Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

On 1/2/2021 at 11:47 AM, bodo said:

To @Miki28. I da pohvalim kolegu forumaša @sunset rubdownza isto zapaženje. Upravo sam krenuo pisati tekst na tu temu ali si me preduhitrio svojim postom. Ovo što si napisao je za mene sukus svega i to je sve sročeno u dvije rečenice. Svak čast. Eno Jokić je osjetio dobro to jučer. nije se baš naigrao pored njega. By the way odgledao sam kraj tvojih i Spursa i iako je bila kao tijesna završnica za mene nije bilo uopće upitno da Lakersi to dobivaju. Tu je jednostavno kvalitet. A i imam simpatije prema njima ( prije baš i ne moram priznat) s obzirom da mi je sin njihov veliki navijač. Evo poklonio sam mu za rođendan i orginal dres od  njih 🙂

Ne bih se slozio da je Ayton napravio Jokicu neki poseban problem. Jokic je odigrao 8-10 minuta manje nego inace zbog faulova od kojih je par bilo bas problematicno. Da je odigrao te minute, imao bi laganih 25-15-12 ili nesto slicno i dobio bi to Denver iako Murray ima problema sa laktom a MPJ je u karantinu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

Ne bih se slozio da je Ayton napravio Jokicu neki poseban problem. Jokic je odigrao 8-10 minuta manje nego inace zbog faulova od kojih je par bilo bas problematicno. Da je odigrao te minute, imao bi laganih 25-15-12 ili nesto slicno i dobio bi to Denver iako Murray ima problema sa laktom a MPJ je u karantinu.

Pa Aytonu očito leži Denver. Imao je u zadnje tri utakmice prosjek oko 28ppg i preko deset skokova. Pričali su kolege @SteveFrancis#3

I @sunset rubdown

o defanzivnom napretku Aytona i kroz statistiku vidljivo a i na eye testu. Problem kod Jokica nije  igra u napadu ali bogami defanziva jest. Denver je imao dva dana odmora prije ovog susreta a Phoenix 21h da sleti iz Utaha gdje je imao teškog protivnika. A da ne ne govorimo da je uz to morala igrati u Th mile high city na dobro poznatoj elevaciji. To ste morali dobit ali niste. Mora se odati priznanje Sunsima na tome. 

 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni se ništa ne sviđa Hayes. Jeste rano al deluje mi da nit ima neki ulaz, nit ima neki ludi pregled igre, nit ima šut, nit je vanserijski atleta. 

 

nema neku super moć ali u svemu što si pomenuo ima potencijala da bude dobar.

nema ludi ulaz ali ima ulaz. nije genije dodavanja ali se vidi da ume da pošalje i pravovremen i kreativan pas. nije dead-eye shooter ali ima šut. nije brz (valjda na to misliš pod atleta) ali je i visok i sa bednih 19 godina prilično jak, što će biti batan faktor kada se malo razvije

 

svakako nije igrač koji će odmah sa 19 da isporučuje, međutim postoji potencijal da bude baš kompletan igrač i u napadu i u odbrani

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...