Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Da ste citali Roto znali biste da ce Lebrona da odmaraju i da ce Hasan sa klupe da ulazi :default_coffee:

 

Doduse i ja nekome nesto pricam, birao sam Horforda u 3.rundi (prevari me njegova odlicna produkcija u pre-season)

 

Maticu jel moze nereseno, da se dogovorimo ko ljudi, evo i 6-5-2 za tebe.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Joj Draki, znam da je sve cisto sto se samog trejda tice kad je ugovaran, ali ako se povredi neki igrac u toku ove faze cekanja od 2 dana, to onda nije isto. Prakticno mozda Matic dobija DJ za badava ako je sa Lamarkusom ovo ozbiljno, a zbog povrede je propustio ceo babl. Mislim ,ako je buducem eventualnom vlasniku Lamarkusa to OK , da eventualno daje DJ za nista, onda ko sam ja da se bunim nesto. Samo naglas razmisljam da bi najbolje bilo da se odlozi trejd dok se ne sazna zdravstveno stanje Lamarkusa.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

 

Promeni BRE ime tima, pojedinci (da ih ne imenujem )se strecnu kad' vide Wook-ove ime 😄

 

Pusti ti to zems, nego sta kazes oko ovog trejda nakon povrede Lamarkusa, mislim da bi @nlavrnja trebao da da saopstenje povodom toga, posto je Matic kao kokomesar ( preko veze ga ubacili) u sukobu interesa:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pusti ti to zems, nego sta kazes oko ovog trejda nakon povrede Lamarkusa, mislim da bi @nlavrnja trebao da da saopstenje povodom toga, posto je Matic kao kokomesar ( preko veze ga ubacili) u sukobu interesa:default_coffee:

 

Ne smem da ljutim Matica, sledece kolo igra protiv mene ... 😴

 

Nego Zems, pobeže ti sa megdana 😛

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

E kakva si sisica, ja igram ovo kolo protiv njega pa se ne plasim:default_coffee: Kakvog megdana ???

 

Eeee...nemoj da te "castim" kao onog na prethodnoj strani :classic_tongue: (matic je zajebana sns sekta, moram budem miran... ne znas sta je sve pisao za gastarbajtere (iako ja to zvanično nisam) na temi o Koroni 😴 )

 

Pa nemamo  medjusobni duel, da vidimo ko je ponajbolji u selo :classic_biggrin:

 

 

Trade- ne znam, koliko sam pročitao nije ozbiljna povreda, a i valjda je bio upoznat da je Aldridge imao problema sa kolenom u Bablu.

 

A i tebi odgovara,  oslabio jedan od kandidata  za B :classic_tongue:

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ako je ozbiljna povreda ja sam za vetovanje bila je rasprava za ovo prosle godine moracu da nadjem stavove i promene istih.
Za bubl je sjebao rame nema to veze sa ovim.

 

Rame...onda sam ja nesto permutovao, izvinjenje Maticu.

 

I ja sam za Veto ako je ozbiljnija povreda ...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Kome d' uzme prase?! 

Zveki se altruisticki brine za 3p nikako da izbunari  dtd preskakanje LMA..
Ali sto se mene tice moze veto na oba trejda necu 3pu da uvaljujem upitnog LMA jos se covek bori za opstanak ali da ostanu  WCJ i Donte, a to se Zvekiju ne isplati ipak WCj ima jos 3 meca ove nedelje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

WCW nema nikakve veze sa drugim trejdom :default_coffee:  Jedino ako se neko povredi.  Pop je rekao da je Lamarkus dtd, i da je ovo vise zbog opreza. Kako ocete, samo onaj drugi trejd nema taknuto maknuto ako se niko nije povredio:default_coffee: Jedino da izlobiras da ti vetuju trejd:s_d:

Kako nema veze ne bih 1 pravio bez 2, ako se prvi vetuje i 2 da se vetuje. A necemo trepu da uvaljujemo upitnog LMA, da ne dobijem DaJ za badava tvoje reci.
A takodje ne ide da mi prodje 2 trejd koji je ugovoren posle ovog 1, gde sam dobio skokove DaJ ti tako altruistican razumes tu povezanost trejdova.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...