Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

20 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da li stvarno padate na ove fore? =/ 
Gospodo posle 20 i drafta se vredjate.

 

Obično ja svake godine napusim nekog i odem na službeni.... ove sam se smirio!!!! Iako me ovih dana svi nerviraju, i zena/deca, devojka, ljubavnica :default_coffee:

 

@Zvezdinho kaki qrcpalac lampioni rasveta i ostalo.... zena se samo javlja na kraju meseca sa direktivom: 600€, ovaj mesec bi mogao i malo vise €... i vanredno 15-16  sa oko 200 😴 ( da ne spominjem soferku, malo ulubila leva prednja vrata i slične sitnice 😴

 

 

I ono najbitnije,  raspored mi je mnogo bolje od prvobitnog, mozda i izborim opstanak :59:  iako nema nekih poželjnih i starih mušterija  😄

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, maXa88 said:

vraticu se jaci nego ikad ❤️

 

uostalom to mi ne predstavlja problem da budes rascmaren i ove kao i svake godine

 

Sto si siguran da ces biti banovan, trebao si jos nesto groznije da kazes posto mene ocigledno moze svako da psuje i vredja. I posle da likuje laznim izvinjavanjem sto je prosao sa malom kaznom i ako sam ja bio protiv te njegove kazne. I to nakon napusavanja iz cista mira ovog leta zbog cistog zezanja oko titule  i forumaske sege, kad sam isto pri prijavi rekao da ga ne banuju vec samo skrenu paznju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sto si siguran da ces biti banovan, trebao si jos nesto groznije da kazes posto mene ocigledno moze svako da psuje i vredja. I posle da likuje laznim izvinjavanjem sto je prosao sa malom kaznom i ako sam ja bio protiv te njegove kazne. I to nakon napusavanja ovog leta zbog cistog zezanja oko titule  i forumaske sege, kad sam isto pri prijavi rekao da ga ne banuju vec samo skrenu paznju.

Sta se raspravljas sa njim i onim drugim,dve maskote foruma,IL i to je to.

 

p.s:ovde pravdu neces naci.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Sine nije lik tebi psovao majku nego meni i ako sam preko toga presao i rekao da ga odbanuju ( ima i ovde na forumu i PM sa lavrnjom gde sam trazio da ga odbanuju i ako mi je psovao majku), on se lazno izvinio izjavom u stvari Haosu se mnogo vise izvinjavam ( znaci meni se mnogo manje izvinjava), da se nije lazno izvinjavao ne bi ga ni dirao posle ( a i nisam ga nesto mnogo ni dirao). A i mislim da to i nije neki veliki problem za Delgada. Takodje takvi njegovi ispadi nisu novost jer je na starom b92 bio banovan na duze vreme jer je drugom forumasu pozeleo da umre od raka. 

 

A ovo oko sns-a sta reci koju poruku poslati.

 

sta si ocekivao kada ga prozivas u svakom postu. i jos i posle bana nastavljas. a ovamo satro 'nemojte ga prozivati'.

 

sns fore i te kako. kao sto je i tvoj ulaz u a ligu sns potez.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

sta si ocekivao kada ga prozivas u svakom postu. i jos i posle bana nastavljas. a ovamo satro 'nemojte ga prozivati'.

 

sns fore i te kako. kao sto je i tvoj ulaz u a ligu sns potez.

 

A sta si ti ocekivao nakon kvazi izvinjenja nakon psovanja majke , da nije likovao tim laznim izvinjenjem ne bih nista podbadao ( nije morao da se izvinjava sto se mene tice). I to zezanje nije bilo toliko strasno za psovanje majki i nije bilo u svakom postu vec u svega 2 puta nakon laznog izvinjenja i uopste nije bilo tako cesto kao sto ti hoces da predstavis i izlaziras u stilu Dragana J. Vucicevica (kao sto si i napisao da sam se ja samo salio, kad je bilo i drugih). Normalno je da cu da nakon takvog kvazi izvinjenja da se nasalim sa tim, post je obrisan i to je OK. Bas bi ti tako mirno stojao i gledao kad bi tebi majku neko psovao i jos se posle lazno izvinjavao  i likovao ( a ja budala trazio letos da ga ne banuju jer me je iz cista mira izpsovao nakon ciste zezancije oko fantazija i sad da ga odbanuju). Interesantno kako sam ja najgori po tebi, dok Maksa moze da se sprda sa svim tim stvarima i da druge naziva govnare, a taj govnar ,kako on kaze,  ga je prosle sezone naterao da ostane sa delgadom i ako mi je rekao da prihvatim njegovu ponudu da budem coowner ( a ja sns potezom odbio  zamisli ) i da hoce da batali fantazi.

 

A za SNS stvari obrati se Delgadu on uposljava buduce kumove ( ili samog sebe, ko god da je)  na coownerska mesta i namesta budce tendere ( trejdove). A takodje menja timove kao neko stranke na vlasti. A SNS potez je tek tvoja  relativizacija psovanja pa mozes u odabrano drustvo sa Atlagicem i Risticevicem.

 

P.S. Jel si ti navijace Lejkersa tokom PO nazivao SNS-ovcima ?

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Takva je  bila i moja rekacija nakon sto je uzeo Bama i posle reketirao pri svakoj trejd ponudi:lol_2:

 

i ja bih ajde-baju dao isključivo ako dobijem više od realnog povraćaja. ono, kad se probudim ujutru i pogledam roster da kažem, alal vera đubrivo, kakve si dobre i korisne igrače dove za bama

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lukaku94 said:

 

 

Kumaro ili delgado vol.2 ( ko god da si) dobrodosao na topik, pozdravljamo tvoj dolazak na forum i pocetak pisanja o NBA, ali ovde u ligi imamo nesto protiv SNS namestanja i sukoba interesa i SNS namestanja tendera ( trejda) pa zbog toga imamo sumnje i protivljenja za ulazak u ligu A ligu, da te je delgado predlozio za B ili C ligu ne bi bilo problema. Pocni da pises vise kako bi ljudi otklonili sumnje da si tu da bi namestao delgadu igrace. Pozz.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, đubrivo. said:

 

i ja bih ajde-baju dao isključivo ako dobijem više od realnog povraćaja. ono, kad se probudim ujutru i pogledam roster da kažem, alal vera đubrivo, kakve si dobre i korisne igrače dove za bama

 

Steta sto sam izbrisao taj roman pregovora od jedno 8 strana u roku od jedno 3 meseca :lol_2: Magija stvarno zna da te nasmeje, rasplace i iznervira u istom trenutku sa kontra ponudom :lol_2: Al uglavnom nasmeje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djole said:

Kod vas je svih 20 potvrdilo učešće?

 

Niko nema kontakt s Wookom van foruma? Mogao je da nam bar napiše da neće da igra.

 

 

On vec duze vreme ne pise na forumu, a ja se plasim da tu nesto nije kako treba. Sad ne bih javno kako i zasto to mislim.

Link to comment
Share on other sites

Pa vec je 200 puta napisao da nece vise da igra, plus se ponasao kao drama queen na kraju kada je dropovao Ejtona, bez ikakvog respekta prema samoj ligi. Sta bi tek radio u B ligi... Vise ga ne interesuje NBA, nije gledao mec 300 godina, zanimaju ga druge stvari u zivotu i jednostavno je batalio to. 

Link to comment
Share on other sites

Nije napisao da nece da igra nego da hoce da ostavi nekome da bude glavni kao coowner. To sto je dropovao Ejtona nije trebao da uradi. Drugo ako je batalio fantazi nije batalio forum, plus ima nekih stvari koje ti ne znas tj privatne su i nisu za otvoreni deo foruma, a te stvari mi izazivaju sumnju da nesto nije kako treba. Nadam se da nisam u pravu.

 

Plus mu je delgado slao pm i nije se javljao, a na mejl stizu notifikacije kad ti neko poslaje pm.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...