Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

8 hours ago, đubrivo. said:

 

procena je da će mitch lob zaigrati za ravno dva meseca, što je naš plej of. naravno, ruka nekome zaraste brže a nekome sporije pa je to neka optimistična procena - 6x nedelja da se potpuno oporavi i još dve da se vrati u formu

 

možda bi mogao nedelju dana ranije da počne da igra. u svakom slučaju mitch za skoro 29min ima 8.4rebs, 8.4pts, 1.5 blk i 1.2 stl uz manje od 50% sa slobodnjaka (koje doduše ne izvodi puno)

 

rođa za 19ipo min ima 7.7rebs, 9.1pts, 0.7blk, 0.8stl i .722% sa slobodnjaka uz 2.4ast i svakako bolji ppm

 

čak i da mitch ne pauzir ovoliko dugo, trejd bi mi bio okej (recimo da je pauza 2 nedelje)

 

pre onog tvog kriminala od 3x trejda nisam toliko vetovao. od tad mi se malko smučilo to muljanje

 

Čekaj bre, otkud sad taj info 2 meseca? 

Pitam, jer sam isto to čuo na sinoćnjem prenosu NYK, a jebani Woj ili onaj drugi napisaše 4-6 sedmica.

Moram da priznam da me sad već pomalo hvata frka.

 

Mada i da bude puna 2 meseca, neka. Meca ne zaslužuje da ispadne, kao veteran ove lige, i nadam se da će mu Boogie pomoći u tome.

A Mitch samo nek' se za playoff vrati, valjda ću do tada preživeti.

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2021 at 8:09 AM, đubrivo. said:

meni je preminuo kevin love

....ili čeka delove za nogu da mu ugrade

 

Vini, vidim da si često pominjao oko Love-a i povrede, ali nisam stigao da ti napišem.

Što se njegove povrede tiče, za to su jedino i isključivo odgovorni ovi sa klupe Klivlenda.

 

Pratio sam po celu noć mečeve one prve sedmice, zato sam onoliko i pizdeo (i iskreno sam mislio da ću izgubiti, ni na kraj pameti mi nije bilo uzimanje 10 kategorija), jer sam bio slobodan te sedmice, pa iskoristio, posle grunuše obaveze i samo kampanjski.

Konkretno što se Love situacije tiče, odigrao oko 25 minuta za 3 i po četvrtine protiv Detroita, imao tipa 9 poena 5 skokova, Klivlend gubio 15 razlike. Onda sa vrati u igru za poslednja 3-4 minuta, Detroit se uspomoć Rose-a epski samoubije, i meč ode u 2 produžetka, i Love završi sa DD za skoro 40 minuta na parketu.

Naravno besan kao ris, ali opet kapiram, pustili ga zbog neizvesnosti meča i vruće ruke (dao 3x3 u OT) iako je bio na restrikcijama, pa kapiram sigurno neće igrati sutra na b2b.

Kad sam video da igra i startuje muka me uhvatila.

I onda, nakon opet velikih minuta u 1/4, samo nakon što je se vratio na parket u 2. prvi nezgodan doskok i hvatanje za nogu...ostalo je istorija.

 

Tako da se slobodno može reći da ga je neodgovoran pristup J.B. prevare & co. koštao skoro 2 meseca pauze, ako ne i više.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Zveki bez milosti :classic_biggrin:

 

Ali kakva je masina postao Wright :Hail:

 

Ovamo mi drago zbog fantazija ovamo sam puko glupo na kladari, resim ja da igram Ingrama, rozira i Zajona. U ponudi nema igraca Detroita. Kazem ajd jos je rano da ne igram, u medjuvremenu ubace Granta, ja ga ubacimn, izbacim Ingrama, na Granta samo padnem, da nisam nista menjao izaso bi 22k. TD mi dosao kao mali melem na veliku ranu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Draki sto vracas Barnsa na klupu, bio ti je u timu, pa vrati coveka, pa nece da ti upropasti FG %, dobar je to decko. Mada bi mogao MCW jos malo nogama da sutira na kos :default_coffee:

 

Pu, Horfordu falila  1 asistencija za DD, i 3 skoka za TD :classic_sad: Dobro de dao je 20 poena, moze da prodje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Imas srecu da sam ove nedelje prosao kroz golgotu od povreda, nisam mogao nijednu volume kategoriju da jurim. Najgora nedelja ove sezone. Plamli zabelezio TD. Bice dobar jos nekoliko nedelja, onda na scenu stupa Stjuart.

 

Ko zeli Stjuarta za PO, nek se javi. Jake blokade i potencijalna DD pretnja.

 

Nisam ni imao zivaca da se cimam sa izmenama, nisam mogao da gledam koliko mi je crven tim

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Imas srecu da sam ove nedelje prosao kroz golgotu od povreda, nisam mogao nijednu volume kategoriju da jurim. Najgora nedelja ove sezone. Plamli zabelezio TD. Bice dobar jos nekoliko nedelja, onda na scenu stupa Stjuart.

 

Ko zeli Stjuarta za PO, nek se javi. Jake blokade i potencijalna DD pretnja.

 

Karma Draki karma , radovao si se u jednom postu kad sam ja prolazio kroz golgotu odlozenih utakmica i ako nisi igrao protiv mene.  Na kraju krajeva i ja sam te casto sa DSJ, neigranjem Plamlija 2 meca i Dramonda odmaram veceras , da se lepo odmori za sutra ,zasto da se umara kad ne mora. Eto pustio sam te TO, FG i FT procente, dosta ti.

 

A Stjuart sabija u PO, bice ludilo :s_d: Jeste pretnja DD, moze samo da im preti :s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa fora je da je i Uini imao takodje dosta povredjenih igraca. Pol Dzordz, Konli, Lav, Hunter itd.  Nije bio nista manje postedjen. Tebi su ove nedelje odigrali na max broj obrtaja, meni daleko od toga. Meni da su na okupu svi igraci kao tebi, ja bih te realno oduvao, a kamoli jos da mi se Nurkic nije povredio na preko 2 meseca. Skokove i DD bi mogao samo da sanjas, jer bih laganeze prelazio 200 dreb i 60 Oreb.

Link to comment
Share on other sites

inače, de'andre hunter je ove nedelje na trade bloku, kasnije mi je svejedno:

edit: ovih par dana je na trade bloku ili od 1 do 14. marta, kada duel traje dve nedelje ali to je onda i malko drugačija cena

 

pre nedelju dana je rečeno da mu predviđaju 7-10 nedelja, "hopefully 8"

 

DeAndre Hunter (right knee meniscus surgery) could miss 7-10 weeks, according to Hawks GM Travis Schlenk.

Hunter has surgery on Monday and he'll be out "hopefully eight weeks," according to Schlenk. It's a tough pill to swallow and it temporarily derails Hunter's breakout campaign, opening up minutes and increased opportunities for Cam Reddish and Kevin Huerter. Hunter should be up and running by the time fantasy playoffs arrive in April, though the 10-week end of Schlenk's estimate would cut it close. With such a long rehab awaiting it may be necessary to cut him if you don't have an IR spot available.

 

SOURCE: Mike Conti on Twitter

Feb 9, 2021, 10:34 AM ET

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, stefan81888 said:

Vlado, čestitke, rutinirao si me. Bez KDa i DLOa nisam imao šta da tražim, a tvoja ekipa je baš dobra pa i bez Wooda može da me dobije. Nisi bez razloga u grupici ekipa koje se ove sezone izdvajaju. Svaka čast. 

Hvala! Dobar duel bio!

Zadržali su moji nekako stečenu prednost.. Ironično je svakako što sam ja sa jednim centrom uzeo defanzivne skokove i blokade..

 

Nisu ni tvoji za bacanje, malo lošija nedelja, ali sve ukupno jedna sasvim dobra ekipica. Sretno u nastavku!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, đubrivo. said:

debeli, ne znam ni da li da ti čestitam, potencijalno si skupo platio 4x skoka davisa za pobedu tj nerešeno u def rebs

 

nadam se da nije drama

 

Jbg Wini, imao sam neki predosecaj da ce da AD da se skrsi 😴

Def sam izgubio zbog drzanja mrtvog Aminu-a dva dana + ovi sto sam ih birao za skokove su imali minimalnu i najlosiju produkciju do sada...

 

Ali nekako, mozda i najpostenije I najrealnije... bez 4-5 igraca (mrzi me da gledam) i ti i ja .

 

I da opstanes u ligi, ovi ostali kako 'oce 😄

 

Bez 4  igraca , predstoji grcevita borba za opstanak 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Itachi Uchiha said:

to se daje sledece nedelje

 

mislim da je pun naziv 'povratak otpisanih na fabricka podesavanja' 

 

Japi pa ti bas volis da budes Kamikaza :lol_2:

 

38 minutes ago, John Dies at the End said:

 

I da, duvaj ga Zveki .

 

Sto, sto sam te najedio, nije valjda sto sam spicio vejver br.4 na onog klinca iz Sote sto je zalepio na kraju blokadu Siki Lepku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Japi pa ti bas volis da budes Kamikaza :lol_2:

 

 

Sto, sto sam te najedio, nije valjda sto sam spicio vejver br.4 na onog klinca iz Sote sto je zalepio na kraju blokadu Siki Lepku.

 

Jbt, vec , ni sam ne znam broj, kupis igrace pre mene koje ja hoću... ali dobro 😄

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Jbt, vec , ni sam ne znam broj, kupis igrace pre mene koje ja hoću... ali dobro 😄

 

Eto ti ga Denis Penis, dosta ti.

 

49 minutes ago, maXa88 said:

Uskoro ce biti

 

sta cu ja na ovom topiku

 

karma is a bitch

 

Makso izdrzi !!!  Bora Milostivi vas pustio ofanzivne skokove.

 

I @nlavrnja pustite Delgada iz zatvora, znate da decko ima problem sa anger management-om, smirio se do sad.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...