Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Markinjos na pozajmici u Nantu,a Patino u Svonsiju.Da ne zaboravimo da je ovaj drugi najveći talenat iz akademije i nekako su ga ubedili da ode na pozajmicu a ne da napusti klub.

Zanimljivo je da danas ni na klupi nije bilo Tirnija.Piše se da ga želi Sosijedad na pozajmicu,ali Arsenal želi da ga proda.

Arteta je baš promenio ekipu od kako je stigao u klub.Ne plaši se da pravi promene,što nije bio slučaj na početku,i sada nema problem da nekada najbolje igrače zameni novim koji više odgovaraju njegovom sistemu.

Velika tri boda danas.Sledi gostovanje Palasu.

Link to comment
Share on other sites

Ne da na se jbg. Sreca u nesreci je da smo barem na toj poziciji puni. Zinchenko bi trebalo da se oporavio od povrede, Tierney je i dalje tu i mozda se sad odustane od njegove prodaje, doduse pitanje je koliko je motivisan, a i ocigledno nije Artetin tip igraca, a tu je i nedefinisani Tavares.  

 

Bas mi je krivo zbog Timbera jer je u tekmi protiv Sitija pokazao ogroman potencijal na obe strane terena, mada sam bio skeptican pri njegovom potpisu. 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne da na se jbg. Sreca u nesreci je da smo barem na toj poziciji puni. Zinchenko bi trebalo da se oporavio od povrede, Tierney je i dalje tu i mozda se sad odustane od njegove prodaje, doduse pitanje je koliko je motivisan, a i ocigledno nije Artetin tip igraca, a tu je i nedefinisani Tavares.  

 

Bas mi je krivo zbog Timbera jer je u tekmi protiv Sitija pokazao ogroman potencijal na obe strane terena, mada sam bio skeptican pri njegovom potpisu. 

Ima tu ko da pokrije ali je velika šteta jer dečko deluje kao ozbiljno pojačanje.

Sezona tek što je počela a već nedostaju dva bitna igrača.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trebaće vremena da se ova nova formacija uigra.Mnogo toga se žrtvuje zbog Haverca.Nadam se da Arteta zna šta radi.Ok,sad ima veću dubinu u odnosu na prošlu sezonu i ekipa ne treba da izgleda jednolično.Samo ne mora sve iz korena da se menja.

Najviše bih voleo da vidim istu formaciju kao prošle sezone a da Rajs zameni Džaku.

Link to comment
Share on other sites

Žezus danas trenirao sa ostatkom ekipe.

Od ostalih vesti:

-Monako je blizu kupovine Balaguna.

-Tavaraš se povezuje sa Vilom pošto navodno nije želeo u Forest iako su ovi želeli da plate ozbiljnu lovu.

-kao što već  znamo,Tirni nije bio ni na klupi u prva dva meča u PL,tako da će i on negde da ide.Stidljivo se pominjao West Hem.Sosijedad bi ga doveo na pozajmicu.Ko god da ga kupi imaće odličnog igrača.Šteta što se ne uklapa u Artetin sistem.

-izgleda ja je propao transfer Lokonge u Barnli.Sad se Brajton favorit za njegov potpis.

-Pepe bi mogao put SA.Danas se pojavila ta vest.

-postoji mogućnost kupovine još jednog igrača do kraja prelaznog roka ako pomenuti odu iz kluba.

-za sledeću sezonu kao glavna meta Arsenala biće napadač Ferguson iz Brajtona.Kao što znamo,Edu i ekipa planski pristupa transferima i po nekoliko meseci ranije se znalo da će klub krenuti po Rajsa,Žezusa,....da ne pominjem Vilijana.Možda tu ima neĉega.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da se nastavlja forma sa kraja prošle sezone. Nemam više Arene, pa nisam u prilici da gledam mečeve. Vidim u najavama utakmica da Parti igra desnog beka, Haverc na sredini sa Rajsom i Odegardom...da li je to stvarno tako? I zašto je Gabrijel (štoper) ispao iz prvih 11?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, harmonajzer said:

Meni se čini da se nastavlja forma sa kraja prošle sezone. Nemam više Arene, pa nisam u prilici da gledam mečeve. Vidim u najavama utakmica da Parti igra desnog beka, Haverc na sredini sa Rajsom i Odegardom...da li je to stvarno tako? I zašto je Gabrijel (štoper) ispao iz prvih 11?

Arteta sve žrtvuje zbog Haverca.Kao što McLeod reĉe da drugoj temi,četiri igrača ne igraju na svojim pozicijama.Parti desni bek,Kivior levi,Trosar napadač a Haverc neki box to box veznjak.Gabrijel je ispao jer je Vajt ušao u sredinu odbrane.

Protiv Junajteda mora da počne sledeći sastav:Ramsdejl,Gabrijel,Saliba,Vajt,Zinčenko,Parti,Rajs,Odegard,Martineli,Saka i Žezus/Nketija.

 

Link to comment
Share on other sites

ESR je trebalo da se priprema pred ovu sezonu kako bi preuzeo ulogu Džake.Takva je bila priča na kraju prošle sezone.Verovatno je kupovina Haverca promenila planove.

Ja gotivim ESR-a i mislim da može da bude odličan igrač.Videli smo pre povreda kako je dobro igrao i bio je najbolji igrač ekipe uz Saku.Odegard mu je preuzeo poziciju i pokazao da zaslužuje startnu postavu.Stigao je i do kapitenske trake.Nije tako delovalo prve sezone dok je bio na pozajmici iz Reala.Delovao je ESR kao bolje rešenje tada.Arteta je video da Martin vredi i onda ga je kupio pre Medisona.Na kraju se ispostavilo kao odličan potez i to za male pare.Ko zna,možda i Haverc bude odličan,samo što se ne može čekati da on proradi godinu dana.

Što se Mudrika tiče,njemu bi odgovarao Artetin sistem i bio bi odlično pojačanje.

Ostaje da se veruje menadžeru.

edit:Tavareš u Forestu na pozajmici do kraja sezone.Teško Arsenalu ide prodaja igrača.

Edited by sasha arsenal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, T Mac said:

Dobro, pristojne pare smo uzeli za Baloguna.

Tačno.Kao i za Džaku.

Problem su Soareš,Pepe,Holding...pa i ovi pozajmljeni igrači koje bi radije klub prodao ali nije uspeo.Jedan Runarson je i dalje u klubu.Otišao je negde na pozajmicu.

 

I timu PL za prošlu sezonu iz Arsenala su Ramsdejl,Saliba,Odegard i Saka.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, jako smo krenuli u sezonu sa povredama

 

Bar ce lazni Pep da se vrati na standardnu formaciju, gde svaki igrac igra na svojoj poziciji. Valjda...

2 hours ago, sasha arsenal said:

Izgleda da se Parti povredio.Pominju se meseci odsustva.Strašno!

Izgleda da je povreda prepona, ne bi to trebalo da je vise od par nedelja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Arteta rekao na konferenciji za novinare da je Rajs osetio bol i da se nije osećao komforno na terenu(mislim da su leđa u pitanju),a Vijera je zamenjen iz taktičkih razloga.

Razumem ovu drugu izmenu jer je Haverc fizički dominantniji od Vijere,i Artera nije hteo Fabia i Žoržinja zajedno na terenu.Problem je što Haverc nema samopouzdanja i uvek bira zicer dodavanja.

ESR deluje kao spreman za više minuta i bolje da je njega uveo umesto Vijere.

Ono što upada u oči je broj grešaka na domaćem terenu od starta sezone.Ono dodavanje Sake protiv Fulama i ova izgubljena lopta Žoržinja danas dovela su do četiri boda zaostatka za Sitijem.Mnogo se ozbiljnije pristupa gostovanjima.

Inače,Trosar i Martineli su baš nedostajali danas.

Link to comment
Share on other sites

Arteta lose sprema tim i radi sa njim. Ja sam prvi koji je kritikovao sutiranje Lena bez razloga da bi igrao Remsdejl i da je Raja bolji golman od njega, ali ovako kako je njega sklonio bas nema nikakvog smisla. Nije dobro ni za njega samog, a mislim ni za tim.

 

Kada igraci ne vide racionalne razloge za odluke menadzera, pada timski duh, raste nezadovoljstvo i apatija.

 

Ovo danas je njegov kiks, bez obzira na to sto je Rajs rekao, Haverc je ocigledno neupotrebljiv, zajebali smo se i teraj dalje. Ako hoce da mu on igra, treba da igra umesto Nketije, covek je trenutno jedan od najvecih flow stopera u ligi, ukljucujuci tu i Junajtedove genijalce i prosto ne moze da igra u rupi i da se kroz njega grade akcije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...