Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

 ovo ti je mnogo bolje s obzirom da se vracaju Bev i PG pa nece biti problema sa procentima. Kos ce gledati samo na nba app

 

 

inace Leri Nensa smo stavili u izlog. kontenderima ce mozda biti od koristi za po.

Edited by maXa88
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Nije hteo Lu da igra za baksuza, ne brini se , igrace kod mene redovno :default_coffee:

 

ako cemo o baksuzluku, spram tebe smo pipo inzagi ekipa.

kad ti prodje trejd samo se prekrsti da ga ne trejduju u lal da im glumi ronda

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

Jbt ladno nema Drakija da on prokomentarise trejd, nevera.

giphy.gif?cid=ecf05e47hxbxowic9bgudnlpzh

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sprema se za vas Derbi.

Ima mnogo povoljniji raspored, prva tri pika po 4 meca, plus Al Horford ce prvi put ove nedelje da odigra 4 meca :classic_sad:

 

Sad ako se ne pokaze u najboljem svetlu, neka pakuje kofere za B ligu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

giphy.gif?cid=ecf05e47hxbxowic9bgudnlpzh

Ima mnogo povoljniji raspored, prva tri pika po 4 meca, plus Al Horford ce prvi put ove nedelje da odigra 4 meca :classic_sad:

 

Sad ako se ne pokaze u najboljem svetlu, neka pakuje kofere za B ligu.

 

Horford ce da igra samo 3 meca, dace ti jedan fore. Auu ima Oladipo da porobi , sve zive odmaraju danas. Od Vola do Gordona. Odigracu tvoje igrace na kladionici, barem neki dinar da uzmem kad ces da me pobedis.

 

Evo soundtrack-a za duel nedelje.

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dovla said:

Nisam uopšte ni zaslužio da uzmem 6 kolona, a kamoli da dobijem duel.. 😂

 

Užasna nedelja..

 

Sledi nam drvored koji ćemo lako rešiti bez mog drveta! 😆

 

 

 

Jbg, kazem Ja, provukao si se kroz iglene usi ( koliko sam ono puta stao na ass/reb za DD ) I blokade 😴 ... ppm I poJene tvoji razbili, a bacanja su mi katastrofa vec par kola 

 

I da ne zaboravim, duvaj ga Koach Lu :smiley33:

 

 

10 hours ago, đubrivo. said:

 

dobro pamtiš sve?

 

e pa debeli, setite se gde smo bili ti i ja 2011e. to su bila vremena, samo kurčenje i pretnje 7-0 kaš. a danas samo džinks i urok.

ako hoćeš da osvetiš zemljaka, preporučujem ti da smanjiš vlašku magiju na minimum.

 

hunter mi danas ide na operaciju mensikusa, treba doktor dobro da obavi pos'o.

 

kad smo kod huntera, zapratio sam "fantasy doctors" yt channell. mnogo zanimljivo štivo; od najsvežijih 6x videoa, tri su sa mojim igračima a 4 su o nba ligi. mike conley pokraden.

 

https://www.youtube.com/c/TheFantasyDoctors/videos

 

To su bili dani, dobri moj Wini-e,  a ne ovo danas : super ti ekipica, puno sreće u nastavku , bla bla truc izvini zbog ovog onog 😴

 

I kakva qr#cpalac vlaska magija , ti vrati Delgisi wudoooo lutkicu, Davisa vec zabolelo medj preponama :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

Josh Hart is questionable to play on Tuesday due to lower right back spasms.

 

Delon Wright (left ankle sprain) is questionable for Tuesday's game vs. the Nets.

 

:smiley64:

 

da nisam u grđoj situaciji, još bi mi te bilo žao. 

nek' nam lavrnja lepo odobri po x 20 izmena, pa da vidimo ko je pj fucker.

 

delgado, evo ti templea i reci mu da se tera u tri lepe. najbolja partija mu je bila prva, 3-9

30 minutes ago, Drakaris said:

 

Ala je Bruks sabio, sva sreca pa se ne gledamo vise u ovom duelu

 

 

ako trejd prođe, to znači da samo želi da se napakosti nerazumnom zvezdinhu. ovaj trejd naravno da ne sme da prođe

Edited by đubrivo.
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

da nisam u grđoj situaciji, još mi bi te bilo žao. 

nek' nam lavrnja lepo odobri po x 20 izmena, pa da vidimo ko je pj fucker.

 

delgado, evo ti templea i reci mu da se tera u tri lepe. najbolja partija mu je bila prva, 3-9

 

Pitam se pitam, ranom zorom,  da li da budem bRezobrazan ili ne....malo moram 😄

 

Ovi tvoji "nogama" sutirali? 

 

Na'ebo si, imam Pele-a!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

 

ako trejd prođe, to znači da samo želi da se napakosti nerazumnom zvezdinhu. ovaj trejd naravno da ne sme da prođe

 

 

Odradili smo trejd malo hazarderski , nije bas to bilo nerazumno koliko mnogima lici, al sad jebiga mozda smo se i zajebali. Prvo smo videli  da je PG povredjen , pa smo videli koji tip povrede u pitanju: right foot/toe bone edema.

 

Pa je zasedao konzilijum lekarski da vidi ko je sve u ligi imao slicne slucajeve i koliko je odustvovao.

 

Quote

Porter Jr. was initially diagnosed with a left foot sprain on November 6, 2019. It was determined to be bone edema a few days later. He was without a clear timetable and ended up returning on March 2, 2020 — nearly 4 months later. Williams III was diagnosed with bone edema in his hip on December 16, 2019 and didn’t return until March 3, 2020.

 

Pa je lekarski konzilijum zasedao da vidi kako se lece laksi oblici, a kako tezi oblici.

 

Quote

 

In many cases, the liquid inside your bone will go away with time, therapy, and pain medication, such as nonsteroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs).

In more serious cases, surgery may be required. A common procedure for bone marrow lesions or edemas is core decompression. This involves holes being drilled into your bone. Once the holes are drilled, the surgeon may insert bone graft material or bone marrow stem cells — to fill the cavity. This stimulates normal bone marrow growth.

 

 

Pa je onda izasla izjava.


 

Quote

 

Reggie Jackson says Paul George is “positive” right now despite his injury.

 

 

 

 

 

Zasto bi neko trebao da bude pozitivan ako se povredio lakse.

 

I onda smo izveli ovak hazarderski potez, posle ove analize , posto lici da ce PG  duze van terena da bude. A onda ce valjda Lu Vulijams da dobije vecu minutazu  i poene, plus Bruks je sutirao 37,5 posto sto me je mnogo nerviralo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...