Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa jedina je razlika sto je Hardaway klasa za Klemena, dok za Kelebera uopste nisam siguran da bi doneo vise od Tobija.

 

Ali bez ulaska u ta poredjenja onaj p'n'r njega i Doncica deluje bas prenosivo na NBA parkete, tek protiv nekih rezervnih postava da ne pricam. 

 

Sumnjam da uopste mogu da nadju boljeg 6-7. viskog u rotaciji...

 

 

 

if you compare kleber & tobey, you don't know nba bball.

tobey je dobar igrač.

 

i ja sam dobar igrač kad me staviš da igram sa ultimativnim majstorom.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, oubrevo. said:

 

if you compare kleber & tobey, you don't know nba bball.

tobey je dobar igrač.

 

i ja sam dobar igrač kad me staviš da igram sa ultimativnim majstorom.

Inace Kleber igra ovih par godina sa Alijem Nikolicem pa ne moze da se poredi 😁

 

Covek nije pravio razliku u Bajernu...

Link to comment
Share on other sites

Na Simonsa je baš ostavilo velikog traga nakon ostavljanja na cedilu od svojih igrača, nakon poraza od Atlanta, čak je i Embid dao neprimeren komentar, čim ne želi da se javi ikome iz File, već komunicira isključivo preko agenta. Simonsu je povređen ponos i ne želi da se vraća u ekipu.

 

Želja mu je da bude u Kaliforniji.

 

Što se tiče GS-a, teško je reći, ali mislim da bi mu ta ekipa mnogo više prijala, nego Fila. Ben Simons bi praktično glumio Igudalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre ce biti da je Simons ostavio ekipu na cedilu protiv Atlante kao sisa poslednja, svi treba da ga blokiraju na svim mrezama i izbrisu br fona. Da je pravde oduzeli bi mu svu imovinu koju je stekao u NBA i vise ne bi potpisao nijedan ugovor do kraja karijere.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Na Simonsa je baš ostavilo velikog traga nakon ostavljanja na cedilu od svojih igrača, nakon poraza od Atlanta, čak je i Embid dao neprimeren komentar, čim ne želi da se javi ikome iz File, već komunicira isključivo preko agenta. Simonsu je povređen ponos i ne želi da se vraća u ekipu.

 

Želja mu je da bude u Kaliforniji.

 

Što se tiče GS-a, teško je reći, ali mislim da bi mu ta ekipa mnogo više prijala, nego Fila. Ben Simons bi praktično glumio Igudalu.

Moze samo sebe da krivi. I ptice na grani znaju sta je mana u njegovoj igri i nista ne radi po tom pitanju a ocekuje da mu se titraju ja... E pa nece moci . Lik je stvarno brutalan u defanzivi ali igrac manje u napadu i to plejof kosarka ne trpi, posebno protiv ozbiljnijih ekipa

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, da će Šreder na kraju da ode za MLE da našteti Lejkersima, jednostavno ga niko ne želi i on traži preveliki ugovor. Velika mu je bila greška što je odbio ugovor Lejkersa od 21 milion na 4 godine, ja ne mogu da verujem da on sebe ceni tako mnogo. Ako u ovoj sezoni nije mogao da nabije statse i vrednost povredama Brona i AD-a, nije mogao da održi tim ni u plej of zoni, neće nikad ništa uraditi. Pazi molim te25 miliona po sezoni, lol

8 minutes ago, Miki28 said:

Moze samo sebe da krivi. I ptice na grani znaju sta je mana u njegovoj igri i nista ne radi po tom pitanju a ocekuje da mu se titraju ja... E pa nece moci . Lik je stvarno brutalan u defanzivi ali igrac manje u napadu i to plejof kosarka ne trpi, posebno protiv ozbiljnijih ekipa

Za nekog ko najviše gine u odbrani mu se ne može baš reći da mu se titraju jaja. Šta tek reći za Embida koji propušta b2b i ne igra odbranu.

 

Nego su videli da baš i ne mogu puno da izvuku za Simonsa i da bi trejdom ekipa oslabila, pa kao ajde da zovemo Bena nazad, nema veze što smo mu okrenuli leđa. Odbio je i Embidove jadne pozive. Ne ide to tako rođaci. Dobro se mora paziti, šta se priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daj Miki, nemoj da hajpujemo Kornjacu preterano, i sam znas da cemo obojica kriviti njega za eventualni neuspeh, posto je kornjaca fuckin' Kinder Jaje takodje u vaznim trenucima utakmica

Ko zna koliko cemo se i ti i ja nervirati zbog njegovog srLJanja, problematicnog IQ-a i kamenjarenja

Pre sam bio da produzimo Srudera i Herela i KCP (za Kuzmu me zabole) nego da imamo Kornjacu.

 

Inace, da, zanimljiv podatak od juce

aktivni strelci su

 

1) King

2) Mello

3) KD

4) Harden

5) Russ

 

znaci imamo 3/5 trenutnih aktivnih strelaca, ostalih dvojica su u Bruklinu. Imamo igrace sa ozbiljnim CVem i ozbiljne veterane, oduvek je to King vise voleo vise nego ista, setimo se 16/17 sezone kad su tu dosli Deron Williams, Derrick Williams, pa kasnije i Bogut ali se nazalost odmah slomio...

 

  Ali ako ce stvarno King i AD da se spuste na 4 i 5 fulltime, da ne bude to samo neko vreme u PO nego da bude startna u regularnoj sezoni, stvarno nema svrhe drugacije, onda jebiga mozda bude licilo na nesto. Verovatno ce startna biti RW-Elli-Ariza-King-Davis, da bi se tu malo unelo kobajagi odbrane u vidu Arize i kobajagi streca 😄  jer Ariza je samo u teoriji 3D igrac, ko zna na sta ce liciti... i onda sa klupe Nunn, Monk, Melo kao suteri i streceri i u kombinaciji kada Davis odmara, pa i RW da okruze Kinga, a Horton-Tucker ce biti primarni plej verovatno kada odmaraju RW/King zajedno...  Dvajtara je sasvim dovoljan za backup rolu od 15-20min, Marcu bih davao minute samo ako je neophodno, stvarno mislim da je gotov potpuno. Ovde je sad steta sto je Kiffacha otisao jer je on mogao takodje da glumi laznu strec peticu, ali nista od toga, to ce onda biti Marc, ulece u kiff slot.

 

  Sta je sa Bugijem i Rondom, apsolutno se nista ne pise o njima. Prihvatio bi ih opet obojicu, ako nemaju nigde, mukice. Bugi jadni nije ni stigao da zaigra za nas, polomio se na trening kampu... Rondo bleda senka proslogodisnjeg babl plejofa...

 

edit - hteo sam napisati srLJanja, a ispalo je sranja, mozda bolje da nisam ni ubacio LJ 😄 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trenutno najbolji slobodni igrači sa izuzetkom Markanena i Harta koji su RFA i Lua i Deni Grina koji su našli svoje klubove.

 

Ja mislim da bi Lejkersima prijao Misapara.

 

 

Što se tiče same startne Lejkersa, tu mora ići Monk jer je svetlosnim godinama bolji od Elingtona. Što se tiče Arize, on je ispušena lula. Moraće Lejkersi da igraju small ball u nedostatku kvaliteta krila. Verujem da će 3 beka sa Bronom i AD-om biti vrlo učestala pojava.

Link to comment
Share on other sites

Čisto sumnjam da će Bron da se cima na 4, da ga uvlače u blokove i da se juri sa ovim skakavcima po ligi. Deluje mi da će da se šteka na nekom 3&D igraču.

Problem je i tempo koji treba da usklade sa kornjačom. 

Dosta posla za Vogela

Edited by Milos 3.14
I ja mislim da bi Lejkersima legao Milsap
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...