Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Just now, stefan81888 said:

Ajde što ne igra KD a DLO kulira, nego što gubim skokove i blokade sa 4 centra a protivniku ne igra Wood. Sram bilo moje igrače, sram da ih bude. 

Ne skaču i blokiraju samo centri 🤷‍♂️

Danas je dan D.. 

 

Posle njega ćemo videti gde smo @stefan81888

Link to comment
Share on other sites

@John Dies at the End

lepo sam te zamolio da ne bacas voodoo i tebe zabole 

 

u pola3 čitam da fox ne igra, malo je reći da sam neveselo ugasio knickse i legao da spavam 

 

george, fox, love, conley pikovi od druge do pete runde plus hunter koji je bio u nekih 50-60 igrača do povrede. stvarno tužno. 

53 minutes ago, Zvezdinho said:

Dal iskoristiti vejver broj 4 na Norvela Pelle-a sad kad ne igra Deandre Dzordan pitanje je sad. Ili ga cuvati .

 

first world problems 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

 

first world problems 

 

Pa jeste, moze da odluci duel sa DD, posluzice par meceva dok se DJ ne vrati, a da li za to iskoristiti tako visoki vejver ili cekati nekog igraca koji ce da pomogne na duze staze. Nisam pametan.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, đubrivo. said:

@John Dies at the End

lepo sam te zamolio da ne bacas voodoo i tebe zabole 

 

u pola3 čitam da fox ne igra, malo je reći da sam neveselo ugasio knickse i legao da spavam 

 

george, fox, love, conley pikovi od druge do pete runde plus hunter koji je bio u nekih 50-60 igrača do povrede. stvarno tužno. 

 

first world problems 

 

Bice da sam i sebi bacio voodoo :

 

na LVerta sam i zaboravio

Wiseman produzili bolovanje na jos nedelju dana 

Prvi Pick juce odigrao prvu utakmicu, do juce odbijao da se cima i skace, sinoc stao na skok do DD

Drugi pick odigrao 1 utakmicu ( Ali dobru)

4-ti pick (dzIbaka) na nivou fa igraca

 Na sve to, juce i Bane nije igrao 

Extra sto sam drzao mrtvog Aminu-a 

 

Ali dobro, da se ne žalim previse,  u goroj si situaciji 

 

e da jbt, dobiće me ovi tvoji Pf/C u trojkama 🤣

 

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Pa jeste, moze da odluci duel sa DD, posluzice par meceva dok se DJ ne vrati, a da li za to iskoristiti tako visoki vejver ili cekati nekog igraca koji ce da pomogne na duze staze. Nisam pametan.

 

:smiley33:

 

:classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Nisu dezurni krivci u igri, da ga je pravio neko iz redovne trejd ekipe, letelo bi perje do sada 😃

 

Realno, Bora ce biti dosta jaci povratkom Mica, ali ne vidim ni kako jowanitza moze drugacije od ovoga, mora zavaljati Mica da ne ispadne i samim tim ce dobiti losijeg igraca, a i to ce dobiti jedino od sigurnog po ucesnika, a takvih je danas malo.

 

Allow od mene, ali ne znam koliko ce to znaciti, nisam ja iz veto all ekipice 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

Niko ne komentarise trejd?

 

procena je da će mitch lob zaigrati za ravno dva meseca, što je naš plej of. naravno, ruka nekome zaraste brže a nekome sporije pa je to neka optimistična procena - 6x nedelja da se potpuno oporavi i još dve da se vrati u formu

 

možda bi mogao nedelju dana ranije da počne da igra. u svakom slučaju mitch za skoro 29min ima 8.4rebs, 8.4pts, 1.5 blk i 1.2 stl uz manje od 50% sa slobodnjaka (koje doduše ne izvodi puno)

 

rođa za 19ipo min ima 7.7rebs, 9.1pts, 0.7blk, 0.8stl i .722% sa slobodnjaka uz 2.4ast i svakako bolji ppm

 

čak i da mitch ne pauzir ovoliko dugo, trejd bi mi bio okej (recimo da je pauza 2 nedelje)

6 minutes ago, nlavrnja said:

Allow od mene, ali ne znam koliko ce to znaciti, nisam ja iz veto all ekipice 😃

 

pre onog tvog kriminala od 3x trejda nisam toliko vetovao. od tad mi se malko smučilo to muljanje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

pre onog tvog kriminala od 3x trejda nisam toliko vetovao. od tad mi se malko smučilo to muljanje

Ajd sto lazes mene, al sto lazes sebe... Al dobro, moraju ljudi sebe da utese sto su vetovali potpuno ok trejd, jer im je Procke isao na zivce te sezone

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...