Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

ne krivim ga ja sto je uzeo pare jer mu je realno ovo bila poslednja sansa da uzme taj najveci ugovor karijere s obzirom da je kasnije dosao u nba. a i ozbiljno su ga zajebali milvoki i sakramento sa svojim brljotinama jer da se taj trejd ostvario bio bi vrv ne u sampionskoj ekipi ali opet u samom vrhu i sa timom sa ozbiljnim plejof ambicijama. nejasno mi je i sad nesto izdizanje atlante samo jer je on zavrsio tamo a biti 7-8 ekipa na istoku tj. neki orlando iz prethodnih sezona i ekspresno pociscen u 1. kolu nije neki puno veci rezultat od sakramentovih s obzirom da ovi igraju u dosta jacoj konkurenciji. pa se jos na kraju otislo toliko daleko da su ljudi maltene hteli da predstave da je bolje biti rezervista od igraca iz startne postave a tipa da pitas 1000 igraca sta bi hteli da budu pitanje je da li bi se i jedan nasao koji voli da pocinje utakmicu sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

po meni derbi večeri svakako Boston-Brooklyn, Klipersi po meni dobijaju, Pelikani vrlo nezgodna ekipa lako se može desit da dobiju čini mi se ove sezone slabiji Miami, Bucksi bi trebali dobiti ali ne vjerujem da će Lakersi rutinirat Mavse, moglo bi tu biti velike borbe do kraja

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alex_Serbia said:

@Miki28

 

LAL

LAC

BRK

MIL

 

BOS

DEN

MIA

 

PHI

DAL

HOU (?)

 

POR (?)

 

Legenda:

? - zbog mogucih trejdova dva kluba ili moguceg ostanka Hardena i nekim cudom, profesionalnog pristupa igri.

Pa tako mozes doci do masu ekipa osim Knicksa, Cavsa i onih iz pustinje Arizone.

 

Nema favorita ali realno contendera imas 4 i to ajde djene djene za Buckse dok su Lejkersi, Klipani i Bruklin vec okej prica.

 

Kakav Boston, to siju Bruklin i Lejkersi, Klipani bez problema. Denver isto.

13 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Meni i @Miki28 su Lakersi-Mavsi tekma veceri pa sad vi kako hocete. 

Lejkersi su svima tema veceri a Mavsi su tu da budu protivnik, da popune tu formalnost pa ce narod i njih vidjeti

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ti kao da nisi gledao plejof u bablu. Majami je osakacen uzeo 2 pobede Lejkersima koji nikada vecu protekciju nisu imali u istoriji, u slavu Kobiju.

A to je samo 1 primer. Denver ispratio Klipane, Milvoki se raspao uprkos najjaacem timu...

Aha sad je ovo najveca protekcija u istoriji? Nije vise '02 ni '09 nego ovo? Hvala sto si mi dao na znanje.

Lejkersi ispratili Denver.

Lejlersi ispratili Majami.

Ja ti kazem da Bucksi nisu ozb kontender dok Ja is ne rijesi sut. Jednostavno ce ga jaka ekipa zaustavit.

Klipani su ozb prica, mogu ja da serendam o Wayoff P koliko hocu ali imaju jak tim i imaju Kawhija koji dok se ne dokaze suprotno, smatram da je game 7 bio jedna off utakmica. Opasni su.

Bruklin zbog KD naravno, za tog se samo pomolis kad sutne, drugo nista

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ako Dzimi ne igra ima da nas ugaze Pelikani kao sto su Toronto;
Sraman je ovo rok Rileya 9 miliona za bukvu Leonarda a Ibaka, Bugi, Harel kostu manje ili isto kao ovaj.

 

hollinger rece da je taj ugovor leonardu klasican ugovor za skori trejd.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Ne gledam, vidim Ingram da plodi. Jel nabacio nesto novo u svojoj igri?

Mali je brutalan talenat

ne forsira on sada toliko. jeste dao 8 (jos se igra 1q) ali vecinu sa penala. imaju oni dosta ovde oruzja napadackih a ovako na prvu cini mi se da ovr godine pod gandijem i sa dodatkom adamsa i bledsoa  pelikani igrati osetno bolju odbranu.

Edited by riviera
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ozbiljne fizikalije/atletiku imaju Pelsi, cak i napad prilicno fluidan a imaju ove 2 cepanke pod kosem.
Cekirac Leonard dao 6 poena zaradio je on svojih 9 miliona.
@ggg taj je rekao da ce hasan da uzme 18m po sezoni 😄 pa vidimo sta bi

 

rekao je sada da ce uzeti 18 miliona?

 

klupa pelikana sa zionom i bledsoe je bas krs.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

rekao je sada da ce uzeti 18 miliona?

 

klupa pelikana sa zionom i bledsoe je bas krs.

Da cak mislim da sam postovao na prosloj temi; projekcija mu bila 18m godisnje a ovaj jedva uzeo minimalac;
Odbrana Pelsa je problem za ovo sa Duncancom i pomaganje sa istog je za samaranje; pucanje odbrane kod pika i pomaganje sa igraca u cosku jos ih busi Leonard 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...