sta je otisao Harden -> za invalida Spensera i momka iz Bruklina, nemoj me jebat bro 

 

Govna iz Bruklina su se raspistoljila i rade sa ovom ligom i svojim timom sta god pozele, dok smo mi bili primorani na veterane pred penziu

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Trebali su dobro da tamperuju Bruklin posle ucena talibana Hardena

ali ne vredi, Ruske&Arapske pare sve rese

s jedne strane zlikovci koji ratuju na twiteru sa burner accountima, bezobrazne brade i likovi koji flatearthuju i osvestavaju hale (sektasi) s druge strane fina porodica koja ispija po casicu vina dnevno, glaca obrve i gleda nindza kornjace sa April Oneal

 

🤣🤣🤣

 

Pa mogao si da proguglas Alibaba Group, nisu se Arapi setili pre drugih e-commerca i da se to bas primi na globalnom nivou.

 

Kinezi, bajo moj. Lik koji je kupio Netse je Tajvanac, ozbiljna njuska i ima zanimljivu biografiju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...