Jump to content

Best live performance


Klotzen

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Novi studijski album Demi Lovato Holy F*ck, inače po mom mišljenju njen najbolji album do sada u smislu da je konačno pronašla svoj žanr (pop-rok, pop-pank, hardrok), zaokružen je serijalom live izvođenja u Vevo produkciji. Evo jedne od pesama:

 

 

Meni lično omiljene, neverovatno je da vokalno zvuči bolje uživo nego u studijskoj verziji. Uz:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Janis Joplin - Ball and Chain (sensational performance at Monterey June 17th 1967 when Joplin was a nobody.)

 

 

Sittin` down by my window
Lookin` out at the rain
Somethin` came along, grabbed a hold of me
And it felt just like a ball and chain

That`s exactly what it felt like
Just dragging me down.

...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Prvi put kada je "plasirao" moonwalk. Koga zanima samo to gledajte od 4:00

 

Inače moram priznati da sam potpuno zaboravio da je čovek fenomenalno igrao, ostao mi je u sećanju više iz zadnjih 10 godina kada je počeo da se "raspada" i nije bio ovako energičan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

To je bila neka njena verzija da pokuša da šokira javnost ali realno mislim da nije ostalo upečatljivo kao što je recimo Madonin "Vogue" na koji me podestio ovaj nastup a da ne spominjem "Like a prayer" gde je papa umalo nije proglasio za metu novog krstaškog rata 🙂 . U današnje vreme je dosta teže ponoviti te neke stvari jer je svet dosta liberalan i taj efekat "ovo niko nikad nije uradio" danas ne postoji, pogotovo  unazad 10-15 godina otkad je internet ušao u sve pore života.

 

Ja i dalje mislim da će ona biti nova "kraljica", ima dosta hitova a što je najvažnije odlično podnosi pa čak i diktira tempo medijima. To je ono gde je većina pala pokušavajući da bude nova Madona ali Gaga se dobro drži ali mora da izaziva standarde a ne samo da pliva u njima. Njoj u prilog mogu reći da je bolja pevačica od Madone iako u ovom nastupu to baš nije dokazala.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...