Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sacekaj da vidimo ima li nade za Hielda, onda ce ploca skroz da se promeni

Dinvidi pregovara sa Washingtonom, Shai se dogovorio za produzetak sa OKC, jbt gde ce Dennis na kraju... 

RoLo u Orlandu 5m/1y

Snell u Portlandu

Dekker se vratio u NBA, igrace u Torontu

James Johnson MMA borac u Bruklinu

Powell 90m/5y PTB

Ojeleye i Hood u Kee-ju

Dedmon -> HEAT

 

Fila planira da waivuje G. Hilla... Ostaje da vidimo i gde ce Deni Boj i Bredli 😄 

 

 

EDIT :

 

@Igor028

 

RW, Monk

Ellington, Nunn, Wes Matthews (?)

THT, Kent, Trevor, Dudley (?)

King, Melo, Kiffacha (?)

Davis, Dwightello, Marc

 

upitnici su iznad ovih koji su igrali kod nas a FA su, mogu gde oce i verovatno ce se vratiti za minmalce...

imamo jos slotova na PG/SG dobrodosli su Hilll, Deni Boj, Bredli i takvi...

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Bjelica je dobar potpis za GSW. Može sigurno pomoći sa klupe, širi dobro teren, IQ nije problematičan. 15-20 minuta mu je prava mjera.

Mozda da je 2015.
Bjelica ne moze EL ekipi da pomogne, IQ je itekako problematican posto mu se igranje svelo na nerezonsko sutiranje za 3 kao da je Steph. U odbrani je rupetina.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Imao je dvije dobre sezone u Kingsima, nije bilo to toliko davno. 

Igranje za Majami i za reprezentaciju je jos skorije.

Covek je nepokretna mrcina koji vise voli da pripali za 3 nego bilo sta.
Kelly Olinik za sirotinju.
Nun je topao-hladan igrac a Lajkersi su vec doveli slicnog igraca Monka.
Oladipo igra za svoju karijeru ove godine tako da sumnjam da ce u Lal gde je ionako velika guzva.
@Delgado to samo Haslem zna ako mu se igra.
 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Bjelica na papiru dobar potpis ima bbiq, dobar sut i kontrola lopte za visokog igraca, ali je u praksi drugacije izgleda, mrtav belac spora lateralna kretnja, nedostatak fizikalija za 4, i godine mu ne idu prilog, nekonstatan sut. Voleo bih da gresim jer mi je jedan od omiljenih igraca iz repke tokom prethodne decenije.

 

Bio je pristojan igrac u Sac, ali Kingsi nisu pravo merilo. Neorganizovana ekipa za nabijanje statsa.

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se polarizovanje i masakriranje lige.

 

Ekipe koje nisu contenderi vise ne mogu ni da primirisu pristojnom igraca ako ispred njega ne istresu kamion dolara ili ga barem solidno ne preplate...

 

Totalna devijacija, doslo se do toga da sad nekom Sacrementu ako hoce da potpise lupam Milsa treba barem 20-25 miliona za 2 godine. Ako mu ponude 15 on ce sigurno otici u Bruklin za 12 jer to zgadija prati.

 

Zato mi tek smesno ovo ismevanje Denvera koji je u sustini odradio sve sto je mogao i dosta preko toga.

 

Da su neka druga vremena ismevao bih potpis San Antonia za Colinsa ali to im je nagrada sto su tolike godine bili svetlosnim godinama ispred svih i sada su sistematski unisteni od idiota...

 

  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Denver posle duže vremena radi ok. Sve su kratki ugovori sa dobrim trejdbl igračima. Ne znam šta je sa Milsapom, Čančarom ima tu opcija da se dovuku dobri defanzivci na 1-2. Ne moraju da žure treba da vide šta je sa Marejom, kako će se razvijati mpj ( verujem da će njemu budžiti statistiku).

Nek zovu Karnišovasa i zamene Bartona za Karusa  jer je Karuso vidjen u trejdu

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Nastavlja se polarizovanje i masakriranje lige.

 

Ekipe koje nisu contenderi vise ne mogu ni da primirisu pristojnom igraca ako ispred njega ne istresu kamion dolara ili ga barem solidno ne preplate...

 

Totalna devijacija, doslo se do toga da sad nekom Sacrementu ako hoce da potpise lupam Milsa treba barem 20-25 miliona za 2 godine. Ako mu ponude 15 on ce sigurno otici u Bruklin za 12 jer to zgadija prati.

 

Zato mi tek smesno ovo ismevanje Denvera koji je u sustini odradio sve sto je mogao i dosta preko toga.

 

Da su neka druga vremena ismevao bih potpis San Antonia za Colinsa ali to im je nagrada sto su tolike godine bili svetlosnim godinama ispred svih i sada su sistematski unisteni od idiota...

 

Bukvalno. Bila je nedavno priča kako je Juta preplatila Fejvorsa. 

Iz ugla NBA igrača sa druge strane sasvim je jasno da ćeš da ideš u Majami ili LA , em kontenderi em sunce, plaža itd. Sa druge strane obezbedio si porodicu i sa 12 i sa 20 milki, nije uporedivo sa periodom od pre 30 godina kad nije bilo isto dobijaš li 500K ili milion

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da se kaze da smo se odrekli Popea, a dobili Monka i Nunna, prava sekta je u pitanjju braco

Plus Los Angeles -> Grad Andjela, imamo Kinga koji je Bog kosarke, Kobe je sam po sebi bozanstvo, mi smo sveta ekipa

Zvacemo se sveti Lejkersi, puno crkvenih obelezja imamo

 

 Ja sam na sve ove silne potpise zaboravio da imamo Russa u ekipi, na njega ni ne racunam ozbiljno 😄  ali sustina je da se snizi petorka, LBJ na 4 i AD na 5 dosta vise vremena i da se okruze suterima... a Dvajt ce vec odraditi svoju rolu backup C..  

Link to comment
Share on other sites

Da, sad videh, ocekivan povratak tamo gde je izvukao najvise iz veteranskog dela svoje karijere / mada bio je solidan i onu sezonu u Klivlendu kad je dosao....

NIang u Filadelfiji, 2 godine  6.7 milki... solidan potpis

 

Gde li ce Sruki ccc 

Link to comment
Share on other sites

Nisam očekivao da će Lejkersi danas da rasture, baš sam se obradovao Monku i Nanu. Skroz sam zadovoljan šta su uradili, čak i da ne stigne ništa za Šredera, a stići će, plus imamo taj TPE.

 

 

PG Vestbruk,        PG/SG Nan

SG Monk,              SG THT,                 SG Elington,           SG/SF Bejzmor

SF/PF/PG Bron,     SF/PF Ariza, 

PF/C Dejvis           PF Melo,                PF MekKini

C Hauard              C Gasol

 

Ima mesta za još dva igrača, videćemo šta će biti.

 

Smara ova saga sa Dinvidijem, kao da je Kavaj. Dva dana pregovara.

Link to comment
Share on other sites

Samo se priča o tome kako je Spenser blizu dogovora, a pojma nemam kako će to da izvedu, pogotovo što Spenser traži dosta novca. Iz Bruklina su već rekli da neće igrače koji su stigli iz trejda sa Lejkersima tj. Herela i Kuzmu, a Vašington nema šta drugo na ponudi, sem ako nije to nije Bil, Bertans ili Hačimura/Brajant. Neki kažu i da će ovo biti najkomplikovaniji trejd u istoriji NBA, verovatno će u tom trejdu biti i Šreder uključen.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Nisam očekivao da će Lejkersi danas da rasture, baš sam se obradovao Monku i Nanu. Skroz sam zadovoljan šta su uradili, čak i da ne stigne ništa za Šredera, a stići će, plus imamo taj TPE.

 

 

PG Vestbruk,        PG/SG Nan

SG Monk,              SG THT,                 SG Elington,           SG/SF Bejzmor

SF/PF/PG Bron,     SF/PF Ariza, 

PF/C Dejvis           PF Melo,                PF MekKini

C Hauard              C Gasol

 

Ima mesta za još dva igrača, videćemo šta će biti.

 

Smara ova saga sa Dinvidijem, kao da je Kavaj. Dva dana pregovara.

McKinnie vejvovan tako da ima mesta za jos 3 igraca 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kido from Junkovac said:

Ovako kako si napisao izgleda kao da je Denver vukao najjace poteze. 
a realno bez Jokica evroligaska ekipa. 
Dve godine su imali da poprave situaciju sa igracima, ali su nakon svakog poteza ispadali sve tanji. 
 

 

I posle svih poteza su izgledali kao kaznena ekspedicija na Zapadu pre nego sto su ih pokosile povrede. Ljudi su u jednom trenutku igrali bez 5 igraca od 8 iz glavne rotacije. Naravno da su licili na evroligasku ekipu posle toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

I posle svih poteza su izgledali kao kaznena ekspedicija na Zapadu pre nego sto su ih pokosile povrede. Ljudi su u jednom trenutku igrali bez 5 igraca od 8 iz glavne rotacije. Naravno da su licili na evroligasku ekipu posle toga.

Regular season man, regular season. Mada mislim da bi imali šanse da prođu zapad da su bili 100% zdravi. Gubitak Murray-a, Barton-a, i Dozier-a je suviše veliki handikep za bilo šta ozbiljno. Još i roviti Morris. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...