Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nisam nesto optimistican sto se tice Portlanda, jeste ovo predsezonska, ali deluju neubedljivo. Ok, pojacali su se Robertom i DJJ-om, ali Lilard nema ono sto Jokic ima u Dzamalu. A ovo u vezi Bartona ne vredi ni komentarisati. Strahovito je koliko Meloun nema kicmu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, stefan81888 said:

I paralela je koja? AD i Lebron razgovarali?Dosao neki lik i tuzi Westa i Klipane jer je posredovao u dovodjenju Kawhija i kakva je tu veza izmedju Lejkersa i Pelikana?

Pelikani su dobili listu timova gdje ce AD da ode, timovi nisu bili ubijedjeni da ce ostati i Lejkersi jedini imali m... da odrade trejd i dobili AD, uzeli titulu i AD ostao. Sto Boston nije dao sta je trebalo?

Lejkersi nudili pola tima dok je Magic bio tu, Pelikani se nisu dali. Kasnije im ponudjen slican paket u ofseason i Pelikani prihvatili.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Manu said:

Skoro da mi dodje da odgledam tu tekmu nyk od sinoc u kojoj je Randle imao 8 asistencija

 

ili se ostvaruje fizdaleov prophecy da je randle nyk draymond green ili je to što su cavsi igrali sa takvom skupinom koja je gubila skoro 50pts razlike od knicksa

..al' uzmi ga na fantaziju ako to pitaš, biće dobar za 25-28 minuta

Link to comment
Share on other sites

Ja isto merkam Randlea za fantazi ako ostane u IV Rundi

 

  Horton Taker nastavlja da odusevljava, 5-8 iz igre, 2/2 trojke.. Davis ubacio 6 trojki iz 7 pokusaja, James 3/4 a Pope 3/6. Nece tu spacing biti problem kad i James i Davis sutiraju trojke dobro. Kuzma definitivno najveci liability na terenu, ne moze covek da bude koristan ni u preseasonu, blowout utakmicama... Ali ne mozemo nista da dobijemo za njegov mali ugovor, neka ispika jos jednu sezonu u LA, pa onda nek ga neko preplati...   Vesli i Gasol ocekivano ne izgledaju dobro. 

  

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

 

 

Bolji je sigurno od ciglara Pejtona i Smita, malo ih pritisnes, ne mogu da pogode obruc.

 

ja mislim da im payton nije ni trebao. dsj ajde kad je vec tu, trebalo je tri klinca da igraju i ciao

 

dobro izgleda quickley, samo kazem da treba ipak sacekati malo bolje sastave od onog sinoc, plus nije imao pritisak jer je bio defacto sam u sastavu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...