Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Begli ulazi sigurno u TOP40 player rater. Iskreno, mislim da ce mi prvih 5 pikova biti min u TOP50. Nurkic i Ejton, standard. Tobajas je sigurica. I najveci mi je WTF Oladipo peta runda. Ajde da nije lepo odigrao PO u bablu, pa da se i zapitas, nego je odigrao i vise nego dobro, plus sto nije dosao najspremnije tamo, nego je morao zbog ugovora doci. Prvobitno je bilo da propusti. Sada ce da iskida sezonu za novi max ugovor. Imam ekipu za najvise domete. I tek cete videti sta ova ekipa moze.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Pošto svi balavite na visoke, slobodni ste da izađete sa ponudama, ako imate nešto od bekova da valja.

Više bi mi PG valjao, ali možemo i za nekog SG da se dogovorimo, ako je cena prava. :kece:

 

meni kao što znaš trebaju visoki ali realno tvoji su vrlo diskutabilni, makar za mene

rođaci je i nakon povreda i bez premijere ozbiljan baja ali ne treba mi ta tenzija da ne mogu noću da spavam i da se pitam hoće li se povrediti

bouscher ima veliku konkurenciju tj slabo minuta

milsap je strava krenuo al je mator, biće tu puno statistički neimpresivnih partija

zach collins se još jebeno nije oporavio od sedenja cele sezone na mom IR slotu. kažu mid-to-late january, spuštavah se već na yachovo uže

goga sekulić dnp

claxton nikad čuo

 

moji pgs a i redick uglavnom prevazilaze debelo ove centre. jedina opcija (koja to nije u ovom trenutku) bi bila immanuel quickley, gde bi veroovatno ti zažalio a možda i ja ako se probija kroz set majstora na knicks PG slotu /payton, rivers, dsj, frankie ni ne igra/

 

 

kad malo bolje razmislim boro, možda tebi treba centar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Stefi sto imas vise igraca do kraja, auuu cak 8 vise.

 

Uzeo si McBaketa znaci 9 meceva vise, auuuu. Ovako nesto mi se nije odavno desilo.

 

 

Markus Moris ne igra, ne znam da li si i njega računao. Kapela ima DTD. Ode mi i Zeler na IR, 2/4 slota popunjena. 😕

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Begli je novi Janis rekao neki skaut iz kingsa tako da ja aneverujem u nista drugo, vec planiram Sabonis i Trae paket 

 

Uh, ne znam ovo da li donacije do Beglija koji je i Janis i Gober i Dramond sve u jednom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stefan81888 said:

 

Markus Moris ne igra, ne znam da li si i njega računao. Kapela ima DTD. Ode mi i Zeler na IR, 2/4 slota popunjena. 😕

 

Uh, ne znam ovo da li donacije do Beglija koji je i Janis i Gober i Dramond sve u jednom. 

 

Nisam racunao Morisa, a umesto Zelera sam racunao posto ce neki igrac da igra sigurno.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drakaris said:

Povadicete LeBron. Neces ispasti, ali u ovom trenutku deluje tesko da ces moci da konkurises za 4. titulu.

 

 A izgleda da sam pozurio sa Hasanom, nisam se dobro snasao kad su mi digli Herroa/Srodera u 4R  & Timi Jr-a u osmoj pa sam digao Svit Lua i Nana, al ono sta znam...  Duga je sezona (ne kao pre doduse), bice svega, opstanak je svakako prvi prioritet pa onda plejof i sve to. Nikad, nikad jaca A liga.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, delgado said:

 

 A izgleda da sam pozurio sa Hasanom, nisam se dobro snasao kad su mi digli Herroa/Srodera u 4R  & Timi Jr-a u osmoj pa sam digao Svit Lua i Nana, al ono sta znam...  Duga je sezona (ne kao pre doduse), bice svega, opstanak je svakako prvi prioritet pa onda plejof i sve to. Nikad, nikad jaca A liga.

Nista ne brini brabo tu sam ja da te povadim sa nekim dobrim trejdom pa posle svi da kukaju 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Delgado, nije ok da se dopisuješ sam sa sobom. 

 

Iskreno ja mu se divim kako je uspeo istovremeno da radi dva drafta sa dve razlicite ekipe sa 2 razlicita uredjaja. Ja to ne bih mogao. Mozda se zbog toga desila greska Hasan  kao 2.runda na draftu aka igram 10 minuta ove sezone po mecu. Popusti koncentracija, al to je vise zbog Makse Baksuza.

 

Delgado je svima bio srecni talisman za titulu, al kod Makse nikako al to nije do Delgada,I kad je prvi put imao realne sanse za titulu, krk korona.Baksuz, bezi od Makse Baksuza Delgi nema tu vajde.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Iskreno ja mu se divim kako je uspeo istovremeno da radi dva drafta sa dve razlicite ekipe sa 2 razlicita uredjaja. Ja to ne bih mogao. Mozda se zbog toga desila greska Hasan  kao 2.runda na draftu aka igram 10 minuta ove sezone po mecu. Popusti koncentracija, al to je vise zbog Makse Baksuza.

 

Delgado je svima bio srecni talisman za titulu, al kod Makse nikako al to nije do Delgada,I kad je prvi put imao realne sanse za titulu, krk korona.Baksuz, bezi od Makse Baksuza Delgi nema tu vajde.

Porzingis, Marej I Oto su bili precrtani kod delgada u notesu mislim da je to dovoljan dokaz da nije on radio draft..a i nije lepo da se njemu pripisuje ovako dobro odradjen draft 😂😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...