Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

17 minutes ago, MrTwister said:

Bullsi bolje da su Nancea uzeli, no su morali neki od pikova vratiti da bi mogli ih opet trejdovati 😄

 

Cuvace ovog jer ce naseg da nam uzmu zbog tamperinga 😄

 

Bullsi dobijaju 1st roundera od Portlanda (1-14 protected, sto ne bi trebalo da bude problem ako ostaje Dame) i 2nd roundera od Klivlenda. DJJ je bas bezveznjakovic od igraca, osim kucanja nigde ga nema. Solidan 1 na 1 defanzivac i to je to. UFA je sledece leto tako da je ok. Makar se nesto izvuklo od mrtvog Finca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nekako sa svih strana (makro-ibternet, mikro-internet (za mene ovde), uživo) je prvi tip: bullsi će da se raspadnu;

 

da kucnem u drvo, glavni igrači su, za sada, uglavnom bili fizički spremni i bez nekih grdnih povreda, makar je odavno bilo, kao kod lavinea i nije ostavilo posledice, bar da se vidi golim okom).

 

-> to bi već trebalo da je nekakva prednost u današnjoj ligi, makar u teoriji.

možda ta tri igrača nisu (nisu.) ideal modernih igrača ali su dobti, tako da ćemo videti.

Link to comment
Share on other sites

Aj bar nešto da se desi.
 
[mention=31]MrTwister[/mention]slobodno to odmah prevedi u: najebali smo xD 
Ukratko, ne djeluje da ce Bullsi gledati ovaj pik iz najskorijeg trejda.
 
Cuvace ovog jer ce naseg da nam uzmu zbog tamperinga [emoji1]
 
Bullsi dobijaju 1st roundera od Portlanda (1-14 protected, sto ne bi trebalo da bude problem ako ostaje Dame) i 2nd roundera od Klivlenda. DJJ je bas bezveznjakovic od igraca, osim kucanja nigde ga nema. Solidan 1 na 1 defanzivac i to je to. UFA je sledece leto tako da je ok. Makar se nesto izvuklo od mrtvog Finca.
Vise smisla ima da ga obrne Karnisovas za nekog veterana oko trade deadlinea jer teško da ce se pik convey bez ako se ne desi Chauncey renesansa.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Leri je ok i znacice Portlandu posebno i kao C osigurac jer ce Nurkic biti polomljen 2/3 sezone

Markkannen i momak iz Bruklina u teoriji zanimljiv par , ali verovatno samo u teoriji...

Sto se tice Cikaga, Winie je lepo primetio ako nista ovi mladi/u najboljim godinama igraci su zdravi, cesto dostupni i solidni -> Lonzito, DeRozan, Lavine, Wooch, a i DJJ je ako nista spreman da uskoci ako se neko ne daj boze povredi , odradjivao je tu rolu startera sad u Portlandu pa i u Majamiju precesto... resili su se Markanena da daju prostor Vucku i naravno PatWillu... Tedija nisu trebali da puste po meni, odlican je osigurac i cesto upada u startnu rolu i kad su povrede i bilo sta u pitanju, izuzetno koristan i pametan igrac pod kosem koji moze biti samo od koristi bilo kojoj ekipi, fundamentalac... Nemaju ne znam koliki plafon, ali verujem da ce biti jedna od cvrscih i stabilnijih ekipa tokom regularne sezone...

Link to comment
Share on other sites

Probao nargilu, doduse neku kucnu skalameriju, izuzetno odvratno/ogavno, ogradjujem se nije bila neka kafic-nargila, ali sta znam.

Aktivan sam pusac cigareta i marihuane, al ovo smece mi se takodje ne svidja, vise je za fensere da se slikaju i kupe lajkove na instagramu

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 said:

Uzeo pare od Atl i Klipana i sad dokazi da igra za titulu. Rondo macka.

 

Koliko luda svlacionica, kakvih sve likova ima tu🤣🤣🤣

Meni se ovo cini kao Hail Mary/Last Dance za Lebrona. Sta god urade ove sezone, sledece ce morati da potpuno promene ekipu jer ce polovina da ode u penziju ili ce biti neupotrebljivi. A on sam ce imati 38 tada. A morace (ako dodju do finala) da verovatno idu na motivisane Netse nakon svega sto im se desilo u prethodnoj sezoni.

Edited by Radalek
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Stari superstarovi su suviše stari, mislim da svi grešimo u prognozama za sledeću sezonu. Igraće u finalu opet dve mlađe ekipe, sa manje povreda i više energije, a manje starpowera. 

 

pre početka sezone su svi mladi, zdravi i u best shape of their lives. razlika u godinama se nazire tek kasnije

..takođe, sada svi sjajno šutiraju trice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...